Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomůže-li jeden z těch démonů k pádu von Kaluska a jeho svoloče,pak jsou vítáni. *1*
    • vyhánět čerta ďáblem, to je nejlepší lidová strategie! :D
  • Vážení. Je mi líto starého pána. Místo dřímání zabalen v plédu na svém zámku se propůjčí ke hrám kde je hlavní režisér a scénárista nějaký chemik hrající si na ekonoma.
  • Největší zločinec tohoto státu plive a kope kolem sebe. Jeho dny už pomalu končí a pak snad stane před spravedlivým soudem. Vzhledem k tomu, že trest smrti byl zrušen, je doživotí jediné možné pro tohoto darebáka.
    • Kalousek se bojí a to je dobře, je totiž na řadě - možná ale upadne, nebo ho přejede auto nebo tak něco podobného. Kdepak soud, ten on si nezaslouží, bude to manejvýš soudce lynch.
      • Už končil několikrát a nikdy neskončil, parazita není možné soudit, toho je možné jen likvidovat a to rozdrcením lebky *13*
        • Kde není žalobce, není soudce.A tyhle kecy tady nic nevyřeší.Máš koule na to se zvednout a jít něco udělat? Já to mám do Prahy daleko, ale jel bych kdyby byl důvod.Teda důvod by byl, ale když budu na tom Václaváku sám, je to zbytečná cesta.
          • Praha-to jest cechu raj.......
            Ne nakejch moravaku a ostravskejch polaku! *3*
            • Až na to že nejsem ani z Moravy, ani Ostravák.Jenže jsem pracovně v zahraničí, proto to mám daleko, ale při tvém IQ bude asi těžký pochopit co to práce a zahraničí je že.Apropo, víš vůbec kde ta Morava je?
              Maj tu o tobě pravdu, obyčejnej diskuzní trotl co vlastně nemá žádnej názor, umí jen každého urážet a na všechno plivat.
          • Tak už nám chybí jen 99998 a už by to význam mělo *13*
    • Ovšem nebyl by sám, komu by to patřilo, včetně vrchního vlastizrádce VK a KS. *16*
  • Hlavně aby vypustil démona, který odnese Kalouska do pekel !!!
  • Už jim hnědnou kalhoty. Jak jeden tady řekl peknou vetu: libě mi zní v uších kvikot pravičáckých prasátek.... *1*
  • Teď ještě ,aby tito zločinci složili účty lidu této země
  • Pane Kalousku, vy byste měl držet h u b u, jste hlavním důvodem neúspěchu !
    • taky si myslim, ze by knize vyhral, kdyby nemel takoveho ministra financi, tak bych byla radeji hodne potichu, byt na jeho miste
      • A jedeme dál, co drábek, heger atd, prasata z top, schvalování amnestie, hlasování pro zlodějské zákony, s kým bojuje prase rakouský a hlavně za co? to je otázka pro tenhle xindl, ale házet špínu a kopat kolem sebe je přece kolorit tohohle gestapa.Je neštve ani tak porážka, jako to, že už švejk není tak lehce ovlivnitelný. Švejk jim zatrhl jejich čachry i přes mediální masáž, která přišla na hoooodně peněz. Kdyby byl ten xindl soudný, nikdy by ve svém věku a demenci nekandidoval.
      • Nevyhrál, nejsme Germáni!!!
        • nechte si ten populismus - toho si uzijete dost a dost v budoucnu s nasim novym prezidentem - a do pul roku se budete hodne divit...
  • Stačí, že už někdo vypustil tebe démone Kalousku
  • ... Kalousku, Zeman démony náckovství, jak tvrdíš, nevypustil, toto téma otevřel Havel, když se na radu Schwanzerberga zcela nečekaně omluvil hned po listopadu sudeťákům. Zcela zbytečně otevřel tuto otázku a vypustil tak džina z láhve, projekt "Schwanzerberg na hrad" byl pak posledním a zatím nejsilnějším pokusem určité vlivné a bohaté skupiny lidí mimo jiné z okruhu sudetoněmeckých sdružení posunout politické klima v ČR tak aby se začalo uvažovat o revizi poválečného uspořádání, samozřejmě nikoliv hned po zvolení KS, oni mají čas a jsou trpěliví ... a ještě o nich uslyšíme ...
  • a ty prasse jsi vypustil démony zlodějství a podvodnictví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit