Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Na co teda čekají rádoby politici? Zavřít mešity, zakázat islám a korán, odsunout všechny migranty až několik pokolení zpět domů! MY TAKÉ MÁME PRÁVO NA DŮSTOJNÝ A KLIDNÝ ŽIVOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *12* *12* *12*
  • v EU si řekli, že nemáme, máme jenom makat,držet hubu a strachovat se
 • to je to kouzelné slovo. Pokud islámská verbež útočí i na vánoční stromeček v nákupním centru ve Švédsku, musí být ráda. Musí být moc rada že švédové ji mají u zadku. Protože tady okolo v EU bychom je na místě ukamenovali. A to doslovně. A s nimi i ty Halíky, Šabatové a ostatní sluníčkářskou bandu. A proto si neustále musíme připomínat, že je to právě tato muslímská verbaž, která rozhádala Evropu. A proto si neustále musíme připomínat, že TADY je třeba jim život znepříjemnit. A místo začleňování je třeba je důsledně vyčleňovat izolovat a systémově vyhánět!
 • Smrt islámskejm.vrahům! .. Okamžitě pryč z fašistické EU! .. Okamžitě rozpustit odporné NATO!
 • s terorismem se musíme naučit i v EU počítat.Píše tady bezpečnostní expert. Já teda ne. Nedovedu si představit že by nějaký mohamedánský prašivec sáhl na někoho z mé rodiny. Jo potom bych musel sáhnout na vkladní knížku. A předplatit si. Předplatit si vyhubení rodiny darebáka. Celé rodiny darebáka.Do posledního prašivého psa. Protože jedině pečlivou likvidací agresivních vetřelců může vrátit Evropu do klidu. Toto se zas musíme naučit my.
  • Tak ti zabije někoho z rodiny rodilý Čech. Ono mezi čistokrevnými Čechy je stejné procento darebů. Jenže to jsou Češi, tak to není zajímavé.
   • Rostínku, rodilým čechům ( tedy tomu malému procentu ) neukládají pravověrní křesťané systémově podřezat celou rodinu. A oni chudáčci provovšrní islamisté musí poslechnout, jináč ráje nebudou.
    A propos "sluníčka" nejsou jedna rodina? Možná ne, ale vyžírkové jsou řádní.
    • Ehm, ani muslimům to není nařízeno. Džihádisté jen překrucují Korán, stejně jako jejich přátelé antiislamisté. Rodilí Češi vraždí nebo terorizují prostě proto, že je to baví. Ostatně útoky na cikány jsou vlastně taky teroristické. Jenže to dělají Češi, takže je to OK. *16*
   • vyhlášený, certifikovaný,všeobecně uznávaný blb.
    • Blbostí tu oplývají jiní(podívej se do zrcadla, abys věděl kdo). Od okamžiku svého vzniku, nebo ještě dříve, se ocitá jedinec na provaze. Každý krok může skončit smrtí, dokonce i když člověk jenom stojí.
     Obětí terorismu oproti obětem jiné činnosti je velmi málo. Daleko pravděpodobnější je, že člověka sejme nějaký pitomec za volantem než že se člověk stane obětí teroristického činu(ať už spáchaného autem nebo jinak).
     • rosta.adam alias idioot Simon, nic nového pod sluncem, viď ty blbej Simone..hi..hi.. *2*
      • Koukám, že proruští trollové útočí.
      • to nám zas Rostin napsal moudro! Ty budeš doma minimálně parťákem mezi metaři, co?
      • Anonyme, tomu se říká pohled na realitu takovou jaká je.
       Navíc, terorismus nelze porazit násilím na určité skupině lidí charakteristické vírou či vyznáním. Naopak, tím terorismus jen sílí. Primárním účelem teroristické akce není zabít, ale nahnat hrůzu, případně vytvořit terrorkracii.
      • ještě že tady jsi. Jééé to jsme rádi, že nás zásobuješ svěžími neotřelými myšlenkami z pod oranžové kazajky místního metaře.
      • Simona neznám, pokud to teda nejste vy. I když Ivanka spíš evokuje Ivanku Trump, což musí být neskutečně hloupá osoba, čemuž se ale nelze divit, když se člověk podívá na jejího otce, kterej je tupcem na n-tou.
       Holt mám zkušenosti. A věru, i když se vydáte tam, kde muslimové jsou, tak pravděpodobnost, že se stanete obětí teroristické činu, nestoupá, stejně jako moc neklesá pravděpodobnost, že zemřete rukou nezodpovědného řidiče. Dokonce i pravděpodobnost, že padnete z postele tak blbě, že se zabijete, je větší, než že se stanete obětí teroristického činu.
 • A nepoučej se a nepoučej. Ani autor článku. Hledat teroristu mezi milionem přivandrovalců není jako hledat jehlu v kupce sena, ale jako hledat jehlu v kupce jehel.
 • Stačilo si včera poslechnout blábolení Rychetského a máte jasno.
  Vlády vás ochrání občané ale musíte se vzdát svobody. A o to celou dobu jde.

  Vlády EU sem v rozporu se zákony nastahaly migroše a teroristy. Z toho vznikne chaos a teror. A ta stejná vláda co sem teror zasadila nyní ve jménu boje s terorismem zavede totalitu. Odzbrojí občany EU, prolamuje se soukromá pošta na netu, policie má tutlat zločiny migrantů a přihmuřovat oči

  Nelegální migranti nemají právo na azyl. Lidé z Kosova, Pákistánu atd nejsou uprchlíci před válkou protože tam válka není. Korán není slučitelný se zákony EU. Vedení EU se dopouští zločinu vlastizrady a genocidy vlastního bílého obyvatelstva
  • http://zpravy.idnes.cz/drzeni-zbrani-eu-smernice-0yw-/zahranicni.aspx?c=A161220_140030_zahranicni_aha
 • I když jsem ateista tak použiji staré přísloví:"Čiň čertu dobře ,peklem se ti odmění !"
  Jinak mi přišel na na meil výňatek s řeči Putina v Dumě /ruský parlament/ no on tam vysloveně žádá,že Rusko nepotřebuje jiná etnka a imigranty ale že oni potřebují Rusko !!!
  No a jestli chtějí žít v Rusku tak musí znát jejich řeč a dodržovat ruské zákony !!!
  To třeba k nám podle rozhodnutí parlamentu cizí doktoři a nemusí umět česky !!!
  • Krym na druhou.
  • U nás se dá domluvit i anglicky, ty ruskej dobytku.
 • TISCALI mi vygumovalo text a já se teď pokusím ho znovu interpretovat.Džihádisté nám nezabíjí Vánoce.Oni už po desetiletí ničí svobodný a demokratický život Západu.Je k polemice proč.Mám za to,že se Západ ve své velikosti rozhodl o roli Západu "osvobodit" prostý lid arabského světa.Přinášel jim "západní svobodu",ale nepochopil,že jim o něj arabský svět nestojí.Proto ten odpor a vlastně nenávist,cože jim to ten Západ přikazuje.Vezírovi se vždy líbaly boty,USA říkají že ne.Nejsou tedy USA podezřelí?Takže dle mého názoru měly arabské státy dojít k poznání evolucí a ne předčasným zásahem Evropy a USA.Další podezřelým důvodem je blahobyt Evropy a USA.Jak to,že oni ano a ne my?
  • Ale především morální retardace EUUSA.
 • Muslimové ,mělo by jim být umožněno aby si slavili co chtějí ,třeba i narozeniny opice ,ale vše musí proběhnout na Sahaře a jiných pro ně vhodných místech.Tady v Evropě nesmíme umožnit jejich roztahování.Kdo jim hýbal zadky, měl by je též krmit.
 • Vánoce jsou obohacené merkelovským multikulturním prvkem v podobě alláhovského teroru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit