Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to má být, protože tak je to správné.
    • Dobrý, můžeš odejít. *1*
      • Já vím co můžu; a můžu toho víc než ty, rudoprostitute!
        • To neni rudoprostitut,ale jedna se o bolsevickeho rudosemenohlta! *6* *12*
          • Zase se za me vydava nejaky modroprdelnik.
            • Tak ty toho Z K U R V E N A komunisticka K R Y S O nenechas-co?
              Tak,co si 'pratelsky' popovidat o kradeni nicku?
              Co ty zlodejsky H O V A D O a *12*
  • Na každého by měl být stejný metr.
  • Doufám že mu vězni jako prohnilému fízlu připravěj parádní přijetí *1* *1* *1* *1*
    • Myslím si, že na denním menu budou hlavně španělské ptáčky a po obědě kouření doutníků a pak smetana přímo do krku, čeká jej šest let hojnosti.
      • Jedna se o prominentniho mukla-ten bude nedotknutelny.Neco,jako tzv.'prcackari'. *12*
  • To v Ústí máme městskou policii svázanou s odtahovkou (dcera šéfa) a odtah tu stojí 2500,-Kč, a při vrácení na místo 3500,-Kč a při jednodenním zaváhání 4000,-Kč. Dobrý, ne? Předběhli jsme Prahu!
    • Odtahujou účelově, tuhle jsem tam měl zápis stál v křižovatce - a nejbližší křižovatka stála 150m daleko! A kdybych nezaplatil (i ten vymyšlený přestupek), tak se se mnou už nebavil a z odstavné plochy odjel.
  • Kolikpak dostal byvaly soudruh Novak,posleze clen ODS?Tomu prokazali 40.000.000.-Kc
  • Siud jej spravedlivěji ohodnotil než Klaus, který Kotrouše jmenoval pro jeho zásluhy na generála.
  • jako pilicajt měl jít příkladem mel by dostat nejméně 10 až 15 let. Zloději.
  • A kolik že dostali Rath, Janoušek a spol?
  • Dobře mu tak ,to má za to,že se nerozdělil s kamarády.A co chudák poctivec jíša -nejdražší opravna v Praze bude dál dojit státní rozpočet už bez uplatku ???
  • Chudák měl málo peněz mi ostatní s průměrným platem jsem na tom dobře.150 000 měsíčně včetně odměn opravdu není moc.Služební auto zdarma,rauty a další výhody já ho chápu.Dal bych mu 20 let v kamenolomu 12 hodin denně, a ne ten luxus kam ho poslali. K tomu v jaké funkci byl ještě propadnutí věškerého majetku,protože kradl už dávno předtím.Bylo by naivní,že si to vzal zrovna teď.Oni by si to potom možná rozmysleli dělat takový zlodějny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit