Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Bárta po obviněních z uplácení stranických kolegů a kolegyň v listopadu 2013 rezignoval na funkci..." Tu informaci by bylo záhodno doplnit, proč a jak Bárta uplácel. Nabízel kolegům a kolegyním peníze z vlastní kapsy, aby nehlasovali pro zvýšení poslaneckých platů. Pochopitelně za takové uplácení nebyl shledán vinným. Chápu, že autor nemá rád podnikatele typu Bárta, nicméně polopravdu  by novinář tím způsobem zneužívat

 • A koho zajímá dezinformační a konspirační web Hlídací pes?

  NIKOHO!

 • Asi nejhorší kombinace je pracovitý a chytrý darebák.  A že jich je. 😛

  Můžeme si o nich myslet co chceme, ale jsou fakt fikaní a dřou. Nás. 

  • Áááno, áááááno máte nepochybně pravdu - je jich opravdu dost - např. soudruh koblihář-komoušská  konfidentská imigrantská vtěrka Bureš-babiš je toho zářným příkladem.

   • To nesedí, pane Nováku, musel by jste konstatovat, že je pan Babiš chytrý a pracovitý. 

    • Ale to přece nevylučuji - ta kriminálnický čekatel je vych..aný až hrůza a že je max. hrabivý je přece též nepopiratelné.

     A oslovení "pan" pro komoušského zločince???? - neb tím každý jejich práskač nepochybně je - nebuďte směšný, to je stejné jako kdyby jste chtěl tvrdit že je zeMAN člověk.

     • Ano pane Nováku, jeden z nás je směšný.I pan Zeman je nade vší pochybnost člověk. 

      Před nějakou dobou jsem Vás, a Vám podobné sveřepé kritiky všeho současného požádal, aby jste tedy uvedli, kdo by byl podle Vašeho názoru vhodným kandidátem na premiéra ČR, resp. prezidenta republiky. Zatím nic. 

      • Kdokoliv kdo alespoň vzdáleně na rozdíl od těch dvou kreaturních podvodných gaunerů připomíná člověka a není to konfident zločinecké smečky jakou KSČ (dnes se směšnou příponou M) bezpochyby je,není to populisticky prolhaně křivácky žvástavá -píííp- a v případě zeMANa navíc vlastizrádná rusoficková zrůdná bestie pod kuratelou Kremlu.

       Je zajímavé že dementní kecy o jakési probruselské kavárně vám evidentně nevadí, zatímco co konstatování skutečnosti o těch dvou zrůdných kreaturách vás přivádějí k jen k dalším totálně neobhajitelným ochranářským pindům o těch dvou -pííííp-.


       • Reakce na příspěvek:

        Aha, takže kdokoliv. Odpověď hodná člověka, který se vyzná. 

        Kdo sem píše pindy nemá cenu komentovat. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit