Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... mou nejohromnější zkušeností zde je, že existuje primitiv, který furt hlasuje, fakt deb*l :)))
  • ... moc jsem si užil nejprimitivnější póvl na českém netu, nebude se mi po něm stýskat :)))
  • ... hlupákům nemůže dojít, že se, aniž jim to dojde, chtějí vyrovnat inteligenci, trapas :)))
  • vanhorne
    Amigos maji tezkou volbu, neco jako 'between hard rock and hard place'.
    Ani jeden ani druhy, na to kreslo nema.Oba zene stejna touha, zapsat se do dejin jako jeden z americkych presidentu.Trump by se rad bratrickoval s majorem KGB Putinem, ktery mu mozna slibil rusky passport na pockani.Hillary i kdyz stejny character jako Trump, ma zajem udrzovat spojenectvi s EU, takze by mela byt pro Americany prijatelnejsi.America nemela dobreho presidenta uz dost dlouho a zda se, ze ani ten novy to nevytrhne.
    • ... si fakt deb*l, ale oproti debílkům zde Einstein, pokračuj, i když na to seeru :)))
  • ... odcházím, stejně jsem tu za primitivní opičku :)))
  • ... je to moc jednoduché, póvl ochotně spouží inteligentům jako já, aniž mu to dojde, wau :)))
  • ... už mám vyšukán komplet celý prasečák, to budou filcky jako obří kokosové ořechy :)))
  • ... už jsem pryč, primitivní póvle :)))
    • ale prase! TY tady budeš jak budu já chtít. To si pamatuj. Jsi takový okopánek co nic nemůže.Jen podržet.
  • ... upozorňuji, že jako správný primitiv po 26. odcházím :)))
    • ... jsi bezkonkurenční debiil a tím navždy zůstaneš, super :)))
      • to je vzácná sebekritika z chlívku. To se od píchače zvířátek moc povedlo! Matka už je dnes též obskočena?
        • ... slabé, jako vždy, IQ 4 dáva zabrat, jsi naprosto bezmocný primitiv, moc jsem si užil :)))
          • ale no tak. Jak si bezmozek z vepřína mohl užít? Jedině těch kopanců. Ano to je tvůj jediný kontakt se světem, páchnoucí ubožáku.
            • ... vítám každý výblitek zdegenerovaného primitiva, obohacením ducha to není :)))
  • ... s neskutečnou radostí z naprosto nechápavého póvlu jako blbečka, co si propůjčuje můj originální nick, na jaký by takový hlupák nikdy nepřišel, nebo totálně zdegenerovaného blbečka, který si říká BIJEC (neřeším, kolik nicků má tato největší lidská troska) se sklenicí skvělého vína v ruce nyní doopravdy opouštím tento sociální ústav tiscali.cz, před touto charitou tiscali.cz smekám (hovada, co zde dřepí tisíce hodin, nepotkávají slušní občané na veřejnosti), navždy budu vzpomínat, jak uvedené lidské trosky dopadly, miluji lidskou blbost
    • cha cha chi chi prase se sklenicí vína? To kecáš! Jak se chytá sklínka kopytem? jsi páchnoucí lhář a prasič stránek!
      • ... 0 :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit