Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

Já si trochu myslím, že tady je hlavně problém v tom, jak to bylo komunikováno. Já jsem ve firmě zodpovědná za roční prohlášení za odpady a když se dělá nějaká změna, abychom snížili produkci odpadů, tak to vždycky se všemi komunikuji a říkám jim výhody i drobné nevýhody. ;-) A zatím vše více či méně funguje. :) 

• Takže ten nesmysl je vratný ? Hmmm tedy , že se snaží alespoň někdo informovat ...

Pokud si jej převezmou u druhého stánku a nalijí zdarma do dalšího ,tak by tahle skutečnost možná zvrátila moji neochotu platit na každém stánku 40Kč za další kelímek (*2; *3 ....)....
    A to jsem si musel přečíst až na internetu *16*
  • Že by zase soudruzi z NDR?
  • Neustálé převážení všeho od čerta k ďáblu a zase zpátky je prokletím dneška.
    Co se mohlo vyrobit nebo vypěstovat v místě, nebo nedaleko, veze se z druhého konce světa...je to lacinější. V každé drobnosti jsou zaklety litry nafty...koupíte si kelímek jogurtu, ten se nacestoval, a to mlíko, ze kterého byl vyroben, se také najezdilo.

A silnice plné kamiónů a neustálé kecy o tom, jak je třeba budovat a rozšiřovat dálnice, obchvaty, silnice.
    Lidí u nás žije zhruba pořád stejně ale hovadin, kravin a věcí zbytečných se převáží sem a tam násobně více.
    Ale co si stěžuju, jsem taky řidič z povolání...
  • Chápu, že ve stánku není tekoucí voda, proč to ale vozí 180 km daleko?
    To by nestačila obyčejná myčka na nádobí?
    V hospodě se pohárky oplachují ve džezu a nikomu to nikdy nevadilo.
    Nejekologičtější bude, když si každý donese svůj kriegl. V tomto případě ale o ekologii vůbec nejde.
    Děpold Czernin, majitel sodovkárny, jistě dobře ví proč to tak musí být!! *3*
    • Pochopil jsem , že do vašeho krýglu vám z "hygienických důvodů" .... nenatočí ;)
      (Ani do jednou již použitého kelímku či hrnku )
  • co vám přijde jako blbý nápad na tom aby lidé se konečně vykašlali na ty plastové jednorazové blbosti a používali obnovitelné nádobí?
    je to dobrý nápad akorát ho zase Češi zkonili
  • to je €uro€ko blbost to musel vymyslet nějakej €koinženýr přes logistiku
    • V Norimbergu, kdy ještě neexistovala EU, si mohl každý v prosinci na Christkindlmarkt (Ježíškově trhu) dát za 5,- DM hrníček s Glühwein (svařák), který krásně zahřál. A prázdný hrníček pak mohl vrátit a dostal zpět 3,- DM nebo si ho mohl ponechat jako nádherný suvenýr.
  • banda blbů
  • Kdo na tom vydělal ? Otázka pro investigativní novináře. Co výběrové řízení na tento švindl? Co na to SPZI a hygienici?
  • V Brně se rozhodli následovat příkladu z Vídně a budou kadit po městě kde se dá. Dá se říci, že blbci s blbými nápady se najdou všude. Kdo zvolil tyto chudáky v Brně?
    • Naší v Kocourkov to prostě umí, ti vědí jal na to. Blbost je věčná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit