Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každý člověk má výběr a svobodnou vůli jít si koupit potraviny, kam chce a jaké chce.Před r.89 byl taky Tuzex-pro vyvolené(předtím Darex) a ESO(které nabylo v každém městě).Výběr nebyl umožněn každému.Tak nevím proč to hořekování.Dospělý přece není malé dítě,kterému je třeba i utírat nos.
    • Naprosto s vámi souhlasím.Když jsem si v Tuzexu koupila třeba Granko, ten krásný obal jsem si vystavila -že jako na to mám.A tašku od nákupu? luxus.Krásná doba, nedivím ,se,že staří komoušci nostalgicky vzdychají.
    • Kazdy neni clen ODS,nebo KSCSSD sedici zbytecne v parlamentu a senatu za nemale penize.Tim padem ani nema na to si dojet koupit kvalitni zradlo do Rakouska,nebo Nemecka!
      • Nepotřebuji jezdit pro kvalitní jídlo ani do Rakouska, ani do Německa (kam to mám cca 15 km), kvalitní jídlo koupím i v ČR *2*
        • Ano-koupis.Jeden muj kamarad MUSI jist kvalitni jidlo kvuli nake nemoci.
          Ale pozor!!
          To jidlo by jej vyslo pro jednu osobu na 30.000.-KC mesicne!!!
    • Ta svobodná vůle končí tam, kde dojdou prachy.
      • Nic není jenom černobílé *3* . Dobré potraviny se dají koupit i za nižší cenu, jenom toho nesmíte chtít "kilo" *3* Bohužel "konzum" v této společnosti převládá *10*
  • Ano Česko je smetištěm a to nejen špatných potravin. Fungující vesnice a celej zemědělskej sektor se po roce 89 prostě zničil. Takže dnes se u nás prodává blbej česnek
    dovezenej ze Španělska nebo Číny. *1* *1* *1*
    Díky tomu je z nás také plně nesamostatná země odkázaná na jiné protože se vše rozkradlo nebo zdevastovalo pro blaho darebáků všeho druhu kteří kradou a podváděj kde se dá.
    Klausova zlodějská podnikatelská ruka trhu v hrůzné praxi.
  • Ano Česko je smetištěm a to nejen špatných potravin. Fungující vesnice a celej zemědělskej sektor se po roce 89 prostě zničil. Takže dnes se u nás prodává blbej česnek
    dovezenej ze Španělska nebo Číny. *1* *1* *1*
    Díky tomu je z nás také plně nesamostatná země odkázaná na jiné protože se vše rozkradlo nebo zdevastovalo pro blaho darebáků všeho druhu kteří kradou a podváděj kde se dá.
    Klausova zlodějská podnikatelská ruka trhu v hrůzné praxi.
  • Doporučil bych panu Dufkovi, aby si doplnil základní znalosti českého potravinového práva, navazujících právních předpisů a příslušných právních předpisů EU, jejímž jsme členem *10*. Potom by z něho nepadaly takové "perly" *9*. Bohužel se najdou jedinci, kteří mu to "žerou" *2* .
    • ... jemu nikdo nic nežere, zato to žerete vy ... jako pračlověk to poznáte, máte přece to, co nám chybí čich, chuť, zrak, sluch, hmat ... já je opět objevil, sice ne moc dobrý, ale
      rohlíky, housky za závadné mouky ... šunka nacpaná něčím nechutným a špatná sůl ... umělá másla jsou nechutná, je v nich sůl, aby se nekazila a jiná tzv. E-čka ... tlačenka, kousky masa přijatelné i když je to vrácené maso ovařené a znova nacpané s nálevem nechutným ... uzené, většinou od kosti páchnoucí, protože je to vrácené maso přeuzené ...
      prostě buďte rádi že trpíte na chronickou rýmu a vaše chuťové a čichové buňky jsou otupělé ...
      Za všechno poděkujte pravdolásce a dejte mu věnec z buřtů s E-čkama na hrob *12*
      • Jak to napsal felix.julec tady a výše - jste snad všichni nesvéprávní jedinci bez vlastního uvažování, znalostí a schopností, že stále potřebujete "vodit za ruku"? *13* : státe dej, státe postarej se? *13* To se neumíte postarat sami o sebe? *13* Asi ne a pak to podle toho vypadá! *13*
      • Vaše chyba.Kdo vás nutí nechutné uzeniny jíst?Tak choďte masné výrobky nakupovat vedle k řezníkovi.
        • Kdepak, to by podpořili malého soukromníka--to tak.
        • Jdi sed vycpat, ubožáku !!! Bylo jasně prokázáno, že maso, dovážené z Polska , obsahovalo stopy jedu na krysy - strychninu. Jak se mohl dostat jed na krysy do mletého vepřového ??? Nejspíše tam otrávené potkany strychninem semleli do masa a vyvezli do ČR. Zatím sezkoumá jen konina-ta je alspoň nezávadná, jde jen o podvod, že je levnější. Ačkoli i tady může jít o zdechlá zvířata. A tak je to i s hovězím a vepřovým, které nyní naši zemědělci nepěstují, protože se to nevyplatí, tak s ek nám dováží přemražené maso a možná pravděpodobně ze zdechlých, nikoli poražených zvířat. Salámy i paštiky mají podivnou chuť všeho možného, jenomne masa!!! Žereš potkany a ještě to vychvaluj. A nadávej komunistům, protože za jejich vlády musely OHESky provádět kontroly masa ( ve fabrice jsem jich zažil ažaž, zodpovídal jsem za stravování). Nyní se sem dováží kuřata z Polska, kontaminovaná slepičím morem, solená posypovou solí a to je všechno podle takových blbečků, jako ty , úplně "in" !!! Hlavní pacholci byli komunisti, ti zločinci nás nutili jíst kvalitní a zdravotně nezávadné potraviny , no fůůůůj, to ale byli zločinci, hanbááááá...A co myslíš, odkud to nakupuje ten řezník vedle ??? To samé, ty naivko, jinak by nevydělal...
          • Odkaz na zdroj o "strychninu" v mase by nebyl? Nebo je to zase jen JPP? *10* A těmi "kvalitními a zdravotně nezávadnými potravinami" za dob minulých by se moc neoháněl, pokud máte možnost, podívejte se, jaké metody a přístroje ke kontrole se používaly před 25 lety a co je v laboratořích teď. Dovolím si tvrdit že 80% toho, co je dnes "odhalitelné" se klidně dělo i dříve ale nebylo možné to prokázat *10*
            • Jo, a ta konina se u nás začala zkoumat až jako v poslední zemi v Evropě...Ona to totiž Oheska, či kheska kontrolují jen namátkově, a to newní problém podstrčit jim nezávadný vzorek... A ty drahé přístroje se většinu času válí někde v laboratoři bez užitku...Kdyby to nebyo zveřejněno ve sdělovacích prostředcích, tak by mne to ani nenapadlo, proč ???
            • Máš koukat na televizi, zavolej si do redakce. Číslo ti hledat nebudu !!! Už je to ale asi měsíc, protože dovoz masa z Polska byl potom zablokován...A chceš popírat tu posypovou sůl a kuřata , nakažená slepičím morem ??? Když jsi celý měsíc ožralej jako Dán, tak si potom vyžaduj odkazy, kdž už víš kulový...
  • Já to vím také,ale máte tam Falbra,co protop dělá?Vstup do EU byla největší chyba vč.NATA.
  • To jsme to dopracovali.Jestli tahle politika není zradou národa, tak co tedy zradou je? Odbory se nechali rozkouskovat, jako řízek dítěti, aby byly lépe stravitelné.Dokud se nesjednotíte tak vás nikdo vážně brát nebude. Ale to bossové dobře vědí. Když chci do EU parlamentu, tak hlavně nikoho z mocných moc nenasrat, co? Jděte do háje, dokážete prd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit