Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... už mám vyšukáno půl prasečáku, to budou filcky jako vlašský ořechy :)))
    • ... nezlob se, ale na takovou tupost nemůže reagovat ani tvá blbá rómská k*rva matka :)))
      • vidíš a ty výblitek své zparchantělé matky z chlívku na to zabral. Jsi bezmocný.Je to silnější než Ty, co?
  • ... je to prosté, hovádka, co sem pořád lezou, nemají prachy, ženy, intelekt, nic, tak mizím :)))
    • chaa chaa ty prase máš prachy? A ženy? Tak to se povedlo! A ještě TV v prasečím chlívku.
      • ... jsi bezmocný blbec, se kterým zejména se má představa o zábavě dnes rozečla, blbe :)))
  • Kterou loutku máš raděj? Čerta nebo Ježibabu?
  • ... kdysi mě bavilo pohrávat si s primitivy, nyní ale zvítězil můj soucit, tak na póvl kálím :)))
    • ty soucite, aktuálně prý opíchávaš zvířátka jses tady chlubil. A to i lesní prasáku?
      • ... 0 :)))
  • Čím to, že když ji vidím, jak se nepříčetně směje, tak se mi chce blejt?
    • ... kdo chce blejt, objekt si vždy najde, jsem rád, že já tebe nevidím, blití nemám rád, blbe :)))
      • Mám dojem, že jsi se přepsal. Správně mělo být "Blijící pitomeček". A koukám, že vám v blázinci zase povolili internet.
        • ... to já u tebe nemám žádný dojem, není co dodat, jenom blázen se baví s póvlem :)))
          • Povl? To jsi tady trvale TY. Spratek z páchnoucího chlíva. Co píchá zvířátka a ještě se tím chlubí!
            • tak prasátka z lesa ti zachutnala? Ty budeš zvrhlý kaňour.A co ženy?Ženy nic, že?
            • ... ano vyšukávám divoká prasata, neb jsem primitiv :)))
            • ... podívej se nahoru na rozlučku s póvlem, ubohý blbe, už tě neznám, zdechni :)))
  • Koho si zvolí toho budou mít. Podle mne přece jen mnohem lepší Hillary než ten nevypočitatelný psychopat ochotný kamarádit se s psychopatem Putinem.
    • ... máš špatný nick primitive :)))
      • ... ty máš špatný mozek, balíku, čau, fakt nejsi konkurence, nudíš k smrti, tak tě jebu :)))
        • ALE NO TAK PRASÁKU. Tak mluvíte u vás v prasečím chlívku? No na dobytek i tak sprosté. Ještě přidej co tě zparchantělá matka naučila.
          • ... nikdy ses v ničem nedokázal orientovat, udělal jsem z tebe úplného blba, čau :)))
  • ... z hlasování pozná i šimpanz, že k*k*tem večera jako vždy je troska, která si říká AJÁ :)))
    • jsi bystrý píchač své zprachantělé matky. Co slovo to výkal! Budete pěkná pakáž.
      • ).(
        • A tímto doma jako komunikujete? Co slovo to prd, že? To je brilantní mluva v chlívku!
  • ... pěkně to všechno ohlasuj, ty opuštěná zdegenerovaná nemocná kryso, je mi to šumák :)))
  • ... bijec 2 nepochopil, že mu a jiným primitivům zde již společnost dělat nebudu, holt blb :)))
    • ale co planceš? Tady jsi jediný ty, ujetý prasič stránek. Ale jsi pomatený z toho fičáku.
      • ... :)))
  • ... bijec 2 je tak dokonale primitivní, že nikdy nepochopí, že je v totálně hajz*u, bravo :)))
    • přeci vzorem primitiva jsi zde TY, prase z chlíva, výblitek zparchantělé matky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit