Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi fakt smíchu, kikáne !!! Ty také nejsi nesmrtelný. A refrén francouzské "Marseillaisy" těmito slovy začíná : překládala se jako "do zbraně, děti Francie" dnes jako" "do zbraně, občané, což je smysluplně totéž... Já znám původní překlad ještě ze školy a napsal jsem jej podle něho. Takže stejně jsi jen nevzdělaný cikán a kozomrd !!! Pospíchej, už mečí !!! A tomu "účtování také neutečeš, ani ti "ilumináti" lék na nesmrtelnost nikdy nebude....
  • Občas bych si přála,aby ten současný raději chrápal ! Když chrápe tak nehulí a nechlastá.
  • Ono,az ti bude jako panu Karlovi a budes poslouchat kecy nakyho komunistickyho vozraly-tak si pis,ze tez usnes.A verim tomu,ze se jiz neprobudis...
  • Jo, to jsem pochopil hned před napsáním a měl jsi ode mne plus. Pužil jsem toho "boha" hlavně pro jiné lidi, kteří se mu hloupě klaní a nechápou, že se klaní jenom církevním zlodějům. Na světě se denně přihodí spousta náhod a zhruba polovina z nich jsou šťastné náhody, tak je lidé přičtou bohu k dobru, zatímco ty nešťastné náhody už se čertům nepřipisují...
  • Když pomyslím jaké "osobnosti" české kultůry chtěli prosadit knížete na hrad tak by mě docela zajímal jaký mají na něj názor když ho vidí takhle chrápat ve sněmovně.Umíte si vážený spoluobčané představit jak chrápete v práci u pana podnikatele?
  • Zloději nicku, až budeš účtovat se svou pozemskou poutí, zjistíš svůj omyl. budeš litovat, ale bude už pozdě. Francouzská hymna začíná jinak...
  • Cikáni, k nimž patříš i ty, toho ulopili stokrát tolik !!!
  • Myslíš kocoure, jako si v televizi málem rozbil hubu Milouš Becher-Hruškovice když měl od chlastu zanícený palec u nohy?
  • Po válce komunističtí zločinci uloupili zemi bohatší než Švýcarsko. Toho bohatství bylo tolik, že to vystačilo na půlstoletí "budování šťastných rudých zítřků". Ale vybudovat rozvinutý komunismus jako mají v severní Koreji, to se nepodařilo. ale totálně zničit morálku a ostatní tradiční hodnoty, to se komunistům podařilo.
  • Ten je ožralej permanentně už dlouhé roky.
  • Tak co, má bolavej palec? Podezřele se klátil!
  • Než poslouchat ty Miloušovy hruškovicové bláboly tak je lepší si zdřímnout.
    Aby v tom penálu nebyl dřív Miouš. Chlast je prevít.
  • A co teprv, kdyby viděli tebe.....
  • Jsem ateista. "Panebože" považuj za citoslovce a eufemistický výraz ke slovu doprd.. .
  • Ten blekota je síla sama o sobě!!
  • Vypal mu raděj dvě!!! *1* *1*
  • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vypálil že bys sežral protézu a skončil na IPce..,., *2* *15*
  • Kárl Swarc si zkoušel budoucí polohy v penálu ?
  • ''PAN'' recnik opomenul na jednu zasadni vec:A to,ze tento system spolecne s Pruzinskym zakladal!To mate vsichni tak oslabenou pamet???

    Ja se klidne vsadim o 20 tacu,ze se jednoho krasnyho dne ukaze,ze oba jsou byvalymi agenty KGB!!!
  • Eman je naše bolšaja glava namazaná, ktrou nám závidí celej svět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit