Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orba. Jedinny nornalni politi

  • On se teď KIMCID zase překabátí a začne psát neověřitelné bludy...😉

  • 👍🛴...

  • vanhorne

    Nevim jak jsi na tom s En-lang, ale ten nadpis staci. "PM mel vazby na komunistickou tajnou bezpecnost".

    Prime Minister Viktor Orbán had a udrzoval styk s bezpecnostnim oddelenim MV, behem jeho vojenske sluzby from October 20, 1981 until his discharge in 1982, kdy odesel do civilu. Ani bych se nedivil, kdyby se Bures s Orbanem uz tenkrat znali. Ukaz to tomu hnupovi, ze jsi ten odkaz nasla, ale pro neho je neupotrebitelny protoze ho usvedcuje z jeho obvyklych a ubohych lzi. 😆

    https://bbj.hu/politics/foreign-affairs/visits/hvg-pm-had-tie-to-communist-era-security


  • vanhorne

    👍 Drive se dockas od jalove kravy telatka, nez ti da nekdo z pate kolony pravdivy dukaz, nebo odkaz. Je to jedna z oblibenych method, ktera patri do jejich modus operandi a hodne pouzivana.  

  • mun.go

    Nejde ani tak o prachy, ale o neruský, ideologicky nezávadný a politicky konformní plyn a ropu ...

  • Tak když jsi levá to je těžký 

  • Hele  KIMCIDE - nemůžu najít něco, co neexistuje...

    Ani vlevo dole...

  • "Milý příteli..." toto oslovení rádi používají někteří, aby tím vyjádřili jakousi svou nadřazenost nad osloveným. Jsem ročník 1943, za svůj dosavadní život jsem jich pár  potkal; nepříjemní lidé.

  • Najdi si

  • 😂😂😂

    Důkaz...???


  • Jsi jen líná to hledat.Jsou i fotky jak ho zatýká Maďarska stb

  • Asi mám " jiný" internet...

    Nic takového jsem nenašla...

    Takže KIMCIDE - nejspíš je to jen tvá fantazie...

    Ale našla jsem článek, ve kterém ho jeho spolužák obviňuje že spolupráce s komunisty a nazval ho komunistickým agentem...

  • Odpovím tvoji větou.Najdi si to.Je toho plný internet 

  • Německo se najednou paktuje se Saudem.Jak jde o prachy i vražda tureckého novináře je náhle zaoomenuta.

  • Můžeš nám zde napsat, jak konkrétně Orbán za komunismu trpěl...?

  • Pane Občane, pokud používáte pejorativa pokleslé propagandy, jak byste prosím nazval našeho pana premiéra?

    On dozajista není vůbec ničí poskok a realizuje naprosto nezávislou politiku České republiky. Z kroků naší ctěné vlády, za kterou je škoda se i stydět je to docela zřejmé. Gratuluji všem voličům dravých koal. 

  • Také by mě zajímaly konkrétní reakce EU na agrese jinde než na Ukrajině. Nebo je Ukrajina, jako oběť agrese v něčem podstatném jiná: kromě zeměpisné blízkosti? Jaké sankce realizuje EU a milovaný "západ" jinde? Jestli to někdo víte, prosím o odpověď. Děkuji. 

  • Orbán na rozdíl od tebe ty poskoků za komunismu trpěl. Zatim co tys byl svými soudruhy rodiči hyčkán.Tak že on na rozdíl od tebe nějaké vidění světa a zkušenosti má.Ty jsi jen troll a hňup v diskusích.

  •  EU se do teď nepostavila k stávajícím 46 konfliktům.Ale dělá machry na Rusko a přitom musí šetřit.Orbán má rozum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit