Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Palice plná kokotin, které tady nikomu nepomůžou. Jdi plkat domů cizí bramboro...
  • "Český člověk" v kapitalismem zuboženém národě"!
    Odstěhuj se do Severní Korei a budeš "Český člověk v komunistickém blahobytu"!
  • ... no,no, to vás všehoznalé nějak rozkohoutil názor zvenčí... pokud vím, naši novináři často komentují situaci v zahraničí, tak o co jde - vím, o to plivat špínu za každou cenu .... ještě katovské mučírny tady chybí - to tu dlouho nebylo....
  • A kto tě nutí na ty zprávy koukat a číst to? Neviditelná kuka kapitalsmu tě za nohu drží u telky ?? Čti noviny co se zaobíraj něčím jiným než politikou. To že byl za komouše zákaz si vybrat co člověk vlastně chce je jiná. To že za komouše ses o tom bordelu který existoval nedočetl a ve zprávách nedoslechl prostě neznamenalo, že neexistoval. To jenom komouš tě udržoval ve snu, že je všechno v nejlepším pořádku.
    Dnes si můžeš zvolit jestli to bude ignorovat nebo ne.
    taky jsi tehdá byl mladej a blbej a spoustu vecí neřešil.
  • To jako myslíš Pružinskýho-Klause: On je vlastně z Ukrajiny, to tedy opravdu nepotřebujeme, jeho mouder už bylo dost. *11*
  • Snad nepotřebuje český člověk aby mu nafukoval hlavu blbostmi nějaký přivandrovalec a ještě ze země, která nestačí na řešení vlastních problémů. Ale sdělovacím prostředkům se hodí každý, kdo bude pomlouvat našeho prezidenta a náš již tak kapitalismem zubožený národ.
  • Já simyslím, že p. Best by měl pomáhat své zemi a ne se plést do našich záležitostí a ještě radit. Ať poradí v USA jak zachánit Detroit a jak řešit další problémy tohoto státu. Nevím odkud jej vítr přivál a co je vlastně jeho posláním.
  • No, já tedy už jsem dost znechucen. Tady kdekdo jen spekuluje ( já také), kdo s kým a pro koho a nakonec je z toho takový guláš úpně na prd !!! Teď už i Amík nám do toho kecá, jakoby nám nestačil ochrápaný Trautenberg. V této době bývalo hlavním motivem zpráv za komunistů, jak probíhají žně a jaká bude a byla čeho úroda, lidé to poslouchali sice jen jedním uchem a většinou ani to ne. Ale byl klid a lidičky přemýšleli, co si pořídí na dovolené atp. No řekněte sami, jestli nám nebylo tenkrát lépe, než dneska se zaobírat bandami podvodníků a zlodějů. Stejně zase všichni budou jenom krást, ať tam vleze kdokoli. To tenkrát nebylo a my se bavili raději milováním, než přepočítáváním peněz, jestli nám vyjde na elektřinu, a tak. Cožpak to dnes není pro miliony fakt k nakopnutí ??? Do hajzlu s celým kapitalismem !!!
  • E.Best má mnohaleté zkušenosti s politikou a politiky,
    ty máš zkušenosti s hospodským plácáním.
    Takže,asi takhle nějak!
  • E.Best má mnohaleté zkušenosti s politikou a politiky,
    ty máš zkušenosti s hospodským plácáním.
    Takže,asi takhle nějak!
  • .... je vidět, že Peake stále něco hledá... přeci MOC, A MOC PENĚZ NE? *12* *16*
  • Zřejmě se chystá do politiky, tak se chce zviditelnit, viz. styl Karolína P.....
  • Ten Erik Best má bujnou fantazii, začíná vymýšlet blbosti čím dál větší! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit