Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cynická h o v a d a bez špetky cítění vyjma své vlastní osoby, zrůdy, jimž nikterak nevadí vraždění žen, dětí a civilistů ruské národnosti, masakrování lidí ruské národnosti, žijících do té doby řadu let na Ukrajině, což je zdokumetované na otřesných fotkách, fandové ukrajinských fašounů, zde pravidelně a opět i dnes předvádí zrůdnost svých nechutných, zavrženíhodných povah. FUJ !!!
  • Blahopřeji,děkujeme za zprávy ze stanice Chomutovský komsomolec.Vy jste adept na Puiltzerovu cenu,kam se na Vás hrabe reuters
  • zdravím,koukám že tu má sraz rudá inteligece,super počteníčko soudruzi
  • božínku ty jsi ale krutej,chceš se seznámit?
  • Nechápu proč se do nás s Plzeňákem furt navážite,Plzeňák je slušný gay.Já moc ne,ale mám horár i když mě do toho občas nutí,no je to holt Plzeňák
  • Co Lojza to blb.
  • Co komunista, to potenciální vrah!!!
  • nevtírej se,tobě nedám ty rudej žalude
  • Fakt? no tak to tedy je síla,já bych děti nejedl a ještě ty ruský,stačí že jsem si včera dal ruský vejce,kdo ví teda z čeho to dělaj,rudoši blbí
  • Vždyť ty ani nevíš, komu jsi ho strčil do pusy.
  • S Plzeňákem máme sice odlišné politické názory,ale ten sexík když se jdeme usmiřovat.No Plzeňák je drsný jako gestapáček a já jsem matrjoška,uplně mě rozebere
  • Zapoměl jsi: Žerou děti!
  • Co na to zase lžou fašisti z KSČM?
  • vy píšete taky rovnou z jímky..? mát ten dojem,hned jak jsem to dočetl,pane komunistickej triplíku
  • začínají se mi masochisté líbit a vy komouši jste podle mě všichni takhle ujetí,mohl by jste mě potrestat??
  • Tak jak čechostánká televizní žumpa Čt oblbuje protiruskym zpravodajstvím , tak oblbuje i německá televize ! Ta čelí kritice kvůli protiruskému vysílání o Ukrajině !

    Z internetu - necenzurovany informace !
    "Berlín - Německá veřejnoprávní televize ARD se potýká s kritikou kvůli zpravodajství o situaci na Ukrajině. Politici postkomunistické Levice jí vyčítají protiruské zaměření, k tomuto názoru se přiklání i programová rada. "Televize vědomě podporuje politické zájmy spolkové vlády, nebo dokonce Spojených států," řekla deníku Handelsblatt místopředsedkyně Levice Sahra Wagenknechtová. Podle ní je zpravodajství otevřeně protiruské a nehledá skutečné pohnutky za událostmi na Ukrajině.
    Kriticky se k vysílání ARD staví také programová rada. Devítičlenná rada, která není formálně součástí televize, slouží ale jako nezávislý zástupce diváků a jako poradní orgán vedení ARD při hodnocení programu, tvrdí, že zpravodajství o Ukrajině je neúplné a tendenční.
    "Zpravodajství je tendenčně zaměřeno proti Rusku a proti ruským stanoviskům. Naopak v něm není dost kritiky vůči NATO a Evropské unii," tvrdí programová rada ve stanovisku, které zveřejnil portál Telepolis.
    Téměř se neobjevily zprávy o tom, jaké politické a strategické záměry mělo rozšíření NATO směrem na východ. A jen malý prostor ve vysílání byl věnován tomu, jakou roli hráli radikální nacionalisté při převratu v Kyjevě," uvádí rada.
    Rada rovněž kritizovala ARD za to, že televize "bez jasných důkazů" informovala o působení ruských jednotek na Krymu, když jejich nasazení Moskva oficiálně nepotvrdila."

    Čt je skutečně žumpou na vymývání mozků , kterou asi financuje nejterorističtější režim světa SSA a další západní diktatury !
  • Já vás neznám pane Hmm,ale ... *14*
  • To jsou lži, mám ho jako čivava, tak jim nevěřte!!
  • jé promin brouku,ty jsi se ptal,ano má ho jako ratlíček *14*
  • měl jsi ho v puse že to víš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit