Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EU je banda ubožáků,kteří nemají vlastní názor,dělají pouze to co jim řeknou prašivé státy teroristické
  • V článku se nepíše kteří naši lidé mají zakázáno do sajůzu.... *1* Škoda aspoň by bylo konečně jasné kdo není na kremelské výplatnici. *1* *1*
  • Nu, Štětina, jako komunistický aparátčík, se do Moskvy již podíval mnohokrát, Tehdy tam zaníceně zpíval internacionálu a lezl sovětským soudruhům do pozadí, dnes na ně plive. Inu charakter se nezapře. Ženíšek, to je takový Kalouskův synek, slepě papouškující topáckou ideologii a o Kchárlovi ani nemá cenu mluvit. Fulleho neznám, to je zřejmě nějaký bruselský podržtaška. Takže nikdo, o koho by měla mít země, jako je Rusko, zájem.
  • EU zavedla sankce protože se Putin chová jako Hitler když sousedním
    státům krade území.
  • EU, kdyby byla spravedlivá, musela by uvalit sankce na většinu svých zemí, které podporovaly napadení Iráku a také Libyie atd a hlavně na svého pána, na USA. Dočkáme se?

    a Rusko může uvalit sankce na každého, kdo na něj útočí a to taky dělá, skvěle, Rusko *14* *14* *14* *14*
  • EU zavedla sankce protože Rusko ukradlo Ukrajině Krym.

    Takže Rusák nemá právo být ukřivděný. Za sankce si může sám.
  • ubožáci jako ty jsou osvěžením po nudných příspěvcích skládajících se z pěti stejných slov od Simči... ale obávám se, že z uzavřeného pavilonu už nebudeš moci psát *2* *2* *2* *2* *2*
  • Simčo, snad to uneseš, snad už nebrečíš.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • zajímavé, jak homofobové nenávidí Rusko....
  • a já uvádím, Navajnyj si vraždu Němcova koupil u Kadyrova, protože se bál, co na něj všechno poví *15* *15* *15* *15*
  • souhlasím s tím seznamem a měli by ho Rusové podstatně rozšířit... mám návrhy i na naše politiky... třeba Zvorálek, gen,. Pavel, Langšádlová.... ale tito politici jsou pod rozlišováním velikého Ruska *3* *3* *3* *3* *3*
  • vanhorne
    "Putinovi mládežníci jsou za peníze ochotni Putinovi leštit botky"
    Mladeznici a staresinove ze Spolku Pratel Putina jsou mu ochotni lestit vice nez botky.
  • Vlade zalez ty ulhané Ruské *12*

    Ty tu kradeš nicky! Křenková byla neruská přispěvatelka.

    V Rusku stále vládne Sovětská totalita. Odpůrci Putina jsou vražděni a zavíráni.
    Novinářka Politkovská právník Magnitskij .. všechny nepohodlné kritiky Kremlu
    Putinův režim odstranil.
  • Proč tady, proemerické *12* Simone trolíš? Proč Ty *12* kradeš nicky ostatním a plevelíš diskuze svými slinty a urážíš ostatní? Jsi vážně tak omezený a tupý, nemocen, nebo přitom masturbuješ a Tvé výblitky Tě ukájí? Je mi Tě líto ale litovat Tě i vůči ostatním dál nehodlám...
  • Navalnyj uvedl.

    Putin si vraždu Němcova objednal u Ramzana Kadyrova který za Kreml dělá špinavou práci.
  • Ty jsi ukradl nick neruské přispěvatelky Ruské *12*
  • Proamerickej trouba Simon..... Zuzana ,,,,celý kalendář mi prej ukradne nic, to je ubožák co??? Inu ať to zkusí, chudínek *12* *12* *12*
  • Němcov trefne popsal nejen Putinovu mládež.

    Putinovi mládežníci jsou za peníze ochotni Putinovi leštit botky. Hlavně když jim
    je slíbena závratná komsomolská kariéra ve státních službách.

    polovina personálu Russia Today jsou homosexuálové.
    Měla by se přejmenovat na homosexuální Russia today.
  • Používáš niick neruské přispěvatelky která ho měla dávno před tebou.

    Jsi Ruské *12* . A s těma nadávkama brzdi. Nebo něco přiletí zleva i zprava.
  • Tahle tvá blblost je už vážně za hranicí, jak ty i dio te asi můžeš někomu vzít nick, když je zaregistrovanej??? Blbe, tak to zkus si vzít můj řádně zaregistrovaný, zkus to, nebo radši vypadni!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit