Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... já mám rád z kuundy smrad, už jdu Simonko :)))
  • "Svůj k svému...", proto se nelze divit, že Zeman tak "vysoce" cení politika Fica. Bohužel Fico má na Slovensku ještě pořád hodně "ctitelů" a tak ztráta Ficovy sebereflexe padá i na jejich hlavy. Ono je tomu i u nás. Nadáváme na politiky, na prezidenta, ale přijdou volby, a opět volíme tytéž. Ficovi bude konec, až podobně jako u nás komunistům, vymře jejich voličská základna. Bohužel i bratia Slováci nemají u voleb šťastnou ruku. A u Fica se sakra netrefili. Holt, komunista se může z rudé přebarvit na jakoukoliv, vespod bude vždy rudá.
    • dzixy
      Za ty mínusy jsem rád, konečně pravda vychází navrch, že prý na diskuzi Tiscali je to samý ruďas. Fakt, je to asi pravda. Díky za info *1* *1*
  • tu?
    • da *13*
  • tak se jdu podívat do chlíva, zda má prase bijec pitomečků dost siláže a ejhle, zase utekl z prčasečáku.Zvířátka pozor, mohl by vás znásilnit.
  • Koukám, jak pan Jégl některým diskutérům hnul žlučí. *15* To dokazuje, že má pravdu. *2*
    • ... od duševně nemocného primitiva jako ty nelze očekávat jiné než primitivní závěry, blbe :)))
  • Sakra, ten Fico rozdráždil kolaboranty kremelského chanátu, to je tady křiku. *1* *2* *15*
    • ... co se pořád vnucuješ, teplej pitomečku :)))
      • no ale co ty? Před chvílí jsi tady pochtíval nějaká zvířátka na sex, ty prasáku!
  • ... čím primitivnější pravopis, tím víc blivanců nejpodřadnějšího póvlu, jen tak dál, chátro :)))
    • opičíš se. Chátrou tě nazývá tvůj úspěšný protivník.
  • Vidím že ruský teplouš Semjon BTW, Tiscali trolleček Blbeček opět podvádí s bodováním.
    Plus mínus 12 bodů ve stejné vteřině. Nenápadné jak lejno na bílém ubruse *15* *15*
  • ... stačí zde ignorovat krysy a je klid :)))
  • ... ubožák BIJEC se může zesrat, jak na nejprimitivnější trosku na netu zvysoka kálím :)))
    ... degen s mým nickem mě nepochybně inteligentně zastoupí, čau, zdegenerované nuly :)))
    • ... moje inteligence je nepochybně ta nejvyšší, co zde na Ticsali existuje. Já sám jsem na těch nejvyšších patrech inteligence, která je u mě neměřitelná. Jsem nepochybně tak chytrý, že všem jde hlava kolem. Moje chytrost se dotýká až nebe. Mě nemůže, zde na Tiscali, díky mé vysoké až neměřitelné inteligence nikdo zastoupit. Všichni zde čekáte, dlouho čekáte jaká moudrost ze mě vypadne. Já ovšem již nebudu s vámi vy nuly, nikdy diskutovat, proto věčné sbohem a již mě zde nikdy neuvidíte :)))
      • cha cha hi hi ty páchnoucí prase dolezeš pokaždé. O co? Jsi jen smradlavý kašpárek co vypichává i se zvířátkama.
        • ... ano, můj primitivní dvojník doleze, užijte si to, největší duševní trosky, dosytosti :)))
          • nelži a nesváděj na dvojníka! Jsi to ty co čicháš Simonku a pícháš i zvířátka.
    • nikam nelez prase. Pěkně se pochlub zda se ti přihlásila nějaká zvířátka k vpichu, jak jsi tady sháněl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit