Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak koblihy nebudou, a já se tak těšil. *2*

    Občané by si ale měli dobře pamatovat tu do nebe volající špinavost co udělal Chovanec, Tuhý a Sobotka se Šlachtou a jeho útvarem. Zřejmě ti tři jmenovaní jedou ve špinavostech. Že by OKD?
    ČSSD JE PRO SLUŠNÉHO ČLOVĚKA NEVOLITELNÁ. *16* *16* *16*
    • Co si teď počneme? *16*
      • Třeba nám dá na frťana SPOZ - Strana Piitomců Ožralého Zemana nebo jak se to jmenovalo.*15*
        • ... tvá omezenost je naprosto nepředstavitelná :)))
          • Ovčáku, ty tak můžeš hovořit o nějaké omezenosti *1* *2* *15* *3*
            • ... pravda, IQ12 to nemá cenu vysvětlovat, balíku, piš si s mým kámošem :)))
    • Šlachta je jak mamut chycený v jámě. Udělal hrubou chybu, když šel za Zemanem na Hrad


      http://nazory.aktualne.cz/komentare/slachta-je-jak-mamut-chyceny-v-jame-udelal-hrubou-chybu/r~59c357123ddb11e6a77e002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0
  • ... na póvl nemá cenu reagovat, jeho tragická neřešitelná úroveň je nabíledni :)))
  • ... je fajn, jaký to zde je k*k*t, společnost potřebuje také zakomplexované tupé kopáče :)))
  • spolu se socany, převelikými dlužníky a neplatiči to jedině přivítají. Ale bude to houby platné.Socanští parazité kteří neplatí dluhy kličkují jak králíci a zásobojí nás takovými kreaturaki jako Proubek - vajíčkový král nebo zloděj a gauner Gross musí vyfičet! A do té doby vyleze ještě poměrně dost špíny i na ODSáky.
  • Drahé volební kampaně by měly skončit hlavně pro soudruha estébáka Bureše. Nahrabal si už dost, ať už jde od válu
    • No jo, když někomu stačí kobliha a ví koho má volit.
  • bléééé *7* *10* *7*
  • nevadí Bureš něco vymyslí třeba napíše firmu na dceru a ta rozdá koblihy za něj hezky pěkně vpytlíčku s namalovaným čápem, který čistě náhodou v zobáčku ponese číslo které má volič hodit do urny...
    • ... jsi neskutečně ubohý primitiv, dobře ti tak, nic z tebe nikdy nebude, vypatlo :)))
      • hnůj všech hnojů velezl z nory? Fakt je že smrdí až sem.Aby ne když matce vypadl na svět análním otvorem.
        • ... už zde nejsem, blití primitiva piš dál, komu chceš, bezmozku :)))
  • je, politicko-stranické sekty vyloučit z vlivu na stát. Nevím proč by nějaká například stočlenná stranická sekta kydačů hnoje měla rozhodovat o deseti milionech nestraníků. Každý poslanec by měl kandidovat jako individuální samostatná osoba sám za sebe samozřejmě s hmotnou a trestní odpovědností. POLITICI TOTIŽ DE FAKTO JSOU NAŠI NÁMI PLACENÍ ZAMĚSTNANCI POKUD TO NĚKOMU JEŠTĚ V MOZKU NEDOCVAKLO. Každý zaměstnanec který nastoupí někam do práce, musí se podrobovat kontrole svého zaměstnavatele ať jde o alkohol nebo zda nekrade majetek svého zaměstnavatele. Nevím, proč by tomu v případě stranických aparátčíků mělo být jinak..........??????
    • Nerad Vám beru iluze, ale bohužel musím. Státní zřízení které máme je založeno na několika zásadních myšlenkách, z nich uvedu dvě, které se vztahují k vašemu příspěvku nejvíce:
      1. Platonský koncept státu: "Budoucí obec musí mít správnou velikost a polohu, musí být více uzavřená, omezovat podnikání pro zisk a vláda nemůže být v rukou veřejnosti, nýbrž zvláštní kasty „strážců“. " Samozřejmě tato definice se v průběhu času upravovala, naznačím jak... ale zůstává koncept tří tříd lidí "občané" "vojsko aplikující moc nad občany" "vládnoucí třída" https://cs.wikipedia.org/wiki/Platonismus

      Jinak řečno politici tu nejsou pro nás, ale jsou tu proto aby nás ovládali.

      2. třetí cesta socializmu... v podstatě EU přebírá skandinávský model sociální demokracie a dělá jej ještě více čistým... tedy kompletní rozpad rodiny jako hodnoty a sociální identifikace jedince jako hodnot, minimalizace vlivu trhu a maximalizaci role státu. Ten je výhodný pro vládnoucí třídu, protože její moc a majetek roste neomezeně, zároveň rozpad tradičních hodnot vede k větší závislosti lidí na vládnoucí třídě a tedy synergickému efektu zvětšení vlivu "kasty vládců" na lidi.
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Soci%C3%A1ln%C3%AD_st%C3%A1t
      Více o rozpadu tradičních hodnot si můžete přečíst například v článku "Why We Need a New Welfare State " od Ardensona.... nebo téměř denně ve zprávách o Švédsku a Norsku...

      (ach jo to zase bude mínusů... )
      • rozumím až moc dobře, jen se to snažím pokud možno maximálně zjednodušenou srozumitelnou cestou podat veřejnosti.
        • V tom případě jen houšť ;)
        • ... blahopřeji k neprimitivnější uváze dne, pitomečku, muselo ti to dát hodně zabrat :)))
      • ... jenom trotl, který si spletl médium pro své tapety, nechápe, že zde nikoho nezajímá :)))
        • Nemluvte pořád o sobě. Vyploďte konečně nějakou myšlenku ;)
    • ... jenom naprosto vygumovaná troska píše s capslockem o docvakávání, troubo :)))
      • pitomečku, tak zalez do brlohu a neotravuj inteligentní lidi
        • ... tos asi nepsal o sobě, chudáku :)))
          • s tím blitím jsem to psal o tobě. Zarachotily ti v té dutině lebeční zbylé buňky?
            • ... jsi zoufalý z mé kultivované mluvy, ty nevzdělané nepoužitelné páchnoucí nic :)))
      • tak to se povedlo. Ty sprostá chátra naděluješ rozumy.Táhni do žumpy za svojí zparchantělou matkou.
        • ... chca cha, pořád to samé, nemusíš pořád představovat váš chlív, všichni jej znají :)))
    • ... nikdo kromě zoufalců jako ty zde nečte víc než dva řádky, trapáku :)))
      • jen proto, že ty ret..rde neumíš číst, ještě neznamená, že to neumějí ostatní.
        • ... obdivudodně dlouhá věta, blahopřeji, ale stejně jsi nenávratně v haj*lu, bavíš mě :)))
          • blijce pitomečka nikdo nereaguje, protože kdo by se zahazoval s takovým hnojem.....
            • ... to na tebe reagují davy zájemců o inteligentní debatu, ty mi póvle úplně stačíš :)))
  • omluvte mne....... *10* *7* je mi nějak šoufl a jako vždy nic inteligentního kromě zvratků ze mne nevypadne......
    • ... když není IQ, nezbývá nic jiného, než si představovat, že schází také jiným, ubožáku :)))
      • aaaa hnůj se nám tady představil jako filozof! Zalez do nory ke svojí zparchantělé rodině.Smrdíte až sem!
        • ... zklamu tě, blítí největšího tupce na netu nemůže urazit, třesu se smíchy, mongole :)))
          • cha cha to se povedlo.Jak páchnoucí žumpák představuje smích.Kdepak jsi vytočený.Skvěle.A jsi už bezmocný lopaťák.
  • ... já mám rád z kundyy smrad :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit