Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toz a ted se predved, Bohusu.
  • ostapkotab
    utekl jsem z fejsu,ale tady je tech d#bilu taky pozehnane *2* *1*
  • a bude hůř...
    • A bude líp!!! *14*
      • ostapkotab
        Rataj nebude žide,nebude !!! *15* *8* *9* *13* *10* *11* *16*
  • Sobotka prezidentovi poděkoval. "Jsem přesvědčen, že by vláda měla začít pracovat ve prospěch občanů co nejdříve,
    -------------------------------------------------------------------------
    to jsou pořád stejné žvásty. My Občané bychom měli ve prospěch politiků a v jejich zájmu JE ODSTAVIT OD MOCI, A SCHVÁLIT SI OBČANSKOU ÚSTAVU
  • Tak a tím pádem končí vláda úředníků, kteří svým ministerstvům a svým oborům bez vyjímky rozuměli a zase nastoupí nichtsmochři. Bohuš spolupracující s prašivými černoprdelníky zase posune tuto zbídačelou zemi o kus hlouběji.
    • Tak jsi chtěl "privatizovat" kostel a udělat z něho hernu? A ono h.vno, h.vno, oni to ti prašiví oranžovoprdelníci vrácí církvi, že.
  • Ten tečka mě pořád otravuje, pořád mi leze do poklopce, co s ním mám dělat?
    • Tecka je silne skleroticky a nepamatuje pod jakym Nickem vystupuje.Je to proste chudak,zmen si tvuj Nick.Take jsem to udelal.
    • ... umyj si jej :)))
  • Ozubená pleš estébák šišlající hůře než kníže a lačný černoprdelník to tedy potěš koště....
    • ... z tebe sebelepší mluva inteligenta neudělá, debílku :)))
  • ostapkotab
    do (_i_) proc je tady stara diskuze kdyz to ma bejt AKTUALIZOVANEJ clanek do (Y) ??? *15* *15* *15* *15* *15*
  • Kdyby Becherovič nechlastal a plnil své povinnosti, tak jsme už vládu dávno mohli mít. Jenomže on se cítí být Putinovo gubernátorem v Českém chanátu tak to bezvládí prodlužuje, protože mu to tak vyhovuje.
    Máte, ovce, co jste si zvolili. Máme demokracii.
    • 9šeš voloviny, nechlastej tolik prde.
      • Ty máš nejmíň 5 promile v palici. Zeman to jmenování protahoval přece úmyslně, nejraději by Sobotku nejmenoval, ale když k tomu přistoupil i Babiš, tak se alespoň snažil to protáhnout. Holobrádek mu tam také vadí, nebýt ve vládě Babiš, tak by nebyla ani do soudného dne. Tak už to chodí, na něco se pospíchá, něco protahuje, jak kdo potřebuje...
  • Vážení vylízaní mozci-voliči ODS,bojujte za svoji spásnou ODS,hlavu vzhůru a ptáky nechat v trenclách do zvonu.
    PS. Jarin z NHL letos ještě neposlal všimný!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit