Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bezva foto - uz se utahuje kolem krku...

 • Tak koblihari rychle honem hrat ucenkovku nakupte darky a hrajem konec se blizi, uz to nebude dlouho trvat a Babis vyfici a snim i jeho dementni sikanozni nastroje!!! 😀

 • senil666
  Babiš je zlo. Je
  smutné, že je premiérem Česko. je to KGBák, zloděj a dotační podvodník. Pryč
  s ním! Ale Češi se za koblihu a reči typu Čau lidi nechají zmást.

  http://www.epshark.cz/clanek/976/z-burese-babisem-babis-a-bures
 • Všichni ti soudruzi z "malé národní fronty"., co nyní tak sebejistě vyřvávaji ve sněmovně s.r.o. , jako zakomplexovaní členové nějakého, akčního výboru z ÚV.. i jako šílení postřelení čuníci z prasečáku v Letech.,někde na poli..opět a znovu jen potvrzují, že nám vládnou zakázkoví mediokrati, tzv.aktivisté, neziskovky, kavárny, různá zakomplexovaná svoloč i darmojedi..a oni jsou jen úplatný komparz jiných vlivových skupin a různých konspiračních teoretiků.. a kteří se zcela nemorálně umí dohodnout akorát na pořádném zvýšení svých platů a na korytech..Tito soudruzi..,chtějí dělat nový "17 listopad"., ale aby se nakonec soudruzi nepřepočítali a časem se z toho nevyvinul spíše nějaký "Únor" s takovou krizí i jinými problémy., že se z toho pak všichni "pokakají"..Tohle Babiše ani tak nezničí., jako už to nyní silně poškodilo  např. Okamuru, který se přidal k tzv.opozici i se všemi následky., co ještě přijdou..

  • Okamura mě těžce zklamal a pěkně to podělal. Ukazovat se v televizi společně s takovou chamradí.

 • Mediální poprava v přímém přenosu. Signál pro politiky - budete skákat, jak chceme my, nebo Vás zničíme!!

  Nechutnost.

  Pokud pan Babiš něco provedl - patří mu spravedlivý trest, ale ani Slonková, ani Kubík nejsou vyšetřovatelé, soudci, jenom kati.

  Jejich argumentace je bulvárně chabá. Přepadli doma nesvéprávnou osobu a ta jim nezabouchla dveře před nosem. Oni se přeci představili jako novináři?!?....

  A další akce proti Babišovi budou eskalovat - blokace jeho piety na den studentů (zase se pražská kavárna utrhne ze řetězu), demonstrace profesionálních protestovačů atd.

  Komedie á la Praha.

  • Ano, Pražská kavárna. 

  • vanhorne

   Z jakeho duvodu je trestne stihany a proc veskerou svou energii a um ktere plytva na blaboly nezameri na to, aby co nejdriv ocistil svou povest a jmeno? Ale" trestne stihany premier" asi zni neobycejne a tak hrde, ze se s tim Bures spokoji. Premierem se muze pochlubit hodne zemi, ale trestne stihanym premierem se muze pochlubit jedine nejaka opravdu exoticka zeme.

   • dzixy
    Měl bys požádat soud, aby urychlil projednání celé kauzy. Babiš to udělat nemůže.
    • vanhorne

     "Měl bys požádat soud"

     Mimo petileteho trestu za ilegalni opusteni Ceskoslovenske Republiky zadne jine trestni stihani jsem si nevyslouzil, proto nevim o co bych mel ten soud zadat, protoze muj premier trestne stihany neni. Trestne stihany premier Babis at se stara, kdyby byl cisty a bylo to v jeho zajmu urcite by o urychleni pozadal, tak dlouhe ruce ma. Verim, ze do mesice by to soudy pro neho s radosti udelaly.

   • Nu, očistit své jméno a pověst může kterýkoli člověk v průběhu vyšetřování stěží, respektive vůbec. To je možné až před soudem. Ale takové nuance vy nepochopíte.


 • Nafouknutá a účelově načasovaná bublina na politickou objednávku. Proč ale volí Andreje 30% voličů? To asi není náhoda. Pisálkum jde jen o senzace za každou cenu. Čtu jména a je mi to jasné. 

 • Je to zcela pochopitelné. Otec svěří svůj sen o stavbě Čapího hnízda svým dvěma nesvéprávným dětem. Já bych udělal to samé. Ani bych se jim do toho nevměšoval.

 • Hurá. Opět zde máme kauzu Čapí hnízdo, opět nás budou média krmit dohady bez faktů, smyšlenkami a neustále se opakujícími argumenty den co den, hodinu co hodinu a to vše alespoň po dobu celého roku.

  Normální člověk tuto aféru snad už ani nemůže brát vážně. Vyšetřovatelé ani po roce nic nevyšetřili, prokurátor nikoho neobžaloval...

  Alespoň se mají pisálkové čím živit a citovat zde Seznam zprávy je jasným signálem kam vše směřujie - bulvárek. 

 • Ke kauze se vyjádřil i  někdejší poslanec za ODS, dnes působící jako lékař, MUDr. Boris Šťastný.

  „Jsem naprosto šokován, čemu evidentně křehkého a zmedikovaného člověka ti novináři vystavili a jak s ním manipulovali. Vůbec si neuvědomují, jak člověku s psychiatrickým onemocněním může to, co se rozpoutalo, ublížit a jak to jeho zdravotní stav, léčbu a vůbec celý zbytek života může ovlivnit.“ 

  A považovat pana doktora Šťastného za přívržence ing. A. Babiše - to může jen hlupák!

  Po analýze kauzy právníkem - paní Klárou Samkovou (která řekla, že „Svou reportáží zasáhli Slonková a Kubík do osobnostních práv Andreje Babiše ml. ... způsobem obzvláště zavrženíhodným, když jde o člověka evidentně těžce psychicky nemocného – že doufám, že budou užalováni k smrti tak, aby už nikdy nevzali novinářskou tužku do ruky,“) jde o další významné odsouzení praktik (pseudo)novinářů Slonkové a spol. 

 • A kde jsou jeho voliči,kteří ho tak preferovali.

  Kdo se zastává tohoto slovenského udavače,sám se staví na jeho morální úroven.

  Tyto manýry se naučil za účinkování Mečiara .

  • Vy dva máte asi nějaké speciální informace, které my ostatní ne. Jenže Vaše závěry tradičně nemají se seriozními informacemi co dělat.

   Na jakou úroveň to staví Vás dva?

  • vanhorne

   "A kde jsou jeho voliči,kteří ho tak preferovali."

   Kde jsme? Tady jsme, pod praporem koblihare v jednom siku, bojujem za republiku.

   Za Burese za vlast, za Zemana za chlast.

   • Je velmi pravděpodobné, že vy nejste voličem vůbec.

  • Babiše jsem nevolil, ALE  pokud neztratí nervy, tak mu za chvíli procenta volebních preferencí budou stří kat i ušima. 

   To by potvrdili anebo vyvrátili mj. předčasné volby, které by ale především ze sněmovny vymetly některé čtyřprocentní straničky, takže ty proto nebudou.

   Novináři a jejich vodiči to nechtěně totiž rozehráli tak, že v závěru na tom divadle může Babiš výrazně vydělat.


  • Další, kdo jsou se svým soudem hned hotovi - bez hlubšího pohledu na problematiku, která je především významným porušením práva na soukromí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit