Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyčkejte času. Uvidíte jak brzo se bude té paní zdát mléko málo zelené.Já bych jí plně vyzbrojil a doufal, že se zastřelí.
  • tak sem nelez inteligente *12* *12* *12*
  • Měl jsem dojem, že se na tom podílel i štětináč.
  • Jde oto jak jsi na tom ty.
  • Souhlas, ale spousta lidí se dá koupit a na všechno se nepřijde, obzvláště, když není vůle.
  • Zavítal jsem na tutio stránku a čtu tady komentáře jen samých primitivů
  • rozhodnuto!!!třeba o sebe začne to nevzhledné a neupravené stvoření více dbát,když bude mezi mladýma a krásnýma chlapama,místo těch obtoustlých pšouků ve vládě.
  • Zastávám názor Lumíra,keci nemaj cenu.Dokud se neudělá pořádná revoluce,ne sametová tak to bude jenom horší. Nebo defenestraci.
  • Parkanová zrušila záchranné prapory, které zachraňovaly životy a majetek při povodních. Nadělala z nich prapory pro zahraniční akce. Jsem zvědavá, čím se vyšvihne tahle maškulumba.
  • To je pravda,ale jak splatí pan premiér paní Pík službičku ,kdy podržela vládu?
  • Vážení jak na pravici, či na levici, melete tu výlaly z Klausova zadku a oni se jen na vás baví, viz dnešní jmenování ministrů a ten pablb na hradě, dementní stařík s hlavou osla vše odkývá, přestaňte psát a vyjděte do ulic a změntě režim a řád, jinak jsme stádo tupých ovcí a pitomců.
  • Máš pravdu. Už mlčím.
  • Teď už mě jen zajímá, zda se Klaus zachová jako chlap , nebo tu slepici se znakem Renaultu na čele i v povaze odsouhalsí.
  • A není to jedno, kdo ,kde?Mají nás tam, kde chtěli, jsme už naprosto odevzdaní a bezmocní, opravdu jim projde co si umanou a kdo to může ovlivnit pouze mlží a nic.Vypadá to, že vládnou nikomu.....
  • To Ta kvočna...:
    On ministr obrany velí voj...?
  • A co teprve ČSS(d) nebo dokonce KSS(čm)
  • To bída:
    Vláda vznikla s podporou poslanecké sněmovny, do níž si občané této země svobodně zvolili své zástupce.
  • Vláda by měla být vládou odborníků. Měla by to být vláda odsouhlasená nejméně 3/4 parlamentu.
  • Here I come, America.
  • už aby s tím Nečasoským blbem tahli.Děla si z národa jen výsměch.Peak ministryni obranu,to je opravdu korunka a Stanjura,Opava a psychiatrická léčebna-přeneslo se to i na něj.Lide bděte,měl jsem vás rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit