Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... čau, hlasující ubohý čurááku, polib mi :)))
  • ... troska BIJEC je dokonale v hajzlu, který bijec pitomečků je který, je to naprostý primitiv :)))
    • ano odhalil jsi mně.No a sehnal jsi nějaká ta zvířířátka jak jsi se před chvílí zajímal? Došla alespoň veverka nebo kuna?
      • ... zvířířátka, jsi dokonalý deb*l :)))
        • ano to jsou, co na tebe otevírají svůj zadeček ty milovníku lesní zvěře a prasnic u vás v chlívku.
  • ... absolutně nezkoumám, jestli něco blije primitiv BIJEC, ať zde problije ubožák víkend :)))
    • ale zkoumáš! Pečlivě studuješ a reaguješ. To už je úděl prasete co píchá vlastní matku. Tak se pochlub novými kousky z chlíva.
  • Zruste diskuzi na tiscali. To nema obdoby. Co na to spravce tiscali ?
    • ... správně, zdegenerovanost a opuštěnost póvlu se na ní jen stále víc prohlubuje :)))
      • ovšem největším degenem navíc páchnoucím jsi tady jen TY. Výblitek své zparchantělé matky.
    • v paži
  • ... ubožák BIJEC se může zesrat, jak na nejprimitivnější trosku na netu zvysoka kálím :)))
    ... degen s mým nickem mě nepochybně inteligentně zastoupí, čau, zdegenerované nuly :)))
    • ... moje inteligence je nepochybně ta nejvyšší, co zde na Ticsali existuje. Já sám jsem na těch nejvyšších patrech inteligence, která je u mě neměřitelná. Jsem nepochybně tak chytrý, že všem jde hlava kolem. Moje chytrost se dotýká až nebe. Mě nemůže, zde na Tiscali, díky mé vysoké až neměřitelné inteligence nikdo zastoupit. Všichni zde čekáte, dlouho čekáte jaká moudrost ze mě vypadne. Já ovšem již nebudu s vámi vy nuly, nikdy diskutovat, proto věčné sbohem a již mě zde nikdy neuvidíte :)))
      • cha cha hi hi ty páchnoucí prase dolezeš pokaždé. O co? Jsi jen smradlavý kašpárek co vypichává i se zvířátkama.
        • ... ano, můj primitivní dvojník doleze, užijte si to, největší duševní trosky, dosytosti :)))
          • nelži a nesváděj na dvojníka! Jsi to ty co čicháš Simonku a pícháš i zvířátka.
    • nikam nelez prase. Pěkně se pochlub zda se ti přihlásila nějaká zvířátka k vpichu, jak jsi tady sháněl.
  • Sakra, ten Fico rozdráždil kolaboranty kremelského chanátu, to je tady křiku. *1* *2* *15*
    • ... co se pořád vnucuješ, teplej pitomečku :)))
      • no ale co ty? Před chvílí jsi tady pochtíval nějaká zvířátka na sex, ty prasáku!
  • Nechcete, bratia Slováci, vyměnit Fica za našeho brejlatýho šaška?
    • Má bych ho vyměnil za toho našeho uundy sem, uundy tam. *2* *15* *1*
      • ... ty můžeš tak někoho vyměňovat, ty hulibrku :)))
        • může. Protože má větší váhu slova než TY prasič stránek a píchač zvířátek z paseky u lesa.
      • Nevtírej se, Čapisrál. *3*
  • co jsi to tam zas zmastil. Sám jsi kvalitní demagog. Ostatně už to že jsi skončil jen u Tiscali signalizuje, že budeš takový lehce prodejný kousek. Kterého ale nikdo jaksi nechce. A že nenapíšeš proč byli nazvání někteří šmudlové od novin těmi děvkami. Ono to stojí za to! Co ty jsi hochu tak dokázal.
  • Na Krymu se podivili růstu přílivu turistů z Ukrajiny
    Ministr lázeňství a turistiky Krymu Saergej Strelbickij prohlásil, že proud dovolenkářů z Ukrajiny v létě tohoto roku vyrostl na dvojnásobek ve srovnání se stejným obdobím r. 2015. To řekl pro RIA Novosti ve čtvrtek 24. listopadu.
    „Naše pevninská hranice nás v tomto roce udivila, protože všechny ty informace, které přicházely od našich sousedů o tom, že turisté z Ukrajiny na Krym nepojedou, se ukázaly jako nepravdivé," řekl ministr.
    Dodal, že v červenci a srpnu počet hostů, kteří navštívili poloostrov z Ukrajiny, dostihl 15 procent celkového počtu návštěvníků. Konkrétní čísla Strelbickij neřekl.
    Dříve v listopadu se ministr vyjádřil, že během deseti měsíců bylo v regionu téměř 880 tisíc ukrajinských dovolenkářů.
    Místní vláda očekává, že v tomto roce region navštíví od šesti do sedmi milionů lidí.
    V roce 2015 na Krymu odpočívalo 4,5 milionu lidí.
    Co ty na to Simonku..hi..hi
  • ... já mám rád z kuundy smrad, už jdu Simonko :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit