Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Souhlas. Je to už od EU.
  Do 1.1.2016 Vám museli prokázat vinu.
  Od 1.1.2016 vy musíte prokazovat svou nevinu.
  Když Vás zažaluje milionová společnost která má statisíce a miliony na právníka tak se z to nemáte šnaci vysekat.
  XPEP
 • POZOR na ty kozy budete potřebovat od 1.1.2016 asi 40.000Kč + 300Kč/ měsíčně.
  1. počítač + SW
  2. pokladnu
  3. připojení k internetu
  Nebo to mléko a maso budete někomu darovat ????
  XPEP
 • Při práci podnikám. Obrat mám asi 200.000Kč za rok a jezdím v 8 let staré Octavce kterou jsem nekoupil novou.
  To co říkáte neplatí pro všechny.
  XPEP
 • StBák Babiš má fízlování v krvi. Když si ho nějaký hospodský v Horní Dolní dovolí v něčem kritizovat, tak se podívá do "státní centrální účtárny" jak vydělává a jak platí daně, a to by v tom byl čert, aby Babišovi odporníci na hospodského něco nenašli.

  A že sám Babiš je ve střetu zájmů, to mu nevadí? V USA by v takovém případě na dobu své činnosti ve veřejné správě (vládě) musel předat správu svého podniku nezávislé osobě a nesměl by do toho nijak zasahovat. A pokud by to udělal, tak by letěl.
 • Někteří podnikatelé (podnikavci) si zvykli,že ODS a TOP u koryt se může krást,přikrádat a podvádět.Rázem jim Babiš pokladnami šlápl na kuří oko.Samozřejmě, že se bouří.Budou muset odvádět.Nyní tomu tak není.Podnikají s minimem zisku,případně se ztrátou.Okolo vidím tři řezníky.Žádný nejezdí ve škodovce,ale autech vyšší třídy.Max po dvou letech je mění.Jeho rodinní příslušníci také.My jezdíme ve škodovkách se stářím více jak deset let.Tak je na tom většina,kteří pracují.Tak v čem je problém? *16* *1*
  • A proč neděláš řezníka?
 • Elektronická evidence + zákaz kouření = soukromé kluby s vnitřními pravidly, kam bude povolen vstup jen ověřeným. Žádné placení daní, žádná hygiena, žádná ČOIka, žádní příživníci typu OSA. Jen pokračuj státe, kopeš si vlastní hrob.
  • A na "toto" tě školili na jedné nikde nejmenované ambasádě? Měl bys vrátit "školné", děláš jí mědvědí službu. *14*
 • Kdo chce podnikat, musí něco do "firmy" investovat. A kdo chce podnikat, nemá předem licitovat, že bude stát, tj. nás všechny, okrádat. Nemáš li těch pár usmrknutých tisícovek, tak běž pást třeba kozy. *14*
 • Karle píšeš že podnikatelé neberou sociální dávky.

  Berou - EUdotace. To jsou peníze všech plátců daní z celé EU kteří nedobrovolně
  sponzorují soukromé podnikatele.

  Jinak řada tzv. podnikatelů si nechala zaplatit podnikatelský kurs od úřadu práce-
  Osobně znám jednu paní která tuto pomoc dostala ač má hodně majetnou rodinku.
  • Jistě, některé romdinky si pro dávky jezdí mercedesem. A značná část tzv. bezdomovců nahlášených na úřadech, jen přepsala nakradený majetek na rodinky. To ovšem nevyřeší elektronická evidence tržeb. Dopadne to stejně, jako s výběrovými řízeními a elektronickými dražbami atd. Na to všechno mají velké podniky dost odborníků a financí, aby to zmanipulovaly, a taky to v pohodě dělají. Likviduje to jen drobné podnikatele a živnostníky, kteří mají průhledné finanční toky a kteří si všichni dohromady svým drobným přikrádáním nikdy v životě nenakradou dohromady tolik, jako jeden všeobecně známý miliardář. Jen se prodlouží fronta na pracáku a zase o něco víc zbohatnou mafiáni a čímani, kteří už dneska ví, jak EET v pohodě obejít.
 • elektronická evidence tržeb vznikla proto, že drobní (a hrdí) soukromníci jsou pevnou páteří demokracie, čili trnem v zadku oligarchizátorům i proletarizátorům. *11*
 • Echo24.cz, Babiš je podezřelý z tunelování České republiky a obchodování s ISIL
  http://echo24.cz/a/wqGbB#1X3h2Q7ORairzMkG.03

  *16* *16* *16*
  Elektronická evidence tržeb je NÁSTROJ ZOTROČENÍ poslední částečně svobodné skupiny občanů, nezávislé na dotacích a sociálních dávkách od POSTBOLŠEVICKÉHO hospodářského svinčíku zavedeného v ČR estébáky a agenty KGB. Finanční úřady dobře vědí, kdo daně platí a kdo ne. Otázkou je proč někam na kontroly chodí, a jinde, třeba u LihoBřeziny, byly v klidu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit