Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když je jim tak ubližováno, tak si je vemte domů k sobě do jiných států. Práva znají, povinnosti ale neznají!
  • Ano máte pravdu pane Polansky. Můj pes má pro mě větší cenu, než padesát cikánů. *5*
    • A moje akvarijní rybka má větší cenu než 100 černých parazitů.
  • Myslím,že genocida vypadá jinak !!!!!!!!!!!!!!!!
    V roce 1945 600
    1989 180 000
    2013 300-400 000
    Myslím,že tuto techniku bychom měli použivat,jen ve výjmečných případech
    A u zvířat, které si to zaslouží a budou chybět civilizaci !! *14* *14*
    Neznám drzejší národ !! V roce 1945 600 *16* *16* *16*
    A chovaj se jak teroristé *16* *16* *16*
    Jen samé výpalné *16* *16* *16*
    Přínos pro republiku aby člověk hledal elektronkovým mikroskopem !
  • Tak za A)nenávist k cikánům je dána tím,že nedělají,kradou a žijí jako příživníci.Za B)za víc jak 600 let se nedokázali sžít s těmi,mezi nimiž žije. (viz Jan Hus . cikán je povahou nečistý,krade,nepracuje a pod... a to prosím řekl již v roce 1409) už víc jak 600 let.
    Za C) kdyby dostával dávky pod podmínkou,že bude dělat všeobecně prospěšné práce,že jeho děti budou chodit pravidelně do školy,že nebude stačit jen podpis od rodičů ,že mu nebyli dobř,když by musel nahradi vybydlenej byt za který ani nezaplatil ná jemné o dostane jiný,nebyla tady takzvaná pozitivní diskriminace ("tatko,čo je to demokrácia?" No demokrácia je,když gádžo (bílej) pracuje a cikáni berou podpory."Hm a co když se to gádžům nelíbí?"Tak to je rasizmus a diskriminácia.) kdy černej má vše a bílej musí makat a z jeho daní se platí nicnedělajícím cikánům podpory. ("Pán dochtor,němožem robiť lebo som chorý,všetko ma bolí".A co děláte pane Fekete?"Robím v kamenolome,pán dochtor,zo sbíjačkou."A jak dlouho už děláte v kamenolomu?"Od zajte pán dochtor,od zajtra.")Nevím,jestli všechny soc.výhody,jako u nás, mají v zemích,které kritizují naše nepřátelství vůči Romům.
  • A jako jediní 2 krát použili atomovou bombu.Zbraň hromadného ničení !
    A co Hášké konvence ??Kdyby prohráli válku, myslím že legálně by
    někteří američané viseli jako váleční zločinci !!
    Kdo vyhrabal toho pseudo američina ??
    Ani jednou jsem o něm neslyšel a to romea píše o kdejakým psychopatovi ?
    Nebude ten článek souviset s obžalobou Nečase ?
    A zdivočelá policie v Č.B. ? *16* *16* *16* *16*
  • Koně do Mongolska a nosorožce do Afriky - země původu odeslat dokážeme, ale to je tak vše.
  • Diví se jen ti kteří v blízkosti svého bydlení nemají cikánské rozvětvené rodiny.
  • Češi jsou v zásadě milovníci zvířat a to z mnoha dobrých důvodů.
    Češi nemají rádi cikány a to z mnoha dobrých důvodů.
    Pokud člověk čte zprávy ze světa,tak je to s vyjjímkou Índie(pochopitelně)
    všude obdobné.
  • Zase jeden americký pičus, který se chce zviditelnit. Do nějaké jiné země by si netroufl, ale do Čechů to jo. Okamžitě na každém letišti vystavit jeho hnusnou držťku na fotce a zákaz vstupu vzore demokracie.
    • je to http://www.tabor-lety.info nebo dát rovnou na seznamu www.tabor-lety.info a objeví se vám článek Evropa a Lety asi 250 stran
  • Dneska již cikáni krást nepotřebují. Podívejte jak jsou vyžraní, jak nakupují plné košíky a přitom se jen válejí před baráky a vyrábějí děti. Ještě jsem neviděl cikána vybírat popelnice nebo žebrat. To dnes dělají "gážové"- bezdomovci, kterým nikdo nedává byt natož byt za byt vybydlený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit