Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Tak jelikož vidím že už mě berete za svého, tak jsem se rozhodl ještě s odchodem počkat, libí?? :)))
    • ... pokračuj, primitive :)))
  • Musím udělat malou výjimku: Jenom hlupák nechápe, že tupan "Prdící", co dnes a jindy psal po mě s mým nickem, je nefalšované lidské prase, které nikomu v diskuzi nelze závidět :)))
    Komentovat třeba bezkonkurenčního degena "tečku" by jistě bylo nošením vody do moře...
  • Mě se líbí ty policejní tituly. Elitní vyšetřovatel, vrchní inspektor, emeritní policejní rada ... atd
    Taky jsem chtěl být policajt, ale nevzali mě se základním vzděláním. *3*
    • Vaclave,nemel jste spravnou "tlacenku".V mem okoli byl dnes muzu napsat policajt,ve skole 2x opakoval,2 lety ucnak udelal s odrenyma usima.Tak se nedivte ,ze dnes mame tituly
      jako za Franty Josefa.Cim vice titulu ,tim vetsi apanaz.
  • V devatenácti už by člověk měl mít rozum, a ne mlátit obuškem ženy.
    Obávám se, že ani tituly panu Ondráčkovi teď nepomohou.
    • kacpo miluji tě ale nemáš pravdu, nikoho nemlátil!! *14*
    • Kacpa,a kde je psano ,ze dotycny pan ,byt vice nez dospely,ma rozum dnes?
      Ten pan zapomel na svou minulost,takze soudnost je nulova.
  • Vážení i nevážení, prdím na Vás :)))
    Dnes se nepochybně uleví mnohým primitivním diskutujícím. Loučí se s Vámi Prdící alias korektor. Vybavovat se s Not CSSD, Robertem a jiným zdegenerovanci má své meze.
    Redakce zpráv tiscali je také jedna bída, ale proč ne, k diskutujícím troskám se to hodí.
    Omlouvám se, že žádnému hlupákovi neodpovím. Omlouvám se, že neodpovím ani svým příznivcům. Těm děkuji za přízeň a že pochopili, že s lidskou omezeností je nutno bojovat.
    Prdící korektor
    • Nééééé. Prdící ńeodcházej! *1*
    • Uz ses loucil nekolikrat šuline a vzdycky prilezes zpet...
    • Amen.
      Tys také nehrál "férpléj", viz koment k Jiřině a měnící nicky.
      Redakce tiscali je o.k., diskusi dělají hlavně diskutující, i Ty.
  • Pan Ondráček je slušný člověk ,kdyby takových bylo více. *4*
    • To Pero: Asi přemýšlíš Perem, je to vidět.. *3* *1* *9* *13* *10*
      • Perem nebo k u n d o u jako v tvém případě je naprosto jedno. *1*
  • Rád bych připomněl, že inteligence, tělesná krása či fyzická síla nemají nic společného s charakterem.

    Já rozhodně raději podám ruku Quasimodovi, který skončil pátou třídu na třetí pokus ale má čisté srdce, než bezcharakternímu Adonisovi ověnčenému tituly.

    Ale "Proti gustu žádný dišputát", že?
  • Pracovat tak "rychle" třeba stavebníci, tak se dodnes komfortně válíme v jeskyních. *1*
  • To, že soudruh Ondráček kandidoval za KSČM jen dokazuje, že se tahle strana v žádném případě neodpoutala od své minulosti, ač to všude vyhlašuje ústy svých rudých náčelníků typu Filipa. "Občanovi" bych rád připomněl, že zásah proti studentské demonstraci a proti rasovým nepokojům je diametrálně něco jiného. Jaké obyčejné občany při studentských demonstracích v roce 1989 SNB chránil nevím. U zásahů proti menšinám ochraňuje PČR majoritní společnost, proto si policii zřizujeme a platíme ze svých z daní.
    Také to, že se Ondráček přiznává, že bil ženy na Národní třídě jen dokazuje, jaký je to charakter a jaké povahy je celá KSČM, pamětníci by měli zavzpomínat, jaké to bylo, když nám KSČ vládla a udělat menší osvětu těm, co se narodili později, KSČM rozhodně není ta síla, která naši republiku kamkoli pozitivně posune, životní zkušenost mi říká, že její ideologie to nedovoluje. Pokud se chcete podívat, kam by nás vláda KSČ vedla, jeďte se podívat třeba do Přidněstroví, Běloruska nebo Moldávie... *9*
    • To Bad Robot, lžeš šuline!!!
    • To Bad Robot:
      Velice výstižné. Dodám, že KSČ(m) se od minulosti odpoutat nemůže, protože vyznává komunismus. což je zvrácená ideologie stejně jako nacismus. Nacisti se dokonce od ruských komunistů učili. Kdyby se v Německu někdo snažil vyrvořit NSDAP(m), skončil by v kriminále. U nás tvůrci KSČ(m) skončili v parlamentu (!), kde se za naše penize rozvalují, pobírají všemožné výhody a hlásají zvrácenou nehumánní komunistickou ideologii. A najdou se jedinci se zabržděným úsudkem, kteří tomu věří. *9*
    • určitěby KSČM posunula republiku k lepšímu nežli předešlá Nečasová vláda.Ta tuto zemi přivedla ke krachu a lid k chudobě.Kdekdo v dnešní době dokáže KSČM jen hanit,ale věřím,že za jejich vládnutí by byl konečně v zemi pořádek.Sobotka který ČSSD před volbami svou aroganci poškodil by neměl ve vládě co dělat.Stačí,kam přivedl ČSSD a nyní se mstí Haškoví,který by měl jistě mnohem více hlasů nežli zkorumpovaný Sobotka.
  • To je dobré. 2 estébáci se znají, určitě byli velcí kamarádi za komoušů.Je to hrozné, jak je jimi politika prolezlá.Mělo se s nimi zamést hned po revoluci 1989. A ten Ondráček mlátil ještě lidi na Národní třídě, také jsem tam byl
    • Taky jsi mlátil obuchem do lidí? *1*
    • také tě přetahl obuchy vševěde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit