Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také má pravdu , 

    tak nejak vzpomínám když jsem si vybíral nove auto a tady Skoda Octavia 499 000 a dušovali se že fabrika i prodejce temeř prodelávají a to samé auto v Madarech za 350 t. tak nekde je chybka .Uznavam že už je to pár let zpatky , něco mi napovídá že to dnes není jiné .😎

  • KIMCID

    Jak chce někdo bojovat s Čínou? VW ID3 v čině za 375 tisíc v Čr  1,1 milionu . V Číně VW ID4- 535 tis. v ČR- 1,6 milionu. Bavte mě dál :D


  • Institut "elektromobil" je  přitažlivý pro politiky v rámci zeleného šílenství. Normální občan chce auto na uhlovodíky. A i když má elektromobil, na dovolenou si raději půjčí auto na uhlovodíky.

  • Elektromobilita není o ekologii ani není určená pro všechny. Je to agenda na omezení práv lidí, hlavně práva osobní mobility a vytlačení většiny lidí z evropských silnic a dálnic. Boháči chtějí mít ty silnice a dálnice jen pro sebe a korporace je chtějí mít volné pro převoz svého zboží kamiony. Kdy už konečně to nějaký politik přizná, když už o tom mluví i šéfové automobilek.

     https://www.autoforum.cz/zajimavosti/lide-v-bruselu-jsou-slepi-a-hlusi-chteji-jen-dostat-obycejne-lidi-z-aut-rika-sef-jedne-z-nejvetsich-automobilek/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=leg0&dop_req_id=dxdyXmT7Riz-202211141335&dop_id=18472339

  • Bingo, našel se politik s mozkem v hlavě (bohužel to není Čech, ale je to pochopitelné) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit