Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, jak je to možné. Snad lidi musejí být vybíráni zodpovědně. Vždyť je to jednička na kandidátce.
    • Přesně tak. Je to problém celého Hnutí. Musí se to zastavit dříve než bude pozdě a tyto lidé se pak dostanou do Parlamentu. Nezapomínejme, že je zákonodárné těleso, které rozhoduje o politickém životě tohoto státu, není to holubník. To není sranda, přátelé!
      • Nezapomínejte ovšem, že je před volbami a pumpuje negativní mediální masáž "nepohodlných". Zbavit se jich, zdiskreditovat, očernit aneb standardní zahanbující procedura. Ještě navíc, když se jedná o kandidáty Hnutí Úsvit.
        • Ano, to máte sice pravdu. I tohle se musí brát v potaz. Ale ne nadarmo se říká, na každém šprochu, pravdy trochu. A promiňte jednička kandidátky v Praze, musí být čistá jako průzračné nebe. A navíc, takhle by měli být "čistí a prověření" všichni lidé na kandidátkách.
          • Jo hlavně, že Vy Martině jste čistá jako průzračné nebe, sáhněte si do svědomí!
            • No pane Jášik, já ale nejsem jednička na kandidátce v Praze, a rozhodně nemám reálnou ambici zastupovat zájmy občanů ve sněmovně. To prostě neomluvíte, kandidát na poslance musí být slušný, poctivý člověk. Pokud to tak není, pak vzniká to čeho jsme svědky 23 let, korupce, podvody, přeběhlictví atd. A to přeci nechceme nebo se snad pletu?
  • Tak to je hnus, to radši budu volit Andreje, Tomio ahoj
  • Jsem volič Úsvitu přímé demokracie, ale tohle se mi teda nelíbí. Já bych nerada, aby to bylo jako s VV. Je důležité opravdu moc důležité, volba lidí na kandidátkách - aneb Kočí, Škárka, Peake!!
  • Já spíš nechápu, že se k tomu zatím nikdo nějak relevantně nevyjádřil. Vždyť je dva dny před volbami!!
  • Přesně, to není možné. Vrhá to prostě špatné světlo na Úsvit!
  • !!!!!!!!!!!!!Vykrouzkuji Sarapatku, ja chci poctivy Usvit!!!!!!!!!!!! http://www.petice24.com/signatures/vykrouzkuji_sarapatku_ja_chci_poctivy_usvit/
    • Vykroužkovat!
      • Taky souhlasím, vykroužkovat!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit