Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plešatej Stanjura s černou parukou! *1*
  • tak nám pí.a povede armádu, a kam ???
  • Věřím,že toto rozhodnutí otevře oči i poslednímu fandovi této hrůzovlády-Antiparoubkovi a připojí se k revoluci !! *3*
  • Vyčkejte času. Uvidíte jak brzo se bude té paní zdát mléko málo zelené.Já bych jí plně vyzbrojil a doufal, že se zastřelí.
  • Zavítal jsem na tutio stránku a čtu tady komentáře jen samých primitivů
    • Milý Miro, v hospodě U Tiscali se pravidelně schází komunistická lůza. A podle toho tady ta "diskuse" vypadá. Až na výjimky.
      • Tvůj pohled na svět je velmi omezený a formovaný medii,když všude vidíš jen komunisty je to staré ohrané klišé. *15*
      • No vidíš kozomrde, a největší blb jsi tady určitě ty, co ty na to? A jelikož je tady komunistická " lůza" co tady děláš ty ????
        • jeho fotr byl v partaji pokladníkem a kradl, matka proletářka, taky untrkurva.
    • tak sem nelez inteligente *12* *12* *12*
    • Jde oto jak jsi na tom ty.
  • rozhodnuto!!!třeba o sebe začne to nevzhledné a neupravené stvoření více dbát,když bude mezi mladýma a krásnýma chlapama,místo těch obtoustlých pšouků ve vládě.
  • Parkanová zrušila záchranné prapory, které zachraňovaly životy a majetek při povodních. Nadělala z nich prapory pro zahraniční akce. Jsem zvědavá, čím se vyšvihne tahle maškulumba.
    • no čím ukáže jim,že na funkcí má protože má alespň frajtra na rozdíl od vondry,který měl jenom modrou knížku
    • Měl jsem dojem, že se na tom podílel i štětináč.
  • Vážení jak na pravici, či na levici, melete tu výlaly z Klausova zadku a oni se jen na vás baví, viz dnešní jmenování ministrů a ten pablb na hradě, dementní stařík s hlavou osla vše odkývá, přestaňte psát a vyjděte do ulic a změntě režim a řád, jinak jsme stádo tupých ovcí a pitomců.
    • Zastávám názor Lumíra,keci nemaj cenu.Dokud se neudělá pořádná revoluce,ne sametová tak to bude jenom horší. Nebo defenestraci.
  • Teď už mě jen zajímá, zda se Klaus zachová jako chlap , nebo tu slepici se znakem Renaultu na čele i v povaze odsouhalsí.
  • A není to jedno, kdo ,kde?Mají nás tam, kde chtěli, jsme už naprosto odevzdaní a bezmocní, opravdu jim projde co si umanou a kdo to může ovlivnit pouze mlží a nic.Vypadá to, že vládnou nikomu.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit