Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jeho Eminence, pan Dominik DUKA je především přečsvědčený demokrat a zodpovědný občan této země. Nehledě na to, že je služebníkem církve, služebníkem trojjediného Boha! 

  A říká pravdu! 

  Málokdy v dějinách tak početně malá (údajně 4%) menšina vnucovala své názory a životní styl ostatním, jako se děje dnes!

  • Tedy to je vydařený chvalozpěv


  • Tondo, a oni vám něco vnucují...?

   • Stačí se podívat na foto pod titulkem článku.

    Zřejmě jste se s žádným z této komunity nesetkal!

    Jejich vlezlost je ...

 • Wolfcastle


  Cituji: "Něco tu nesedí. Nejsem sice právník, ale jsem občan této republiky vychovaný v křesťanské rodině."...

  Tak proč tolik podivu nad slovy kardinála? V Bibli se píše: „Muži, kteří leží s muži, . . . nezdědí Boží království.“ (1. Korinťanům 6:9, 10) To samé se vztahuje i na ženy. (Římanům 1:26) Konec hotovo tečka.

  „ani smilníci, ani modláři, ani cizoložníci, ani muži vydržovaní pro nepřirozené účely, ani muži, kteří leží s muži, . . . nezdědí Boží království“. Hned potom ale dodává: „Někteří z vás takoví byli.“ (1. Korinťanům 6:9–11)Znamenají slova „někteří z vás takoví byli“, že ti, kdo s homosexuálním jednáním přestali, už nikdy nepocítili touhu tak jednat? To sotva, protože jinak by nás Bible nevybízela: „Choďte stále duchem a neprovedete vůbec žádnou tělesnou touhu.“ (Galaťanům 5:16)

  Tedy ano i bývalý homosexuál může věřit v boha a mít naději, Ale každopádně svého nesprávného jednání MUSÍ ZANECHAT a neho propagovat jako něco přirozeného!

 • úchyláci, nemocní lidé, to jsou LGBT

 • KIMCID

  Ať se jdou projít do Íránu

 • Autor článku se vlámal do nezamčených dveří. Prakticky nikdo, kdo nepostrádá schopnost rozumné úvahy, ani kardinál Duka, nežádá kriminalizaci, dehonestaci či společnské odsouzení faktu, že existuje homosexualita. Kardinál a ne zcela pseudosvobodou zpitomnělí lidé, odsuzují předvádění se LGBT komunity silně pochybným způsobem - pochodováním po ulicích a náměstích s tak říkajíc holými zadky a zdůrazňování vlastní sexuální úchylky od přirodou dané sexuální orientace, která jediná umožňuje existenci a zachování života na Zemi i v budoucnosti. Lituji autora článku pro jeho způsob myšlení, který je, až čítankově, zcestný.

  Není nutné a ani přirozené, být hrdý na úchylku - deviaci, jde přece o přísně soukromou záležitost každého jedince. Nejde o věc veřejnou, jak se nám zblblí vyznavači pochybných výkladů svobody jako takové, snaží namluvit.

  • Nneí přirozené ani pořádat pochody hrdosti na to, o co jsem se žádným způsobem nezasloužil. Jinak by podobné pochody hrdosti mohly být každým dnem (hrdost na to, že je pondělí, úterý, středa, že je srpen, září, že žijeme na planetě Země, že jsme součástí Sluneční soustavy, že máme krevní skupinu tu a tu, že jsme leváci, že jsme praváci, že umíme chodit, že umíme jezdit na kole, že pijeme vodu a já nevím, co ještě. Naprosto stejné jako být hrdý na svoji sexiální orientaci. právě proto, že za svoji sex. orientaci nemohou ani heterosexuálové, ani homosexuálové, ale ani pedofilové, zoofilové, nekrofilové a já nevím kolik je ještě sex. orientací.


   A kdo se takových "pochodů hrdosti" účastní, je pro mne slaboduchým člověkem a buďte si jisti, že to samé bych tvdil i u pochodu hrdosti heterosexuálů.

 • Buzik vychvaluje buziky, černoprdeláče nemusím, ale v tomhle má Duka pravdu!


 • Lesba, homosexuál nebo třeba pedofil je prostě úchylka.

  Otázkou je, co je společnost ochotna tolerovat a co se rozhodne postavit mimo zákon.

  Ovšem propaganda by měla být zákonem zakázána i u tolerovaných úchylek.

  Jenže tahle společnost se v úchylkách přímo vyžívá a veřejně je propaguje, včetně veřejnoprávních médií od kterých má nadstandartní podporu a propagaci.

  • Přesně!

   Otec znásilňoval svou tříletou dceru a její kamarádky...„Mrzí mne to, lituji toho, spáchal jsem to pod vlivem těžké nemoci,“ řekl

   jasně jak jde o pedofila zoofila atd. je to nemoc, ale jak je to homosexuál tak je to naprosto "normální"a kdo tvrdí něco jiného je hned netolerantní homofob...😂

 • Uvažování o LGBT komunitě má mnoho aspektů a stručnost vede často k demagogii. 

  Např. dotčené osoby si svou orientaci nevybraly, ale byla jim vrozená (sociologické výzkumy potvrzují, že tomu tak docela není). 

  Další poznatky přinášejí psychologové pediatři apod. a slyšet bychom měli všechny a potom zaujímat postoje.

  Osobně patřím k heterosexuální většině (snad a zatím většině) a musím se přiznat, že mě různé kreatury natřásající se na alegorických vozech nenaplňují nadšením. 

  Mají právo na důstojnou existenci, není dobré potírat jejich (snad) přirozenost, ale jejich devótní snaha za každou cenu na sebe upozornit není mým šálkem čaje. 

  Jsou to zbytečné exhibice a to, že v těchto vodách "loví" politici je pro mě znakem jejich malosti. Pokud k těmto osobám patří, mají si obléct sukni, namalovat si pusu a vyrazit s nimi a ne pokrytecky vyvěšovat vlajky. 😂

 • ˇ" paragrafem 355, o Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob, kde stojí..."

  .

  Tak z pozice novináře zkuste zjistit, v kolika případech byl tento paragraf použit v případech hanobení Rusů, Číňanů, voličů Okamury, Zemana nebo Babiše.

  Během třeba 4 - let?

  Ale do toho se vám nebude chtít, že?

  To kdyby někoho zajímalo, kolik případů hanobení Romů, imigrantů nebo homosexuálů, to by bylo jiné kafe a do toho byste se vrhnul po hlavě, že?


  Víte co mě na vás novinářích vadí? Právě vaše neobjektivita a pokrytectví. V tom se vzájemně předháníte 🙂

 • Dle konce článku to vypadá, že kardinál Duka nějakým způsobem nějak šlápl autorovi článku asi na "kuří oko"! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit