Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424402-masakr-v-berline-prokazal-ze-merkelova-selhala-pise-time.html
  • Putilín v Kremlu tancuje kozáčka a říká si čím hůř, tím lépe. Už se kamarádí s Erdoganem a těší se, že si rozdělí Evropu. A pak se vydá na Číňana. Zatím ne, zatím se chystá v rámci "bratrské pomoci" vydrancovat Evropu. A až rušní nájezdníci evropský lup promrhají, tak se vydají na Číňana. Pokud ovšem Erdogan nepoislámští CCCP.
    • simonky otec STBák má radost svět tancuje jak on píská
    • No ty ho tancovat Simonku nemůžeš, protože jsi krypl s pemprskou mezi nohama..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • Je to ještě horší. Džihádisti už obsadili i politiku, například Trump, Babiš, Putin, Zeman, Katzinski, Orbán, ... Tihle lidi jsou daleko větší džihádisti a teroristé, než pár pomatenců.
    • sluníčkový rostíku, ty budeš hodně mladý, píseček ti zamrzl, ve škole tě učí sluníčková učitelka,školní osnovy máte přímo z kavárny, z tebe vyroste hňup
      • No, blbečci a hňupové jsou spíš ti, co nechápou, že nejlepším spojencem Daeš jsou antiislamisté. Zdá se to paradoxní, ale Daeši i antiislamistům jde o tutéž věc. Naopak takzvaní sluníčkáři, a pak lidi, kteří vidí realitu tak jak je, jsou lidem Daeš doslova trnem v oku.
    • Quo vitium est mentis retardatio subjectis diversis viribus cognitivis lassi eget eget vitia quaedam virtutes animi moribus accommodata. Aliquam est permanens infirmitas mentis retardatio vel diminutio potentiae cognoscitivae, orta ex organica cerebri. Morbos autem non statu. Et dicit tibi rosta.adam *3*
      • Nemá to smysl.
    • Nech se léčit mago.e!
      • Víš to je neléčitelné. Nemoc probíhá dokud do ní sypou prachy.
      • Obávám se, že tím, kdo se má jít léčit je ve skutečnosti někdo jinej než já. (Ty, kdybys nevěděl kdo.)
  • komunismu a demokracie nevyšla co bude příště?
  • Výborně, frau Merkel...
    • Za co by měl nedohrdina PUTIN vděčit madam Merkelové?Za to,že přivedla imigranty do Evropy a oni "vynechali" Rusko?
      Nebylo mu podezřelé,že právě to úžasné Rusko v imigrační vlně imigranti vynechali?Je to polopsychopatický a zrůdný maniak,který se snaží obnovit slávu SSSR,ač na to nemá.Bohužel však vládne zbrojnicí,která je schopna odrovnat Svět.Proto ta náklonost k Putinovi.Přijde ale čas,kdy spousta národů dosáhne výzbroje k několikanásobnému zničení Zeměkoule.Co bude pak,lide dosud obývající Zemi spolu s námi?Proklínání.Koho?
    • ja vohl!
  • Zeměkoule není kulatá a ameryčani nigdy nepřistály na mněsíci!!! To jasně řekl náš Vůdce PUTIN!
    • Chlapče: "Se učit.se učit,se uičit".Vole.
  • Rusácí vraždí civilisty a děti v Sýrii, Tiscali straší džihádistama placenýma Putinem. No to je panečku náhoda.
    • Taková je válka.Bojujte pro mír a ne pro oblast,kde se bojuje.
    • Američané vraždí civilisty v mosulu
  • Co Rus, to fašista!
    • Američanko,fašistou nemusí bý jen Rus.Podívání se dovnitř Ti odhalí i fašismus v USA.
    • Američanko,Rusové nás osvobodiliKdepak bys bez nich byla?
      • Byla by v ... Ostatně, vždyď tam patří
  • A teď si klikej ruskej fašoune.
    • Na co bych měl klikat,američanko?Na vynoření Tvého mozku?
  • To je zajímavé: za pouhou jednu minutu mi stačilo naskákat 9 (slovy devět) bodů "nesouhlasí". Otázka tedy zní:
    KDO OVLÁDÁ TISCALI?
    • To je jednoduché Práglkavcl nebo ta ambasáda z pod Petřína.
    • Zajímalo by mě s čím soudruh Klikáč nesouhlasí. Souhlasit nebo nesouhlasit lze pouze s názorem, já jsem však žádný názor nevyjádřil. Zaprvé jsem konstatoval skutečnost a zadruhé jsem vznesl dotaz. S jedním ani s druhým nelze souhlasit ani nesouhlasit.
    • hmm až v lednu? jdi šlapat chodník návrhářko
    • se pitomým Simonům stává pořád
      • soudruh rozvědčík?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit