Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozkrytí kauzy? Tu bych vidět nechtěl. Myslel jsem, že její kauzu rozkrývá Nečas
  • Pan Ondráček je velmi slušný člověk, vykonával jen to co mu říkal pracovní řád, který zaměstnanec dělá opak než mu nařídí nadřízený?? Takového neznám.
  • Mile deti,

    povim vam pohadku na dobrou noc. Zil byl jeden policajt jmenem Ondracek, kterej 25. unora 1948 omylem posimral pendrekem par demonstrantu na projevu Klementa Gottwalda, i byl tento agilni policajt po prevratu zatcen, protoze nahodou nikomu moc neublizil, dostal do hodne soudruzky Brozove jenom dozivoti, majetek mu zabavili, zenu a deti od slusne prace a moznosti studovat odstavili.
    I vratil se onen agilni policista po amnestii v roce 1960 z lagru domu, zdravi mu neslouzilo, praci sehnal mizernou, protoze soudruzi mu ten "omyl" nebylo ani po 12 letech schopni zapomenout. Onen policista zivoril se smesnou penzi a zemrel na nasledky vezneni v osmdesatych letech...
    Pohadka? Ne, takto se byvaly rezim choval ke svym nepratelum!

    Proto opravdu nerozumim situaci, kdy nepritel s roku 1989 ma v teto spolecnosti nastartovanou karieru u policie, mohl vystudovat vysokou skolu a angazovat se v politice. Neco je spatne, nemyslite mile deti?

    Asi bych se mel soudruhu Ondrackovi omluvit, vzdyt on mel v te dobe jen 19 let a nevedel, co dela a rodice ho spatne vychovali.....:-) No jedine, za co bych si ho mohl vazit, je fakt, ze nezbehl od komousu do ODS nebo TOP 09, pripadne do ANO pana Babise, ale zustal verny svym idealum, ktere ziskal v mladi. Cest jeho pamatce, ronim slzu dojeti.
    • Mám takový dojem, že kritizovat ty rudé pomýlené hochy nejen z pohotovostního pluku se jaksi nehodí, mám dojem, že kritizovat minulou dobu se vůbec nehodí. Směřuji hlavně na novináře. Pár dovolených kauz je dovoleno nějak přetřásat a to je vše. Je to k pláči a přečtěte třeba EPOCHA o hrůzách, které bolševizmus napáchal. Vytlouci lidem z hlavy, že všechno patří všem, komunistický ráj bez peněz...a stovky dalších nesmyslů bude trvat několik generací, jestli vůbec. Socializmus, komunizmus, bolševizmus jsou velmi nebezpečnými jedy s lebkou a zkříženými hnáty. Pozor!!!!!!!
  • Ja myslim, ze to neco vypovida o povaze "sametove revoluce" a vubec tech 25 letech od listopadu 1989.
    Agilni soudruh, ktery nam mlatil naivni studenty, je hyperaktivnim clenem KSC, kterej si vystudoval pravnicinu, vysetroval nam docela spletite kausy, ktere vysumely do ztracena a ted bude svete div se v parlamentu.

    No ja se vubec nedivim par pribuznym, kteri z tydle zeme odesli za bolsevika, ze sem vubec nechteji jezdit, pac je tu porad stejnej bordel a kdejaka komunisticka svxxe porad u zlabu.

    Nevim, proc mam urcity obdiv k bratrum Masinum, asi proto, ze se se se smejdy nesrali sametem, ale vpalili jim kulku tam, kam patri.

    Havel byl debil, kterej se nepostaral (zamerne nebo z vlastni hlouposti) o moralni obrodu tohoto naroda, proto jsme tam, kde jsme, v prdeli vazeni.
    • Važený pane,nejsem a nebyl jsem komunistou.Byl jsem však na vojně na hranicích.Mašínům-těm šmejdům bych taky vpálil kulku mezi oči a nemuseli umřít ostatní lidí.Myslíte,že jsem tam šel dobrovolně?Ne.! A nechat se zastřelit takovýma hňupama,tak to raději byh zastřelil je.A DÍVEJME SE UŽ JEDNOU DO BUDOUCNOSTI A NE STÁLE VYTAHUJME SVOU STAROU ZATRPKLOST.Co restituce,ty se Vám líbí,rozkrádání naší země všemocnou církví?Ano,jsem věřící,ale takový postup bych od představitelů církve nečekal-od představitelů našeho státu naopak se dalo čekat vše!!! A TO JE TEN VÁŠ "BORDEL" JAN
    • vl Petrovi: Do posledního písmene souhlasím. Věčná sláva Mašínům!!!
    • Oj ty budeš pěkný dobytek, aby tě to ještě někdy nemrzelo, Mašínama se moc neoháněj, aby ti slušní lidé nedali na budku!!!
  • Pišta tečka mě už nemůže rozházet, vím že to je provokatér ktarý má radost že někoho vytočí, ale jinak je to neškodný hlupák, nereagujte na něj a ho to omrzí,.,. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • vážení,zkuste se i dnes křivě podívat na policistu který Vás chrání a pomáhá dostanete také ťafku a připomenou Vám že jsou dva a Vy většinou sám tak buď přestanete kafrat a nebo se to potom prodraží,policajti v americe napřed pálí a pak se ptají,,zbytečné kecy okolo něčeho
  • lidi, tohle je jenom divadlo pro lidi, aby se neřeklo, že se vedou kauzy jen proti jejich oponentům. Takové divadélko, když je pozorujete vidíte, že je to všechno strojené, média a soudy jsou jejich.
  • Lže jak Hašek se Škromachem!!
  • Věřím že Nečas a Nagyová neuniknou spravedlivému trestu a půjdou do vězení!!
    • Tím bych si nebyl tak jist.
      • Už jsem si jist!
  • ...Komentovat primitivního Not CSSD a ještě hloupějšího tečku je zbytečné nošení dříví do lesa.:)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit