Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páni novináři a podnikatelé v mediích. Novinářský hyenismus a tupost zmanipulovaného davu..........
    Kolikrát jsme slyšeli v rozhlasu a v televizi a četli v různých médiích, jak "proruští separatisté" rozkrádají památky po mrtvých, které se dají zpeněžit, nakládají neuctivě s těly cestujících, kteří zahynuli při pádu letadla a jako vrchol, že se nechají fotografovat s hračkami, které ukradli mrtvým dětem. K tomu samozřejmě žádné důkazy, jak jsme od "profesionálů" zvyklí. Ale přece jen obletěla svět fotografie "teroristy, který ukradl dítěti hračku". Jaká je skutečnost?
    Popisek: Trosky malajského letadla na Ukrajině
    Antimajdanský ozbrojenec zvedá hračku - vycpanou opičku z hromady trosek a říká: "Podívejte se, koho sestřelili ! Vidíte?", pokládá hračku zpět na hromadu trosek. Pak smeká čepici a křižuje se... Je to naprosto jasný projev soucitu se zavražděným dítětem, které symbolizuje jeho hračka.

    V tlumočeném rozhovoru pak říká, že letadlo muselo být sestřeleno buď jiným letadlem nebo střelou, která dosáhne do výšek, ve kterých mohou létat civilní letadla. Je zjevně přesvědčen, že letadlo sestřelila ukrajinská armáda, která k tomu má prostředky.
    A co psal nizozemský tisk a převzal celý "civilizovaný" svět: "Terorista z lidové Donětské republiky s trofejí".Komu by se nechtělo zvracet z takového "novinářského" cynismu, zvrácenosti a ubohosti.
    • Ty taky sklapni, soudruhu! Nemáš něco nového?
    • Dokonce sem četl i článek jak moc pomohli separatisti Rusku tím,že předali skřínky Malajcům *1*
      Co sejde na tom,že NH17 byl Malajský let i Malajská společnost šlo přeci o Boeing a tím je to asi US záležitost *1* *1*
      Nebo jen někoho žere ,že malajčan asi nenechá aby kdejakej jouza co se samoprohlasí za odborníka do něčeho strkal nos a něco zmanipuloval *1* *1*
      Když mi někdo ukradne a někde nabourá auto přijde mi zcela normální,že rádio by měli předat jen a jen mě jako vlastníkovi a vůbec si nemyslím,že ten dobrodinec který si ho nepřivlastnil a předa ho mě by tím nějak napomáhal jakékoliv 3tí straně a pokud si někdo myslí opak tak jest zjevné Ůplně Blbééééééééééé *16* *16* *16*
    • Občane! Letadlo sestřelili Putinovi bastardi! Komu by se nechtělo zvracet z takového činu
      putinovských zkuvenců?
      • Není nic neobvyklého, že fanatici zaslepení svojí představou se nenamáhají ověřením toho co si myslí. Kdyby to ale dělali, pak by zase nebyli fanatici a neplácali takové hlouposti. Vážený pane, máte okolo sebe spoustu informací. Račte si je vzít na vědomí, provést analýzu co znamenají a potom teprve vyjadřujte nějaké soudy. Normální lidé to alespoň tak dělají. A pro lidi vašeho typu alespoň tohle. Rusy jse v roce 68 považoval za okupanty. Jestli ale někdo dělá ještě něco horšího, pak nebudu takový ubožák, že budu primitivně nadávat na Rusy, když amíci jsou ještě horší.
  • pro UČITEL
    Vážený pane učoteli,dle vašich názorů bych spíše řekl,že vyučujete leda jak otvírat v křoví za hlavákem krabicák,ale i tak je fajn,že se někde v charytě dostanene k PC a snad si toto přečtete. Vůbec nechápu proč by měl jak řikate někdo,,proč poslat rusáky z Temelína do prrdele,,neb jako učitel byste měl vědět,že není nikdo na světě kdo by byl v jaderné technologii dál než Rusko a snad véte i to,že člověk od pradaávna něco co nedokáže pochopit a co u něho tedy vzbuzuje strach,prohlasí za nadpřirozeně nebo jinak špatné a jes proti tomu tedy nutno bojovat. A případů z historie,které si v cestopisech můžete přečíst je nespočet kdy nějakej africkej černoch s oštěpem prvně v životě spatřil bílého osadníka s puškou a co se stalo?? bu=dto ho v menšíně považoval za boha a klaněl se mu nebo ve většině případů ho prohlásil za démona a svalil na něho vinu za veškerý neůsúěch co padl na jeho kmen.
    Proto není divu,že chudák černoušek,který pobíhal celé dětství po Keňské vesnici v rakosové sukénce nemá chudák ani rodného listu nikdy nepochopi myšlenku lidi jako byl Robert Oppenheimer či Albert Einstein,které tehdy nechápala ani vysoká vědecká společnost.Netvrdím,že onen černoušrk musí být nutně zlým člověkem jistě ho měli všichni rádi včetně kmenového šamana,tvrdím,jen ,že tu motáte hrušky s jabkama ! Ono totiž hltat ty černé myělenky a prosazovat ve světe kmenovou válku za šíření čarodejnictví je asi stejné absutedum jako když vy učitelé brbléte,že chcete zvyšovat plat ač nejste ve své práci schopni připravit 3/4 studentů l maturitám,máte klidu,že neděláte třeba u soustruhu ve šroubárně tam by vás zcela jistě za vyprodukování 3/4 zmetků použijili váš příměr místo zvyšovaní platu akorát tak kopli ,,do prrdele,, *1*
    Kdybych se váš zeptal od koho by chm se tedy měli učit v jaderné technologii asi mi neodpovíte protože jazykem vašeho kmene víte houno a jen se do všeho seuete a šlak by mne trefil při myšlence,že něco takového má učit a vychvávat budoucnost našeho národa a faktu,že to ještě roky študovalo za naše daně raději pomlčím *16* Nejsme v africe abychm tvrdili,že veškeré teplo pochází jen a jen ze slunce a vše jiné je špatné! Jenže ono pokrok a vědění nezastaví ani blb takže ta rozvojová afrika už to dnes na rozdíl od vás ví také *1* *1* *1* Nic ve zlém a přeji hezký den soudruhu učiteli *1* *1*
    • Rudý blbečku, to, čeho nabyli Tvoji kágébáčtí druzja, nabyli špionáží, vfraždami, podvody. Tajemství atomové pumy získali špionáží od Rosenbergových, kteří byli za to spravedlivě
      odměněni! Transistorová rádia po válce, docela dobré kvality - průmys.lovou špionáží atd.
      Nám rudá lůza vybrakovala uran, není dále třeba POKRAČOVAT!
      Takovémui slepičimi mozku, jako jsi Ty, se dá nyapovídat ledacos! A tak tzopmu bvěř, gtroubo! Čest!
    • Neříkejte mi soudruhu, vy jeden VUMLe, rusáci celý atomový program ukradli USA, sami nikdy na nic nepřijdou, tolik k jejich největší specializaci na světě. K vám se vyjadřovat raději nebudu.
      • Aha zapoměl jsem máte pravdu moc se omlouvám uplně mi vypadla jména ctihodných Amerických občanů a rodáků jako byl Albert Einstein,Robert J. Oppenheimer (dle FBI komunista ač byl řiditelem projektu Manhattan v Los Alamos *1* *1* ),Wernher von Braunm se svým týmem,Edward Teller a tak bych mohl pokračovat dál a dál *1*
        Ale proč pokud si někdo myslí,že vše ví a.že Los Alamos a Peenemünde jsou sousedící vesnice *1* *1*
        Přiznávám,že ano USA je dál než Rusko,ale tento náskok Rus dohnal během pár let k nelibosti Franklin Delano Roosevelta a když pak v roce 1961 předvedl světu Царь-бомба přivodil US prezidentům takovou střevní infekci,že ji trpěl ještě Ronald Wilson Reagan *1* *1*
        A ano tvrdí se ,že udajně Rus ukradl technologii USA ,ale kde ji vzalo USA??? ŽEBY ZLODĚL OBRAL ZLODĚJE ??
        Nechcete tedy v rámci svého boje za spravedlnost sepisovat petici aby na Ruskych a US raketách stálo Made in NAZZI TECHOLOGY,, ??? Mě je uplně jedno zda na tom je made in Rus nebo US ve chvilce kdy nějakej moula zmačkne červené tlačítko jsme všichni v p..............ravěku! *16*
      • A prozradíte nám negramotům ve kterých letech jste studoval nebo je to stejně tajné jak nezratné důkazy USA proti Rusku kterýma se USA ohánělo už druhého dne po katastrofě??
        Mámli nebo nemámli VUML je má věc,ale rozhodně se za to nestydím neb studovat a rozšiřovat si obzory jest krásné a ač Vás to asi překvapí tak na VUMLu jsou stejně jako třebas na Harvard University v Cambridge 2x2 vždy jen a jen 4 ! *1* *1* *1*
        K mé osobě se klidně v demokratickém státě s ohledoem na svobofu projevu vyjádřete *1*
        Já se také rád podělím o své názory,např i toto,že asi máte pravdu a s človekěm co celý život ve škole vyučuje jednu knihu so tiho není co moc říci. Přiznávám ,že na rozdíl od Váš nemám ani šajn které slovo je ve vaši učebnici na straně 22,3 odst.5té slovo,Vy to jistě víte zpaměti a máte mne proto asi za méně kapacitního neli podřadného,ale věřtě,že svět je dáááááááááááleko obsáhlejší *1* *1*
        • Cože???
      • No ty vševědo, doufám že taky víš, kde USA a jak tento atomový program po 2.světové válce získali.
  • Copak páni novináři... došel Vám dech?? Kolem letadla na Ukrajině je nějak ticho... že by???
    http://www.czechfreepress.cz/amerika/domecek-z-karet-se-hrouti-americky-uznavany-novinar-ziskal-informace-ze-americka-vlada-disponuje-satelitnimi-dukazy-o-tom-ze-let-mh17-sestrelila-ukrajinska-protiletadlova-baterie.html
    • Pete ty hlupáčku tj ,ale přeci uplně jednoooooooooooo!
      Hlavní je to ,že ta raketa zcela jistě a neochvějně pochází z ruských zásob a je na ni jasně napsáno ,,Сделано в CCCP,, pro Američano fily ,, made in Soviet Union,, na tom zda letela z Kičleva nebo pochazí z kdysi sestřelenehého letounu v USA a letěla třebas až z Hrošingtnu DC nebo Tramtárie nesejde.
      Jen si tak řikám zda za to nemůže ta 3tí řiše neb možná kdyby je tehdy ,,někdo,, neumravnil nebylo by dnes žádné USA ,Rusko ani nic všichni bychom dnes možná šprechtili velebili hlavní město Germánii a nějakého nového vůdce světoblaha strůjce nemaje nepřátel,maje pouze v domáctostech spousty Slovanských a jiných neárijských otroků. Jsem rád,že to tak nedopadlo neb dnes pokud bych byl bych asi neuměl psát *1* Ale představa,že bychom se třebas za pár let museli učit američtinu se mi také 2x nezamlouvá *16*
      jen se mi vabuji slova co kdysi řekl Albert Einstein,že budeli někdy nejaká 3tí válka tak jedině zbraně kterýma pak budou lidé válčit budou klacky a kameny a to by si měl uvědomit každý bez rozdílu zda ´žije v mrakodrapu nebo pralesní vesnici ! *16*
  • Báseň o myslivečkovi

    Švarný mysliveček
    Přišel o věneček
    Ach ouvej jak to bolí
    Už se mi řiť
    Nikdy nezahojí
  • Pusinko, ty jsi co za exota? Ten kurrevník Tečka? To jsme tě odhalili,co? Táhni do Ruska,zjebe s malám č..m!
    • Blbý Tečko, co se to zase snažíš? Na koho chceš házet svou blbou tečkovskou identitu?
  • Na to EU přišla až nyní?! Snad tam mají na to experty. Je jasné, že EU je jeden obrovský bordel a ČR je pro ně smetištěm.
  • Na podporu Ruské ekonomiky nakupuji pouze v JABLOŇCE v Nových Bhutovicích.Peču pirožky vařím boršč zapíjím kumysem a vodkou.Manželovi jsem zakoupila k narozeninám na staromáku sobolí čapku a vnučce matrjošku na vánoce bude Děda Mráz a Jolka.Jo a vánoce budeme celá rodina slavit až na Nový rok.Dovolenou na příští rok jsme si objednali na Krymu.
    • kéž by vás na Krymu yjeblo *16*
    • já ruské zboží nikdy neviděla, kromě chlastu, oni snad nic nevyrábějí??? Co chcete bojkotovat? Samohonu, pirohy, matrjoše? Ruskou ruletu? Rusáci vše dovážejí!
      • Třeba dovoz procesorů, pokud na jejich vývoz Rusko neuvalí embargo..
      • bojkotovat ruskou ruletu *2* to je fakt dobrý....jak se to dělá?
  • joó - pilo by se pilo, milá EU, kdyby bylo za co *11*
  • Já už jsem zavedl sankce dávno, nekupuji ruskou vodku ani Rossijskoje igristoje, ba ani šproty.
    Ani benzin nekupuji u Luk-oil. *2* *2* *2* *2* *2*
    • nemáte na to, že
    • A ty ruské matrjošky ať si strčí do ANUSU!
  • "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého. Jen samá reakce, zpátečnictví" varoval už v polovině 19.století významný český historik F. Palacký.
    • Palacký byl významný moravský historik, pocházel z Hodslavic (no ale berme to pozitivně, také jsi ve svém zmatení mohl tvrdit že byl třeba německý nebo ruský historik)
      • Výraz "český historik" vyjadřuje, že žil a působil v Zemích Koruny České, k nimž patří i Morava. Nic proti tomu, že to byl součaně významný Hodslavický historik. *4*
        • v tom případě je přesnější označení rakouský historik poněvadž země koruny české byly v době jeho působení součástí rakouska-uherska
    • Také K.H.Borovský před nimi varoval *2* *2* *2* *2*
      • a taky Hitler před nimi varoval....
    • Z Ruska svrab, neštovice a ruské vši *16*
      • tak vy jste Putinova rodačka, tak vítejte *2*
      • Také cholera a tyfus *1* *1* *16*
        • ty šli většinou ze západu na východ
          • Et te, "Pusinka, rudá desítkářka a konfidentka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit