Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ty cikánský dobytku. A víš příčinu? Protože se ta zvířata chovají lépe než tvoji chráněnci. To jsi vyblinkal blábol... *1*
 • Od doby co jeden černý vyhrožoval mému synovi když byl malý - zabitím je nesnesu. Takže nevím o čem je řeč. Ke zvířatům se chovám také hezky. Ale parazity zabíjím a likviduji. Jako blechy, atd. Jinak myslím, že i k lidem se také chovám hezky. Myslím k LIDEM, ČLOVĚKU... Ale tu havěť nemohu ani vidět...
 • Je chucpe, co si ten 71 letý symovyvolený dovoluje. Když se nemohl živit problematikou židovského holokaustu (jeho soukmenovci již obsadili všechna volná místa), zkouší parazitovat na Cikánech. Jako jeho soukmenovec Fagan.

  Polansky se narodil v USA. Když byl povolán do vietnamské války, aby osobně bojoval za lidská práva a za demokracii, raději na 30 let DEZERTOVAL do Španělska. Nepracoval ani tam, "PSAL". Práci nechal Španělům.

  Polansky se mýlí. Ke každému se chováme ppřímo úměrně k jeho chování k nám. Někdo je nám ku prospěchu, jiný škodí. Myslím, že si posledního romského vězně vážím víc, než Paula Polanského.

  Zvířata podobným srovnáváním nedehonestuji, abych se jim nemusel soustavně omlouvat. Je totiž dosti nepraktické říci ovádovi, který vás bolestivě nabodává, dříve než ho rozplácnete: "Promiňte ováde....".
 • Nenávist? Spíše špatné zkušenosti s mnohými! Pan Polansky asi nevstává do hokny v půl páté ráno, že?
 • cikáni nejsou zvířata, ale paraziti a ty je potřeba hubit.
 • Paul Polanský je zřejmě pomatený, když píše tak hanlivě o Češích. Srovnávat kdo kolik nakradl a potom je posuzovat jako větší, či menší "škodnou" je opravdu naivní. Je vidět, že nikdy nebydlel v oblasti blízko cikánů. Jistě by psal jinak. A pokud udělal příměr cikánů a zvěře, tak si myslím, že ze zvěře má jeden užitek, kdežto cikáni jsou pohými vyžírky a cizopasníky. Nic republice nedají, jenom berou těm, co na ně pracují. A právě ty potom Polanský pomlouvá. Je to vůbec normální??? *8* *8*
 • zvířata jsou narozdíl od cikánů užitečná ... *12*
 • Pan Polanský a jiní lidé... co žijí v úplně jiné realitě mohou být ujištěni, že těch 95% lidí má svůj postoj k cikánům prožitý se vším všudy v tvrdém reálu každý den ve svých životech, což není určitě případ právě takových "ochránců", kteří se opírají akorát o to co jim cikáni nažvaní. Kdyby tu byla diskriminace, tak by se to týkalo všech cizinců...Na celém světě neexistuje jediný stát či oblast, kde by toto "přínosné" parazitní etnikum chtěli mít doma a setsakra moc dobře se ví proč. Ti co to z nějakého naivního, humanistického rozmaru čirou náhodou udělali, tak okamžitě na to měnili rychle podmínky včetně vízové povinosti, protože teprve realita těchto nikde nezvladatelných tlup je přesvědčila o hrůze i tvrdé životní pravdě co by je čekalo, kdyby si je tam začali brát víc a na stálo, proto je taky z Francie hnali za Sarkoziho co to jen šlo svinským krokem z toho jak drze, bez jakéhokoliv respektu k jejich pravidlům, zvyklostem a sprostě se začínali tam chovat..! Určitě by ani neškodilo si něco zjistit o táboře v Letech a jiných věcech..., protože ten pán je skutečně úplně mimo kompas...a nezná evidentně spoustu reálií. To ty jeho knihy tedy musí vypadat...To může pak číst akorát ten, kdo nic neví a nic nezažil..
 • Polanský, to proto, že zvířata se chovají lépe než cigoši, tak proto je máme raději!
 • Polansky-Evropský ochránce Romů,Američan českého původu.To je teda kombinace.
  A že se třeba nezajímá o práva původních obyvatel Ameriky?Další z řady humanistů,a že jich tu už bylo.A vyřeší co? *12*
  • dotace do své kapsy, to vyřeší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit