Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tůto válku stejně vihraje náš mylovaný Vůdce Putin protože je lepší neš soudruch Hitler a nedělá taková chyby jak on! Čest!
    • To je jasná věc! Rusko má milionkrát víc zbraní než UK!
      • No rozhodně ano naše spojené království( UK se to píše nebo,velká británie- GB ), má méně zbraní než Rusko *3*
  • Ukrajinská armáda utrpěla v Donbasu těžké ztráty
    Nejméně 15 ukrajinských vojáků padlo a 30 utrpělo zranění během uplynulých 24 hodin v bojích s proruskými separatisty v Donbasu na východě země. Oznámil to v sobotu ukrajinský ministr obrany, který rovněž připustil, že strategicky důležité město Debalcevo „částečně” ovládli povstalci.
  • http://zpravy.tiscali.cz/porosenko-tuhle-valku-vyhrajeme-246465

    http://zpravy.tiscali.cz/porosenko-si-dal-trimesicni-lhutu-na-vyreseni-ukrajinske-krize-238963

    zajímavé články ,každý má zajímavej datum a realita se rovná :Skutek utek.....
    • No jo no Porošenko je lhář ale stejně ho miluju.
      • Já taky.
  • Stále čekám kdy začnou nějaké sankce proti USA a jejich podpoře Syrských rebelů?
  • Smrt přichází z Kremlu.
    • doufám že přijde co nejdříve pro tebe
      • doufáš marně zrezlá plechovko
        • uvidíme ,jedno je jisté UA je jednou pro vždy ztracená...
          • vy už jste dávno v prd@li rusomilci
  • Ruská matka která zaslechla hovor Ruských vojáků o tajném přesunu na
    Ukrajinu byla obžalována protože o tom UKrajinskou stranu informovala.

    Tady máme Rusko. Žádná svoboda ani občanská práva. Jak někdo upozorní na zločiny
    a lži Kremlu je ihned zatčen jako za starých Rudých časů.
    • jedna bába povidala *7*
      • Robot - to jako Kremlobot? Mě se líbí tohle volání po důkazech. A když se konečně najdou zcela nezvratné a jasně usvědčující důkazy že Mariupol ostřelovali separatisti (nebo že sestřelili malajský dopravák atd.) tak to najednou jsou vám v Kremlu ty důkazy od OBSE nějak "uspěchané" a vůbec "divné" ... Co takhle dodat nějaké důkazy, že Doněck skutečně ostřeluje ukrajinská armáda a že nejde o "utužování" nenávisti donbasanů k ukrajině úmyslným ostřelováním místních?!?
        • a ještě k těm důkaszům od OBSE:Naposledy se v tomto smyslu jednoznačně vyjádřil generální tajemník OBSE Lamberto Zannier ZDE ( http://www.welt.de/print/welt_kompakt/print_politik/article136809158/Waffen-kommen-aus-Russland.html)
          Tak copak konkrétního nám pan Zannier sděluje:
          Otázka: Können Sie uns sagen, ob Russland die Separatisten mit Waffen unterstützt? Podporují Rusové separatisty zbraněmi?
          Odpověď: blablablablabla,Direkte Beweise haben wir nicht, aber die Vermutung liegt nahe. Přímé důkazy nemáme, ale tato domněnka se nabízí.

          Otázka:Der ukrainische Präsident Petro Poroschenko spricht von 9000 russischen Soldaten in der Ostukraine. Können Sie diese Zahlen bestätigen? Porošenko mluví o 9000 ruských vojácích, můžete tato čísla potvrdit?
          Odpověď: Wir haben keine Soldaten gesehen.Žádné vojáky jsme neviděli. Blablablabla...

          Za blablablablabla se dosaďte: Rusové jsou zlí, jedí malé děti, my bychom jim to rádi dokázali, ale ti zákeřní lumpové nám nechtějí žádné důkazy poskytnout. Takže stejná situace jako o MH17,všichni víme, že to byli Rusové, ale technické důkazy nepředložíme, protože ovce to spasou i bez důkazů a kdo ne, je Kremlem placený agent. Kdyby někdo chtěl vědět, jak je to se zbraněmi pro Ukrajinu tak mu stačí do vyhledávače zadat:zákon O podpoře svobody na Ukrajině. I když skoro bych zapomněl na dvojí metr. Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.
        • on už se kromě keců z fejsbooku našel nějakej konkrétní technickej důkaz o tom kdo sundal MH17? Já jen čet, že BND má nezvratný důkazy, že to byli separáti a sundali to ukrajinským Bukem a pak jsem čet, že australskej premiér má nezvratný důkazy, že to separatisté sundali ruským bukem, kterej pak zas odtáhli do Ruska a pak jsem čet Dolejšího z Blistů, že má nezvratný důkazy, že to sundali Rusáci sami a dokonce přesně ví, kterej oddíl to byl. To je sice fůra nezvratných důkazů, ale blbý je, že se ty nezvratně dokázaný verze navzájem zcela vylučují.
        • Ještě jeden příspěvek.

          http://svobodnenoviny.eu/sokujici-dukazy-experta-boeing-777-byl-sestrelen-ukrajinskym-letounem-mig-29/
        • Jen tak na kouknutí.
          http://www.1tv.ru/news/leontiev/271840
        • na rozdíl od vás vím komu fandím a na kterém kontinentě žiju
      • Další příznivec Ruska dorazil - voláte po důkazech a když je dostanete neuznáte je.

        Za každým rohem číhá agent CIA a na Ukrajině jsou miliony Banderovců.
        Podobné Kremelské pohádky znám nazpamět. *1*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Dnes v Globusu jsem utratil za jidlo 3290kc!!! Pral bych toto sockam nekdy zazit takovy blahobyt ktery mame mi co jsme PODNIKATELE!!!
    • někdy tady píšeš trapárny, co tím sleduješ konzumente? Chováš se jak východní oligarcha, co musí dávat na odiv svoje bohatství.
  • Jsem rád že kyjevská pakáž prohrává.A že na UA celej svět dlabe.
  • kde je Zlej Troll a jeho nicky ? nuda *13*
  • Rudí kolaboranti a rusofilní kolaboranti, zkrátka pátá kolona v ČR, se můžou ulhat, aby obhájili ty svoje lži. Nezapomeňte negativně naklikávat pravdivé názory, pravda vám vždycky smrděla vy prolhaný *12* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit