Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážení,když tady zjišťuji nálady proti "finalistům" našich prezidenstkých voleb, je jasné,že řada lidí po svých náhledech podporuje jak oba, tak i zároveň jsou proti oběma. Že je nevolili a pod.Co tedy dělat a nebrečet nad rozlitým mlékem. Viděl bych to takto. Volit cestu menšího zla. On to tu již napsal nejeden z Vás. To, že Švancenberg se jak jsem sám včera večer slyšel na vlastní uši přihlásil de facto k Němcům a Rakušanům, kde převážně žil po celou dobu se svou šlechtou,se prakticky vrátil vhodně do Čech po 89.roce,aby se zde hlásil krvelačně plíživě ke svému býv.majetku. Náklonnost samozřejmě našel u Venci Havla,který mu dost dobře naslouchal a navíc i pomáhal. A taky že pomohl. Již samotnou garancí na Hradě. A že je zde projev jeho volby formou prostestu proti aroganci současný vlády a negativní činnosti pravicových stran? To neberu již z toho důvodu, že zde bude platit, "pozdě bycha honit",takže v zásadě je uzde jediná rozumná skutečnost. Nevěřit na bludy kolem Zemana a plně se tomuto člověku svěřit již proto,že je to on,kdo naopak Benešovi dekrety uznává,nemá zájem něco na této skutečnosti měnit oproti jeho protějšku a má v zásadě zájem o zachování celistvosti našeho státu.Kde je záruka naopak u p.Švancenberga,když dokáže prohlásit,že Beneš by naopak v dnešní době patřil před soud do Haagu? Takže prosím,zhodnoťte vše pro a proti u obou a vhoďte hlas pro toho, u koho ještě máme záruku svébytnosti a to je právě p.Zeman.
    • To jste se nemusel tak zdržovat tím dopisem. Mohl jste rovnou napsat -volím hulváta a žumpu Zemana. Asi jste jako on, rozvláčně mluvit... taky se kýváte ze strany na stranu,hlavně hlavou? A chlastáte becherovku? Dnes slivovici. Jinak asi nejste jeho člověk...Já naopak budo volit inteligentního člověka . volimkarla.cz
  • Ano je neuvěřitelné že v tomto národě žije strašná spousta nepoučitelných blbců a do 2 kola pošlou 2 darebáky takže slušnej člověk nemá komu dát hlas.
    Kníže je jako člen vládní koalice a nadřízený Kalouska spoluzodpovědný za škrtání peněz pro matky s dětma ¨důchodce i pracující. Za asociální politiku vůči nezaměstnaným kterou prováděl Drábek a kde úřad práce který není schopen zajistit lidem práci pak sám ty lidi trestá za to že oni jí také nemohou sehnat.
    Na tuto politiku nadává většina národa a přesto podporujou jednoho z jejich tvůrců
    Neuvěřitelné!,
    Dienstbier mladej nadějnej politik s morálníma zásadama ( které nyní opět ukázal na rozdíl od mnoha jiných ) sociálním cítěním a žádným skandálem se do druhého kola nedostane a lidi volej Zemana který je napojen na Šloufa který scháněl podporu pro zvolení Klause prezidentem a s kmotříkama ODS je jedna ruka.
    Není divu že Klaus a mnoho členů ODS volá Zeman na hrad.
    Takže nás opět nečeká žádná změna ale jen pokračování současného marasmu.
    Lidi nadávaj ale stejně zvolej to nejhorší co mohou. Druhé kolo mě už nezajímá.
    Jeden je větší gauner než druhej. Volba tohoto ovčího národa je ostudná.
    • S tímto příspěvkem plně souhlasím, otom že jsou Češi banda blbců,jsem tu už jednou psal. A taky jsem tu napsal,proč a jak dlouho si nechají Češi sr*t na hlavy a na všechno kývat.Proč nejdeme do ulic a nepošleme tuhle zlodějskou a zkorumpovanou vládu,rovnou do krymu i s tím obr zlodějem Klausem i s jeho kumpány,které zachránil svou opět zlodějskou amnestijí,kvůli kterému teť chybí v rozpočtu miliardi.Tyhle dva šašky jsem taky nevolil,Zemana z důvodu,že má špinavé ruce ze svého působení jako premiér a knížete proto,že souhlasí s okrádání lidí v tomhle státě.Lidi kdy už konečně otevřete oči a zapnate mozky.
    • Dienstbier je technolog moci,typický machiavellista, odkojený zákulisními machinacemi českého Parlamentu. Kromě politiky v životě nic jiného nedělal a jeho jedinnou touhou je vyhřívat se na výsluní moci. Je to na něm vidět a český člověk není na hlavu padlý aby to nepoznal.
      Zemana volí slovanočeši. Schwarzenberga germanočeši. Dávkočeši by nejradši Fišera. *3*
  • Volte Karla! Karel je budoucnost! Karel je změna! Karel s váma zatočí a budete se divit!

    Víc nez si myslíte...
    • Karel je zlo!
      Schwarzenberg byl obchodním partnerem Mrázka

      http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/z-domova/schwarzenberg-byl-obchodnim-partnerem-mrazka/
  • Volby jsou pouze dokladem úspěšnosti manipulace na všech frontách. Vlastní názor a úsudek voličů tam hraje pramalou roli. Většina voličů se nedokáže ani náhodou orientovat v problému a tak jsou vláčeni sem tam a nakonec uvláčeni na nějakou stranu. A ono to neplatí jen o volbách.
  • Jsem od včerejšího večera v šoku! Jestliže "knížepán" prohlásí, že Benešovi dekrety jsou již neplatné a samotný Beneš by dnes patřil před Háagský tribunál, tak je zcela jasné, jaké jsou úvahy páně knížete o naší republice. Co národe ještě chceš více? Toto je pro Vás málo,havně ty mladé,poblouzněné hlavy,které jej chtějí volit do čela státu? Vždyť volba tohoto člověka je volbou cesty do pekel. Kde by byla naše integrita? Kde je hrdost českého lidu? Což bylo včera večer uvedeno málo ze strany člověka Švancenberga,abychom pochopili,jakého bychom si hřáli hada na prsou? Lidé,bděte,mám Vás rád...
    • Věřím tomu, co píše Pepa z Depa. Za 5 let Schwarzenberg nadělá tolik škody, že na to budeme doplácet delší dobu než na cinkání klíčema. Kde máte všichni vlasteneckou hrdost?
      Co jsme za národ si přečtěte na:
      http://abundancia.webnode.cz/casopis-4/kruty-experiment-s-cechy/
      • Víc škody, než zde způsobil současnej, tady určitě neudělá ani jeden z nich.
    • zase komunistická rétorika-mladí jsou poblouznění??? Myslím, že oni nemají alespoň předsudky. Mimochodem, já to říkám už 25 let že Beneš spáchal zločin apřišel jsem na to sám ve středním věku. Teď mi to alespoň jeden chytrý člověk potvrdil. Ano lidé bděte, to je správné komunistické... a volte hulváta a ožeru Zemana...Já tedy ne!!! volimkarla.cz
  • Volíme menší zlo, a proto posíláme k moci knížete s Kalouskem???
    • Volme Miloše!

      Novinář o nacistické minulosti Schwarzenbergovy rodiny a pozoruhodném obraze

      http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Novinar-o-nacisticke-minulosti-Schwarzenbergovy-rodiny-a-pozoruhodnem-obraze-260228
  • Národ v šoku,že je Dvořáková v šoku
    • Tato paní to má v hlavě srovnáné a na VŠE velmi kvalitně učí.Můj syn jí měl a její výklad nikdy nebyl nudný a prý to odsejpalo.Konečně se o tom mohl každý přesvědčit při různých diskuzích.Plně s ní souhlasím.Pokud by chtěla být presidentkou tak bych se angažoval v její prospěch.Bohužel slušní a inteligentní lidi si nechtějí s touto svoločí pálit prsty.
  • Jsem přesvědčený, že asi 2/3 těch, co volí arciknížete, ho volí jen tak z trucu. Jsem taky přesvědčen, že těm 2/3 je úplně jedno, kdo si sedne na trůn. Zkrátka, chtějí být v opozici. Jinak by arcikníže neměl šanci, protože si stále myslím, že volba knížete je jenom "švejkovina" českého národa.
    • volím "arciknížete" neboť je inteligentní. Volím a volil jsem po zralé úvaze a ne z trucu a poblouznění. Volte klidně rudého hulváta - ale pak jste jako on - hulvát a ožrala
      • Míro,špiníš tak akorát sám sebe a sám sebe ujištuješ, jak geniální je zrádceS a škodná Kalousek
    • Přestaň si myslet, možná se tvé rodině uleví.
  • pí.Dvořáková,měla byste si konečně také dát už pokoj !!!
    • Neotravuj a běž se učit vařit. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Vy paka proč volíte starýho dědka...republika nemá prachy na další volby, které můžou být každou chvíli až bude Spáč na hradě...ta ostuda před světem..horor !!!!!!! No bude alespoň prd....l na novoroční projev to bude trapas...škoda, že to nebudou vysílat do světa..hahahahahahahah *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit