Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orba. Jedinny nornalni politi

  •  EU se do teď nepostavila k stávajícím 46 konfliktům.Ale dělá machry na Rusko a přitom musí šetřit.Orbán má rozum

    • Také by mě zajímaly konkrétní reakce EU na agrese jinde než na Ukrajině. Nebo je Ukrajina, jako oběť agrese v něčem podstatném jiná: kromě zeměpisné blízkosti? Jaké sankce realizuje EU a milovaný "západ" jinde? Jestli to někdo víte, prosím o odpověď. Děkuji. 

      • Německo se najednou paktuje se Saudem.Jak jde o prachy i vražda tureckého novináře je náhle zaoomenuta.

        • mun.go

          Nejde ani tak o prachy, ale o neruský, ideologicky nezávadný a politicky konformní plyn a ropu ...

  • Orbán = rozumný člověk, státník evropského formátu, demokrat, prozíravý politik a zodpovědně konající občan.

  • Pan Orbán. Pořádný evropský frajer! Který už mnohokrát otevřeně a nahlas řekl, co si běžný občan EU jen myslí. Samozřejmě že Výrokem č.1 : "Protiruskými sankcemi se Brusel střelil do nohy". To prostě sedí! Svým křupanským rozhodnutím nás politbyro v Bruselu vrhlo do trvalé energetické drahoty. Díky rozhodnutím UV a zmateným pamfletům se miliony běžných  rodin dostává do existenčních problémů. Zdivočelá Evropská komise nás nutí do kapalného plynu z USA. Který se musí převážet skladovat přečerpávat při neuvěřitelných - 162 C. Samotná Extra drahá cena se násobí o miliardy eur spotřebovaných při takové komedii. Třeba naši loupežníci ve Strakovce se zdráhají říct a pečlivě tají konečnou cenu takového solidárního plynu. Cenu placenou z veřejných peněz seškrábaných na daních, poplatcích a DPH nás všech. 

  • Obcan zase perlí 

  • Orbán je Putlerův poskok. Otázkou zůstává, jestli je za to placen nebo je to důsledek jeho nízké inteligence a "tihnutí" k východostepnímu vidění světa, který je podstatně odlišný od vidění světa v evropské civilisaci, která je pokračováním antické řecko-římské civilisace.

    • Pane Občane, pokud používáte pejorativa pokleslé propagandy, jak byste prosím nazval našeho pana premiéra?

      On dozajista není vůbec ničí poskok a realizuje naprosto nezávislou politiku České republiky. Z kroků naší ctěné vlády, za kterou je škoda se i stydět je to docela zřejmé. Gratuluji všem voličům dravých koal. 

    • Orbán na rozdíl od tebe ty poskoků za komunismu trpěl. Zatim co tys byl svými soudruhy rodiči hyčkán.Tak že on na rozdíl od tebe nějaké vidění světa a zkušenosti má.Ty jsi jen troll a hňup v diskusích.

      • Můžeš nám zde napsat, jak konkrétně Orbán za komunismu trpěl...?

        • Odpovím tvoji větou.Najdi si to.Je toho plný internet 

          • Asi mám " jiný" internet...

            Nic takového jsem nenašla...

            Takže KIMCIDE - nejspíš je to jen tvá fantazie...

            Ale našla jsem článek, ve kterém ho jeho spolužák obviňuje že spolupráce s komunisty a nazval ho komunistickým agentem...

            • Jsi jen líná to hledat.Jsou i fotky jak ho zatýká Maďarska stb

              • Reakce na příspěvek:

                😂😂😂

                Důkaz...???


                • vanhorne

                  Reakce na příspěvek:

                  👍 Drive se dockas od jalove kravy telatka, nez ti da nekdo z pate kolony pravdivy dukaz, nebo odkaz. Je to jedna z oblibenych method, ktera patri do jejich modus operandi a hodne pouzivana.  

                  • Reakce na příspěvek:

                    On se teď KIMCID zase překabátí a začne psát neověřitelné bludy...😉

                • Reakce na příspěvek:

                  Najdi si

                  • Reakce na příspěvek:

                    Hele  KIMCIDE - nemůžu najít něco, co neexistuje...

                    Ani vlevo dole...

                    • vanhorne

                      Reakce na příspěvek:

                      Nevim jak jsi na tom s En-lang, ale ten nadpis staci. "PM mel vazby na komunistickou tajnou bezpecnost".

                      Prime Minister Viktor Orbán had a udrzoval styk s bezpecnostnim oddelenim MV, behem jeho vojenske sluzby from October 20, 1981 until his discharge in 1982, kdy odesel do civilu. Ani bych se nedivil, kdyby se Bures s Orbanem uz tenkrat znali. Ukaz to tomu hnupovi, ze jsi ten odkaz nasla, ale pro neho je neupotrebitelny protoze ho usvedcuje z jeho obvyklych a ubohych lzi. 😆

                      https://bbj.hu/politics/foreign-affairs/visits/hvg-pm-had-tie-to-communist-era-security


                      • Reakce na příspěvek:

                        👍🛴...

                    • Reakce na příspěvek:

                      Tak když jsi levá to je těžký 

    • mun.go

      A jak vidíte svět vy, občane?

      • Milý příteli Mun-go, to by bylo na dlouhé povídání. Za svůj dosavadní život jsem se dověděl mnoho věcí, celý svůj relativně dlouhý život  jsem nejvíc času věnoval vzdělávání se, získávání různých informací a učení se novým  věcem a vždy jsem se snažil neubližovat a neškodit jiným, i když někteří z nich konali pravý opak.  Takže až nastane okamžik mého odchodu z "tohoto světa",  nezbyde mi než prosit za odpouštění ty, jimž jsem nechtěně ublížil a prosit  Všemohoucího, aby mi bylo odpuštěno všechno zlé, čehož jsem se za svého života jistě dopustil a neměl jsem možnost poznat, že je to zlé a najít způsob jak to odčinit.

        • "Milý příteli..." toto oslovení rádi používají někteří, aby tím vyjádřili jakousi svou nadřazenost nad osloveným. Jsem ročník 1943, za svůj dosavadní život jsem jich pár  potkal; nepříjemní lidé.

        • mun.go

          Údajně každý má na světě nějaké poslání. 

          Poznání co je zlo / zlý čin je základní zákon v každém morálním jednotlivci, byť existují pomůcky: církev římskokatolická má desatero přikázání.

          Odpustit vám Všemohoucí i postižení mohou, ale na skutky nezapomenou ... 


  • Viktor Orbán, člověk, který má pro strach uděláno; proč? Protože ví, že za ním stojí většina Maďaru; proč? Protože pro Maďarsko, potažmo jeho občany, žije a pracuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit