Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musime davat pozor ,abychom z toho nemeli nervovy SOK.Tolik pridano ,potom co nam
    UKRADLI pozustatek po TOTACI,to je SEN.
  • Bojím se, aby je ten závratný slib neporazil. Ale umřou aspoň s pocitem, že světlé zítřky se blíží!
  • Teda, až mi to "zvýšení" přijde okamžitě si vyjedu k moři, s tak "závratnou" částkou jsem vůbec nepočítal...
    • nezapomeňte se s tím pochlubit německým důchodcům *1* *1*
  • Tam je chyba, to je ročně, né měsíčně.
  • hlavně že si přidaji politici *16*
  • Prvně mi došel komentář.Nemluvilo se o letošní mimořádné přidání?Ovčani budou volby do EP.Nevolit profláknuté kandidáty!!Telička a spol.,Zahradil,socani atd.Já za hlas požaduji zaplacení léčby na protonu v Libni.Jinak nebude hlas.Nejsem Indián,abych za zrcátko dával zlaté koryto.
    • Kritiku;nebud KVERULANT-prvni je PAN a jestli zbyde pak je na rade KMAN.
  • Chci věřit, že pisatel tohoto článku "obdivoval zvýšení" důchodu ironicky. Pokud ne, tak jeho závist vůči důchodcům je přímo ukázková. Neodsuzuje vyplácení miliard těm, co nepracovali a pracovat ani nechtějí, ale závidí těm, co pracovali celý život, aby teď byli na hranici chudoby a žebroty. Opravdu morální postoj.
  • aby bylo na provaz *9*
  • V této zemi je většina důchodců,kteří pomáhali,svojí troubovitostí ,lumpům ke korytům a přes kuponové privatizace Česko rozkrást.Ti zaslouží výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu jedině na holý zadek bejkovcem.
  • Nejvíc to dřepí od voličů kalouskova gestapa, třeba takovej judr. Tady bude vyplakávat. Přes držku holí šmejdovi dát a né důchod!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit