Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenle stat rozlozili ti parchanti co tady celou dobu vladnou, urcite ne obycejny clovek. Ten je akorat n a s r a n y. *11* *16*
    • Kubikulo, ten tzv. "obyčejný člověk" na tom má vinu, protože ty "parchanty" stále znovu a znovu volí. Stačí mu slib, že se nebude muset namáhat v práci ani přemýšlet a bude se mít dobře, protože ti "parchanti" se o něho postarají.
      • Který parchanty jsi volil ty, rozdávale mouder ???!!! V tomhle absurdistánu je úplně jedno, koho vloíš, protože po volbách uplatí pár prodejných přeběhlíků a udělají si koalici jak potřebují ke svým zlodějinám a voliči jsoun jim u prd-le!!!
  • Ze zdola v mezích rozumu pouze a jenom se samopalem s dostatkem nábojů !Jinak tam ty vši budou sedět jak přibitý !!!
    • Jejda, promiňte, paní Blažková, ale nebyla jste partyzán?
    • Blažková, a proč tedy ty vši volíš?
  • Tohle může už pouze srovnat velice krutá revoluce,která stávající kapitalistický svinčík od lumpů vyčistí.Ostatní recepty jsou dobré pouze na oblbování národa.
  • Příručka ? na co? Napadl mě slogan,který byl aktualní před obsazením nacisty:"Dete nám zbraně dali jsme si na ně !" Proto taky zrušili povinou vojenskou službu a přešli na "profesionaly"! /Co kdyby ty obyčejný kluky se zbraněma něco napadlo !?!/
    Ale pozor každý systém,který začne používat jen provesionaly tak je to začátek konce !!! Příklad i staré Římské imperium!!!
    A ještě i když někteří píši,že to znají tak aby se na to nezapomínalo !!!

    http://www.verejnydluh.cz/
  • Doporučuji použití knihy po přečtení takto: Namočit do betonu, nechat zatvrdnout a mlátit s ní naše politiky a vládu po hlavě.
  • Tohle může už pouze srovnat velice krutá revoluce,která stávající kapitalistický svinčík od lumpů vyčistí.Ostatní recepty jsou dobré pouze na oblbování národa.
  • Příště nesmíme volit dinosaury,tak nám to radili naší milí politici
  • Klaus je jediný politik který předpovídá že EU špatně skončí, i když ho nemusím v tom má pravdu a začíná se to plnit.
    • Já myslím, že dřív než EU skončí Klaus. A nikdo si ani nevzpomene. I když by mohli aspoň kriminalisté.
    • už před deseti lety. a ukazoval jsem i cestu ven. velký klimatolog a jeho modré straky byli ale příliš sebestředně zahleděni do sebe aby si něčeho jiného všimli. mezi jiným jsem varoval i před dnešní českou ekonomickou mizérií. takže jsem měl dvě pravdy. o eu i o česku.
      • to s eu jseme..., do té mizérie nás přivedlo CCCP a jeho domácí poskoci, kteří před dvaadvaceti lety převlékli kabáty a snaží se dokončit bolševické dílo zkázy.
    • lexo, chápu, že o tom sníš. Ale tak jako dvakrát nevstoupíš do téže řeky, jak praví dávná moudrost, tak také restaurace koloniální říše CCCP není možná, protože rádoby impérium CCCP je stále rozvojovou zemí a na "bratrské pomoci" nemá síly. Naopak jsem přesvědčen, že EU překonává dětské nemoci a směřuje ke svému cíli United States of Europe. A to je dobře, jedině tam nás čeká prosperita. Klaus své paranoidní bludy a vidiny často považuje za realitu, tak jako každý psychopat.
      • United States of Europe nikdy fungovat nemůže a nebude. A je to nejen rozdílnými tradicemi v obou kontinentech, ale i mentalitou národů. Novodobá Amerika byla (už od dob španělské konqisty) odjakživa doménou pionýrů,ale také dobrodruhů,dobyvatelů i zločinců. A na této mentalitě to stojí dodnes a bere se to tam jako normální. I ony propastné sociální rozdíly. Tohle v Evropě nikdy fugovat nebude, ledažeby tu někdo diktátem zřídil otrokářský řád, ale ani ten by se dlouho neudržel. Stejně tak bude někdo velice obtížně předělávqt stávající pořádek v Jižní americe či v zaostalých afrických státech. Pokud se tam mlátili klacky, tak nic moc o nic nešlo. Nyní tam ovšem kapitál nacpal v rámci zisku modení zbraně a za čas z toho může být časovaná bomba i pro nejbližší okolí - ergo i Evropu.....
    • Hm, ale o tom to až tak není, ne?
  • Zajímavé, že Klaus si vybírá za své oblíbence taková zvláštní individua: Dobeš je nejlepší ministr školství, Bém nejlepší primátor... Jistě se vyslouží pochvalu z Kremlu jak dobře prosazuje lidi, kteří naši zemi soustavně devastují a připravují ji na novou "bratrskou pomoc".
  • Petře, taky ji objednávám už zítra. Doporučuji zeptat se knihkupce, jak jdou na odbyt knihy nynějšího prezidenta.
    Tiscali patří díky za informaci o knize.
    • Hugo, před časem jsem viděl v jednom knihkupectví knížku "Václav Klaus: Modrá, ale opravdu modrá a nikoli zelená planeta" a vedle toho byla záhadologická knížka s názvem "Ne z tohoto světa". Kdosi nechtěně vyjádřil skutečnost. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit