Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapče: "Se učit.se učit,se uičit".Vole.
  • Non stop čeho,primitive.
  • Taková je válka.Bojujte pro mír a ne pro oblast,kde se bojuje.
  • Američanko,Rusové nás osvobodiliKdepak bys bez nich byla?
  • Na co bych měl klikat,američanko?Na vynoření Tvého mozku?
  • Heslo zní "Džihádisté se snaží zabít Vánoce?.Co "Asociálně zabíjíte tu" pseudoaristokrate Simon Simonovič von de Billo?Dělejte si prdelky jinde,hnilobe.
  • TISCALI mi vygumovalo text a já se teď pokusím ho znovu interpretovat.Džihádisté nám nezabíjí Vánoce.Oni už po desetiletí ničí svobodný a demokratický život Západu.Je k polemice proč.Mám za to,že se Západ ve své velikosti rozhodl o roli Západu "osvobodit" prostý lid arabského světa.Přinášel jim "západní svobodu",ale nepochopil,že jim o něj arabský svět nestojí.Proto ten odpor a vlastně nenávist,cože jim to ten Západ přikazuje.Vezírovi se vždy líbaly boty,USA říkají že ne.Nejsou tedy USA podezřelí?Takže dle mého názoru měly arabské státy dojít k poznání evolucí a ne předčasným zásahem Evropy a USA.Další podezřelým důvodem je blahobyt Evropy a USA.Jak to,že oni ano a ne my?
  • Vraťte mi text mého příspěvku,uličníci z TISCALI!
  • Američané vraždí civilisty v mosulu
  • asociálně tu?
  • A teď si klikej ruskej fašoune.
  • Co Rus, to fašista!
  • Rusácí vraždí civilisty a děti v Sýrii, Tiscali straší džihádistama placenýma Putinem. No to je panečku náhoda.
  • tu opět nonstop?
  • ja vohl!
  • U nás se dá domluvit i anglicky, ty ruskej dobytku.
  • Zeměkoule není kulatá a ameryčani nigdy nepřistály na mněsíci!!! To jasně řekl náš Vůdce PUTIN!
  • I když jsem ateista tak použiji staré přísloví:"Čiň čertu dobře ,peklem se ti odmění !"
    Jinak mi přišel na na meil výňatek s řeči Putina v Dumě /ruský parlament/ no on tam vysloveně žádá,že Rusko nepotřebuje jiná etnka a imigranty ale že oni potřebují Rusko !!!
    No a jestli chtějí žít v Rusku tak musí znát jejich řeč a dodržovat ruské zákony !!!
    To třeba k nám podle rozhodnutí parlamentu cizí doktoři a nemusí umět česky !!!
  • Výborně, frau Merkel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit