Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako pilicajt měl jít příkladem mel by dostat nejméně 10 až 15 let. Zloději.
  • Siud jej spravedlivěji ohodnotil než Klaus, který Kotrouše jmenoval pro jeho zásluhy na generála.
  • Dobře mu tak ,to má za to,že se nerozdělil s kamarády.A co chudák poctivec jíša -nejdražší opravna v Praze bude dál dojit státní rozpočet už bez uplatku ???
  • Kolikpak dostal byvaly soudruh Novak,posleze clen ODS?Tomu prokazali 40.000.000.-Kc
  • Chudák měl málo peněz mi ostatní s průměrným platem jsem na tom dobře.150 000 měsíčně včetně odměn opravdu není moc.Služební auto zdarma,rauty a další výhody já ho chápu.Dal bych mu 20 let v kamenolomu 12 hodin denně, a ne ten luxus kam ho poslali. K tomu v jaké funkci byl ještě propadnutí věškerého majetku,protože kradl už dávno předtím.Bylo by naivní,že si to vzal zrovna teď.Oni by si to potom možná rozmysleli dělat takový zlodějny.
  • Na každého by měl být stejný metr.
  • Tak to má být, protože tak je to správné.
    • Dobrý, můžeš odejít. *1*
      • Já vím co můžu; a můžu toho víc než ty, rudoprostitute!
        • To neni rudoprostitut,ale jedna se o bolsevickeho rudosemenohlta! *6* *12*
          • Zase se za me vydava nejaky modroprdelnik.
            • Tak ty toho Z K U R V E N A komunisticka K R Y S O nenechas-co?
              Tak,co si 'pratelsky' popovidat o kradeni nicku?
              Co ty zlodejsky H O V A D O a *12*
  • To v Ústí máme městskou policii svázanou s odtahovkou (dcera šéfa) a odtah tu stojí 2500,-Kč, a při vrácení na místo 3500,-Kč a při jednodenním zaváhání 4000,-Kč. Dobrý, ne? Předběhli jsme Prahu!
    • Odtahujou účelově, tuhle jsem tam měl zápis stál v křižovatce - a nejbližší křižovatka stála 150m daleko! A kdybych nezaplatil (i ten vymyšlený přestupek), tak se se mnou už nebavil a z odstavné plochy odjel.
  • A kolik že dostali Rath, Janoušek a spol?
  • Doufám že mu vězni jako prohnilému fízlu připravěj parádní přijetí *1* *1* *1* *1*
    • Myslím si, že na denním menu budou hlavně španělské ptáčky a po obědě kouření doutníků a pak smetana přímo do krku, čeká jej šest let hojnosti.
      • Jedna se o prominentniho mukla-ten bude nedotknutelny.Neco,jako tzv.'prcackari'. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit