Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • StBák Babiš má fízlování v krvi. Když si ho nějaký hospodský v Horní Dolní dovolí v něčem kritizovat, tak se podívá do "státní centrální účtárny" jak vydělává a jak platí daně, a to by v tom byl čert, aby Babišovi odporníci na hospodského něco nenašli.

  A že sám Babiš je ve střetu zájmů, to mu nevadí? V USA by v takovém případě na dobu své činnosti ve veřejné správě (vládě) musel předat správu svého podniku nezávislé osobě a nesměl by do toho nijak zasahovat. A pokud by to udělal, tak by letěl.
 • Jdou nadávat před Agrofert a né drobným živnostníkům.
  Nedávno Babiš přiznal, že z obratu přes 130 miliard palatí pouhých 700 milionů na daních???!!! Tedy asi půl %. *16* *16* *16* *16*
 • Karle píšeš že podnikatelé neberou sociální dávky.

  Berou - EUdotace. To jsou peníze všech plátců daní z celé EU kteří nedobrovolně
  sponzorují soukromé podnikatele.

  Jinak řada tzv. podnikatelů si nechala zaplatit podnikatelský kurs od úřadu práce-
  Osobně znám jednu paní která tuto pomoc dostala ač má hodně majetnou rodinku.
  • Jistě, některé romdinky si pro dávky jezdí mercedesem. A značná část tzv. bezdomovců nahlášených na úřadech, jen přepsala nakradený majetek na rodinky. To ovšem nevyřeší elektronická evidence tržeb. Dopadne to stejně, jako s výběrovými řízeními a elektronickými dražbami atd. Na to všechno mají velké podniky dost odborníků a financí, aby to zmanipulovaly, a taky to v pohodě dělají. Likviduje to jen drobné podnikatele a živnostníky, kteří mají průhledné finanční toky a kteří si všichni dohromady svým drobným přikrádáním nikdy v životě nenakradou dohromady tolik, jako jeden všeobecně známý miliardář. Jen se prodlouží fronta na pracáku a zase o něco víc zbohatnou mafiáni a čímani, kteří už dneska ví, jak EET v pohodě obejít.
 • EET je buzerace podnikatelské sféry ze strany státu a de facto zde je uplatňována presumpce viny. Čili stát neumí vybírat daně a ví,že existuje skupina subjektů, které se daňové povinnosti vyhýbají. A místo aby na tyto subjekty razantně úředníci udeřili (nástrojů mají i dnes spoustu), tak přenáší tuto vinu i na ostatní a všichni budou muset strpět tato omezení a náklady ze strany státu, ač jsou třeba poctiví. A nejčastější a nejtrapnější argument, že pocitiví se nemusí bát. Dám příklad, který ukáže, jak je tento argument trapný. Jako kdyby se v nějakém městečku o třeba 5000 obyvatelích stal trestný čin znásilnění a ublížení na zdraví a policie místo, aby hledala jednoho konkrétního viníka tohoto činu, tak umístila do vazby celou mužskou populaci městečka s tím, že kdo se neprovinil, tak se přeci bát nemusí a viník se nakonec najde a těch pár měsíců či rok ve vazbě nikomu neubliží, když nic neprovedl. Přijde vám to normální a přijatelné? Mně tedy ne a o to jde především. Nepřenášet neschopnost státu a jeho mega byrokratického aparátu ve výběru daní na všechny podnikatelské subjekty. A další argument, že to napraví nerovné podnikatelské prostředí, kde jedni daně platí a druzí neplatí. Rovné prostředí neexistuje a existovat nebude a to díky dotacím. Ty pokřivily trh natolik, že rovné podnikatelské prostředí ze zásady existovat nemůže, když existují dotací. Proč někteří z našich peněz podnikají a mají výhodu proti konkurenci a někteří nikoliv viz Agrofert. A že to tak je nastaveno z Bruselu, tak je to v pořádku a legitimní? Některé legitimní zákony a opatření jsou prostě špatné a likvidují rovné podnikatelské prostředí jako v připadě dotací. Dnešní podnikání díky socialistické byrokratické EU funguje tak, že neuspěje ten, kdo je kvalitní, kreativní a umí hospodařit ,ale ten kdo dosáhne na dotace z peněz nás všech. Takže asi tak k danému problému.
  • Pantáto a proč hospodský dostane 3 dodávky piva a z toho 2 zatají a věř že se tak děje jen nikdy nenajdeš důkazy,proč se lidi platí na černo bez odvodů a pak tihle chytráci hupky k lékaři a vše zadarmo by chtěli a nejlepší péči a když se doktor šprajcne tak nadávají na systém,víš Češi jsou jedním z nejhorších národů v Evropě kde můžou navzájem se okradou a podrazí.
 • Echo24.cz, Babiš je podezřelý z tunelování České republiky a obchodování s ISIL
  http://echo24.cz/a/wqGbB#1X3h2Q7ORairzMkG.03

  *16* *16* *16*
  Elektronická evidence tržeb je NÁSTROJ ZOTROČENÍ poslední částečně svobodné skupiny občanů, nezávislé na dotacích a sociálních dávkách od POSTBOLŠEVICKÉHO hospodářského svinčíku zavedeného v ČR estébáky a agenty KGB. Finanční úřady dobře vědí, kdo daně platí a kdo ne. Otázkou je proč někam na kontroly chodí, a jinde, třeba u LihoBřeziny, byly v klidu.
 • elektronická evidence tržeb vznikla proto, že drobní (a hrdí) soukromníci jsou pevnou páteří demokracie, čili trnem v zadku oligarchizátorům i proletarizátorům. *11*
 • Elektronická evidence + zákaz kouření = soukromé kluby s vnitřními pravidly, kam bude povolen vstup jen ověřeným. Žádné placení daní, žádná hygiena, žádná ČOIka, žádní příživníci typu OSA. Jen pokračuj státe, kopeš si vlastní hrob.
  • A na "toto" tě školili na jedné nikde nejmenované ambasádě? Měl bys vrátit "školné", děláš jí mědvědí službu. *14*
 • Kdo chce podnikat, musí něco do "firmy" investovat. A kdo chce podnikat, nemá předem licitovat, že bude stát, tj. nás všechny, okrádat. Nemáš li těch pár usmrknutých tisícovek, tak běž pást třeba kozy. *14*
 • Někteří podnikatelé (podnikavci) si zvykli,že ODS a TOP u koryt se může krást,přikrádat a podvádět.Rázem jim Babiš pokladnami šlápl na kuří oko.Samozřejmě, že se bouří.Budou muset odvádět.Nyní tomu tak není.Podnikají s minimem zisku,případně se ztrátou.Okolo vidím tři řezníky.Žádný nejezdí ve škodovce,ale autech vyšší třídy.Max po dvou letech je mění.Jeho rodinní příslušníci také.My jezdíme ve škodovkách se stářím více jak deset let.Tak je na tom většina,kteří pracují.Tak v čem je problém? *16* *1*
  • A proč neděláš řezníka?
 • Nemám ráda Babiše ale pořádek se zloději v podnikatelském obleku je třeba udělat.

  Podnikatelé tu okrádají stát na tisíc způsobů. Lidem nedávají pracovní smlouvy.
  Soukromé náklady zařazují do pracovních. Jined zaměstnávají lidi nelegálně z úřadu
  práce takže my za jeho zaměstnance platíme pojištění.
  Oficiální chudáček pak k dávkám bere ještě zaměstnanecký plat.

  Za ten stav je zodpovědná Klausova ODS - volná ruka trhu nepotřebuje dozor ani zákony.
  Potom to takto dopadá.
  • +Ano pořádek musí bejt, každej bude mít kasu, vrátíš v obchodě lahve a šup nahlásit Babišovi, že?
   • Když kasu tak všichni. Od novorozenců až po Důchodce a můžete si odečist s daní. :-))))
    Asi se Vám to taky líbi nebude.
    XPEP
  • Naprostý souhlas s tímto článkem s nám z vlastního okolí několik příkladů ten kdo má vše v pořádku se nemusí bát třeba náš pan právník také nedává lidem za služby stvrzenky a pak hajdy malá domů bez daní a tak křičí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit