Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já sem ti to jégle psal už před volbama, že si lidé všimnou tvých připitomělých komentářů a pak ti nezbyde nic jiného než bezmocně tlouct pěstičkama do země. Andrej Babiš zastupuje většinový názor v parlamentu, tak si nech svý blbý keci proti prezidentovi a zástupci vítězné strany, kterého jste z politických důvodů před volbami stíhali jako se to dělá v Rusku. A ty si to tady schvaloval. Já už po startu internetu hned přepínám na seznam abych to nemusel číst a brzy to napíšu všem firmám, které na tiscali inzerují co tady produkuješ. *4*
    • ToGrandMagor.Nebyl by daleko vhodnější nick, MZAlko?
  • Co se s tane? Zeman udělá druhou šanci a když to neklapne budou předčasné volby.Ale těch se bojí všechny strany které se alespoň trochu do sněmovny dostali. Proto že ANO by je rozdrtilo definitivně.

    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/ivan-hoffman-blizime-se-k-predcasnym-volbam-ano-uz-s-kampani-zacalo--1767260
  • kamoši z estbé ,čobol co ho nechtěj ani doma a ožrala to bude hezké,doufám že se ten svět ještě nezbláznil.
    • jo taky si to o Havlovi myslím
      • víme soudruhu BTW, Fantomas *15*
        • vime soudruhu Křenku
  • Takto se projevuje alkoholická demence podle Zemana...

    Viz novinky.cz Budu znovu kandidovat a v sobotu mi odešla cukrovka, oznámil Zeman...
  • Ano vyhrálo volby,Babiš měl nejvíc preferenčních hlasů a bude premiér,nechápu proč naše media pořád štvou Babiše ,jste trapný a je vám to stejně na ....
  • zbivajů ještě Božie mlyny melů pomalů,ale pořad vogo
  • V sobotu mi zmizela demence a už jsem vymyslel několik nových bonmotů.
    • to je citát Václava Havla *14* *14*
  • Z celého Jéglova blábolu lze použít jediné slovní spojení: "Dovedou si vyjít vstříc". Kdo nechápe tuto prostou skutečnost, tak nepochopil základ slušné politiky: UMĚNÍ KOMPROMISU. Tedy schopnost vyjít si vstříc. A to schází absolutně všem, kteří vykřikují něco o tom, že chtějí být konstruktivní opozicí, a to počínaje SPD, přes ODS, Kalouskovce, STAN, Piráty, KDU-ČSL, ČSSD až po komunisty. Když nechtějí odpovědnost za vládnutí, tak neměli vůbec jít do voleb.
  • Mě se líbí ta fotka protože kdyby měla být rovně zjistíme že za těma pány jsou jen turisté.
    Že o politiku tu není zájem. *1* *1* *1* *1*
    • to je svatej Václav na koni ty turisto
      • Jinak nikdo
  • Konečně dva kteří by mohli zatočit s dosud nedotknutelnými zločinci kteří rozkradli tuto zemi.
    • No jistě, takoví "zločinci" jako novinář Peroutka?
      • Chlapče, hluboce se mýlíš. Těmi zločinci, kteří rozkradli a dál rozkrádají co se dá jsou Bakalové, Kožení atdatd., ruku v ruce se svými politickými spojenci a lobisty Klausem, Dybou, Dalíkem, Topolánkem, Sobotkou, Rathem, Bémem, Janouškem, Rittigem (někteří z nich už zaplaťpánbůh souzení, ale trvá to strašně dlouho než se dostanou tam, kam patří) a spoustou dalších představitelů těch rádoby tradičních politických stran. Tudy cesta opravdu nevede, nebo spíš vede, ale k trvalé chudobě ožebračené většiny. Pokud se časem nemají dostat k moci znovu komunisti, tak je opravdu potřeba nějaké rázné změny, a tu nazajistí ani Bělobrádek a spol, ani snaživý, ale tak trochu naivní STAN.
        • A co Babiš? Ten to vše získal v potu tváře? A co komunista (bývalý) a konfident StB MAN?
          Pokud by se časem měli dostat k moci komunisti, tak skončíme jako na východní Ukrajině. Nebo jako v Čečensku. Oni komunisti, Kobliháři, Kanimůrovci, to je stejná verbež.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit