Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potřeboval vyprodukovat rychle nějakou kačku. Zmastil článek bez hlavy a paty. Proč ty chytráku nenapíšeš podstatu: konkretně za co nazval pan slovenský premiér novinářskou chátru prostitutkami. Podstata je podobná i u nás. Aby lidi koupili noviny musí se fabulovat. Vezme se část opravdové informace a to ostatní "investikativní" se jaksi dovymýšlí. A je tu senzace! Noviny otisknou. Bez možnosti napadeného bránit se. Obranu zásadně neotisknou. A právě tady u nás přichází zavedený standart - čeká facka nepoučitelnému pisálkovi. Ten pak skučí a chodí k soudu. Marné poctivá facka je tak nenahraditelná.
  • jsem nemocný..již od útlého dětství.Máma mě od dětství mlátila rákoskou a otec mě nutil pohlavně ukájet našeho německého ovčáka Baryho.Máma mě hlavně mlátila proto, že mám hrozně malé přirození, ne větší než náprstek.
  • právě vylézám z chlíva a jdu si najít nějaké zvířátko na večer *1* .Nechci být sám.
  • Na Tiscali je sice "diskuse" velice pokleslá, ale když se člověk potřebuje odreagovat, stačí sem nahlédnout a případně něco napsat, pro legraci. *1* *2* *15*
  • Blijec pitomec odešel a přišel Hmm, to je pořád ten samej idioot, ten je tady na Tiscali ve dne v noci. Tohoto idioota se nezbavíme...hi..hi
    • ... dobré :)))
  • Tady je zase "úroveň". Diskuse na Tiscali pořádně poklesla. *9*
  • tak se jdu podívat do chlíva, zda má prase bijec pitomečků dost siláže a ejhle, zase utekl z prčasečáku.Zvířátka pozor, mohl by vás znásilnit.
  • tu?
    • da *13*
  • Slováci mají Fica. Chalan se zatím "drží" dle hodnocení amrdola, tedy narozdíl od naší ČSSD a jejího Bohuša, který je určen k odpisu. Proto byl jako nový "prefabrikát" z dílny CIA povolán pan Ro - zakladatel nové strany. Klucí nenechávaj nic náhodě, kdyby to ovce chtěli náhodou hodit Okamurovi. Jistota je jistota, žvláště když kalous dospíval.
  • ... moje inteligence je nepochybně ta nejvyšší, co zde na Ticsali existuje. Já sám jsem na těch nejvyšších patrech inteligence, která je u mě neměřitelná. Jsem nepochybně tak chytrý, že všem jde hlava kolem. Moje chytrost se dotýká až nebe. Mě nemůže, zde na Tiscali, díky mé vysoké až neměřitelné inteligence nikdo zastoupit. Všichni zde čekáte, dlouho čekáte jaká moudrost ze mě vypadne. Já ovšem již nebudu s vámi, vy nuly nikdy diskutovat, proto věčné sbohem a již mě zde nikdy neuvidíte. Raději jsem vám to napsal dvakrát, aby jste na to nikdy nezapomněli, jaký byl tady mezi vámi, inteligent. Musím ještě něco připsat, abych nebyl vyhodnocen jako spam, já a spam. To je nebetyčná drzost od správce Tiscali :)))
    • ... cha cha cha, je vidět, že lidská tupost nezná hranice, užívej si svou omezenost dál :)))
      • ... cha cha cha, jen si užívej lidské tuposti tupoune, já se směji tvojí omezenosti a slabomyslnosti, tvoje hloupost nezná mezí a hranice mezi mojí chytrostí a tvojí tupostí je neměřitelná :)))
        • a zas něco napiš s tím novým slovem co jsi se naučil tento týden. To je výkon co? Ty Ziko!
          • ... jen mu dej, deb*le, já už zde nejsem :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit