Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já budu volit ANO, mají dobrý program, TOP-09 už ani vidět,.
  • Pan Šarapatka se jevil jako inteligentní slušný člověk, ale tohle mě zklamalo! :-( *16* Ztratili jste voliče !
  • Fakt mě mrzíte!!! To raději budu volit Babiše no! Ale radost z toho nemam!
  • Doporučuji hluboký nádech a chvíli počkat. Podívejte se, na které strany se fabrikují negativní bilbordy a pomlouvačné kampaně. Ne na všechny strany. Některých stran se to zázračně nedotkne. Hlavní program zavedených stran + SPOZ je anti Okamura a anti Babiš. Šarapatka má ještě možnost tohle vyvrátit. Uvidíme, jaká kauza se objeví v pátek ráno a kdo ji vypustí. A bude jasno.
  • Budeme volit demonstrativně Okamuru, *3* *3*
  • No vidíte to zlatí Zelení!
  • Co to má jako znamenat? Jsem vysoce zklamaný. Koho teď mám jako volit??? To mi uděláte dva dny před volbama?
  • Dle posledních zjištění jde o kauzu, v níž se lídr kandidátky v Praze Šarapatka stal obětí sériových podvodníků s evropskými dotacemi:

    "Milan Šarapatka se skutečně stal obětí podvodníků, kteří opakovaně několika lidem a firmám slibovali projekty na jejichž základě dostanou evropské dotace. Ani v jednom případě dotace nikdo nezískal ale naopak podvodníci vytahali zálohy na projekční práce zálohy v řádu statisíců až milionů a následně skončili.
    Podvody této organizované skupiny už na podnět dřívěji podvedených šetří hospodářská kriminálka! Dále bylo podáno trestní oznámení za údajné vydírání, maření přípravy a průběhu voleb nebo referenda, pomluvy a podvodu.
  • Příšerné!!!!! Hnus!!!! Podepisuji petici a doufám, že ho vykroužkujeme!!!
  • přestalo se o tom mluvit z jednoho prostého důvodu. Běžná estébácká praxe, zasét semínko nedůvěry vykonstruovaným příběhem a nechat v tichosti uležet. Těsně před volbami oživit, vyvolat odpor a znechucení a hlavně nedopřát žádný časový prostor pro obhajobu a řádné prošetření. Pár ubraných procentíček se hodí a pak ....bylo, nebylo...
    Navíc je zajímavé, že údajně dluží již déle a dlužníci zatím neudělali žádné právní kroky,
    aby částku získali (poněkud podezřelé) a povykování v médiích a na ulicích? Smích....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit