Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vlhký tu 723 983 963.
  • najde se nějaký chlupáč na večer ???? Rád bych byl sexuálně ukojen.Upřednostním koníka či většího hafana.Nejlépe černé srsti.
  • jsem zvířecí prostitut a dnes jsem měl krásný sex s kozlem.Mám nezapomenutelný zážitek, bylo to o mnoho lepší než s tátou.
  • mám rád sex se zvířátky *1*
  • hledám chlupaté kamarády nejen pro ukojení chtíče, ale i za účelem navázání trvalého vztahu.V budoucno možná i více.
  • Tady je zase "úroveň". Diskuse na Tiscali pořádně poklesla. *9*
  • taky se na to podívám :))
  • Zruste diskuzi na tiscali. To nema obdoby. Co na to spravce tiscali ?
    • ... správně, zdegenerovanost a opuštěnost póvlu se na ní jen stále víc prohlubuje :)))
      • ovšem největším degenem navíc páchnoucím jsi tady jen TY. Výblitek své zparchantělé matky.
    • v paži
  • Slováci mají Fica. Chalan se zatím "drží" dle hodnocení amrdola, tedy narozdíl od naší ČSSD a jejího Bohuša, který je určen k odpisu. Proto byl jako nový "prefabrikát" z dílny CIA povolán pan Ro - zakladatel nové strany. Klucí nenechávaj nic náhodě, kdyby to ovce chtěli náhodou hodit Okamurovi. Jistota je jistota, žvláště když kalous dospíval.
  • jsem nemocný..již od útlého dětství.Máma mě od dětství mlátila rákoskou a otec mě nutil pohlavně ukájet našeho německého ovčáka Baryho.Máma mě hlavně mlátila proto, že mám hrozně malé přirození, ne větší než náprstek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit