Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi komunysti sme prostě néchytřéští a na nás nigdo nená. Mi jhim eště ukážeme jak se vraždí a buduje komunyzmuz mi ani nevadi že mam pindoura jako kralík takovou žižalku!!! Čest!
    • Tečko my víme, že máš malýho pindíka.
    • Genialita má své hranice, hloupost je bez hranic. Takto může psát jen absolvent církevní pomocné školy pro opožděné jedince, kterým Stvořitel nenadělil moc rozumu.
      Je mnoho hrozných a tragických srážek, ale nejhorší srážkou je, když narazíte na blbce.
      *16*
  • To asi málokdo tušil.
  • Můj subjektivní pocit. Amíkům se v zahraniční politice snad již nedá věřit ani kdyby se náhodou spletli a začali mluvit pravdu
  • Obamovi se nedá věřit. Jeho podřízený Porošensko slíbil, že nebude zabíjet své občany v okruhu 50 km od dopadu boeingu po dobu vyšetřování a dnes tam poslal další bojové letouny.Pravděpodobně je to snaha zmařit vyšetřování.
  • Mi komunysti sme prostě néchytřéští a na nás nigdo nená. Mi jhim eště ukážeme jak se vraždí a buduje komunyzmuz! Čest!
  • Já sem to vjeděl že se bes nás neobejdó. Gde se na nás hrabó!
    • Je mnoho hrozných a tragických srážek, ale nejhorší srážkou je, když narazíte na blbce, který se naučil dlabat do klávesnice.
  • Amíky je třeba vypráskat pořádnou holí do Bronxu a Detroitu, v Evropě nemají co dělat.Jejich představitele je třeba postavit před soud, ale ne v Hagu.!,,
  • Žádné sankce, nikdy nic nevyřešily, tak jaký může být jiný důvod, proč o tom pořád dementní politici v EU jednají. NA TO, aby skřípli Rusáky nemá ani Evropa a Amerika dohromady, tak si hrají na sankce. Vyřeší velké ho..., akorát budeme otužilejší díky dražšímu plynu a zdravější díky pěší turistice po zdražení benzínu.
  • Pokud budeme vycházet pouze z „qui bono“, Putin vypadává z kola jako první a Washington je v tom až po uši. Omyl „separatistů“ se teď po odevzdání černých skřínek zdá ještě méně pravděpodobný, takže jestli CIA něco neupeče ve spolupráci s malajskou vládou, tak bychom se aspoň část pravdy dovědět mohli. Jak velká ta část bude?…

    Sankce ohrozí EU nejen v surovinách ale i ve výrobcích, trh je přeplněn, lidi šetří, nezaměstnanost vysoká. TO se Amíkům bude hodit, nesvéprávné EU pod jejich diktátem, to je vončo, to je spolek padlých holek.
  • Podle Trumpa USA už nejsou bohatým státem. „Když nejste bohatí, musíte si půjčovat. My si půjčujeme od Číňanů a dalších. Naše dluhy dosáhnou 16 bilionů dolarů,“ řekl americké televizi Fox News. Kritizoval i oficiální statistiky nezaměstnanosti, která prý činí 8,2 %. Ve skutečnosti je prý toto číslo dvakrát vyšší.

    Mnohem pesimističtější je ale Robert Wiedemer, který získal proslulost knihou Americká bublinová ekonomika z roku 2006, v níž popsal ekonomické zhroucení, jež postihlo USA o dva roky později. Podle serveru nyní předpovídá, že USA čeká 50procentní nezaměstnanost, 90 procentní pokles cen akcií a stoprocentní roční inflace.,,
    • A to ještě Trump bilion ubral, zadluženost je 17.3 bilionů!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit