Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já bych uvítal, kdyby mi nějaký exekutorský vyděrač zabušil na dveře. Zgustnul bych si na něm.....ale oni mají strach.....
    • řeknu ti soudruhu jak by to probíhalo.
      exekutor ti zazvoní na dveře a ty mu MUSÍŠ OTEVŘÍT, LEGITIMOVAT SE, případně ho pustit domů a nechat ho aby prošel byt. je uplně jedno jestli něco dlužíš nebo ne, pokud on bude mít lejstro tak může odnést jakýkoliv majetek chce a ty si pak musíš dodatečně v řádu měsíců to z nich zpátky dostávat.
      pokud neotevřeš dveře nebo exekutora vyhodíš tak za hodinu přijde s policajtem který DVEŘE TŘEBA VYRAZÍ !! nebo za pomocí zámečníka vypáčí.. toho zamečníka naučtujou tobě, soudruhu
      • podívej soudruhu, kdyby mi nějaký exekutorský parazit tvého typu bušil na dveře, otevřu, požádám ho aby se legitimoval a i když jsem nikdy nikomu nic nedlužil a nedlužím, nechal bych ho projít byt a odnést si co je libo. Poté bych ho sledoval, zjistil kde bydlí, jednou večer k němu nakráčel a odvezl bych si přes jeho protest všechny věci zpět a ještě bych mu naůčtoval exekutorský soudruhu 1000 procent poplatek splatný ihned jako odškodnění za mou námahu. Pokud by měl tvůj kámoš soudruhu nějaké pindy, přehrady jsou hluboké.....
        • Máš smůlu, on se Ti legitimovat ani nebude a příjde, když nebudeš doma. Může se i splést a vlézt do jiného bytu. Ty máš ovšem tu smůlu, že musíš "soudně" doložit, že nic a nikomu nedlužíš. On se Ti podle toho dnešního blbého zákona vůbec zpovídat nemusí. Pokud mu náhodou "vyklepeš" roucho, napadl jsi veřejného činitele. Půjdeš sedět. Aby jsi měl zaco, tak jen okamžitě odstřelit. Vyjde to nastejno. *16*
          • Pokud přijde jak nebudu doma, tím hůř pro něj soudruhu. Přece se dovím, kdo mne vykradl. A pak mu to mnohonásobně vrátím. Samozřejmě beze stop aby se režim nemohl mstít. Na rozdíl od tebe totiž nejsem ovce, která poslušně čeká až kdo ji oškube a zařízne.
  • ... nějaký tradiční degen to jistě vysvětlí jiným zdejším tradičním degenům :)))
    • ... neříkal jsem?
      • ... nemám vás všechny rád.Když se chci bavit odpoledne s holkama posmívají se že smrdím.Ale tak smrdí i moje zparchantělá mama a tata též páchne.A doma to nevadí.
        • ... za tečku patří mezírka, IQ 3 :)))
        • ... chca cha, jen pěkně dávej průchod svému nejprimitivnějšímu mozku na internetu :)))
  • vivat Putin
    vivat Lavrov
    vivat Stalin
    vivat Zeman
    • Slabý, hafo slabý!!!
      Chichi, to jsem ale čtverák a ty jsi nula ty revolucionáři!!!
      Chichichichíííí!!!
    • tan ten lavrov a stalin snad ne
  • ... celá dvě slova bez chyby, blahopřeji, primitivní jmenovče :)))
    • ... totiž já jsem tady nejchytřejší.U nás pod mostem mi to říkají všichni smaďoši.I mama mi to říká když mi hladí hranatou hlavičku.
      • ... pěkně to všechno patřičně ohlasuj, tupče, tvůj život začíná a končí zde, paráda :)))
        • ... au au tak jsem křičel když jsme se zparchantělou matkou vybírali kontejnery u Kauflandu.Kopali do mně.A mamě kopli i do bachoru.Samí zlí lidé.
          • ... ano, tvé blitky jsou parádním zrcadlem tvé totální zchátralosti, máš holt smůlu :)))
      • ... umíš pár primitivních blekotů, je mi z tebe vždy moc fajn, póvle, stačí jenom občas :)))
      • ... za tečkou nechávej prosím mezírku, chudáku :)))
  • je nová doba.Dlužník už je pořádně sofistikovaný.Tisíce výmluv a vytáček.Tady píšící mluvkové mají evidentně holé zadky.Celý život.Když mně někdo v nouzi požádá o půjčení peněz - nikoliv o finanční dar, tak mu přeci vyjdu vstříc.Pokud se pak nemá k vrácení nastupuje fáze vymáhání.Než začali být exekutoři kreativní byli tady kluci co mluvili v azbuce.Bylo to bez papírování.Ani to mnohdy nestálo moc.Ale efekt tady byl.I když třeba někde ukápla kapička krve.Půjčení nikdy nelze vyměnit za darování.
  • kdy bude třeba posílat pro peníze kluky - nejlépe z Dagestanu.Nejsou drazí, pracují pečlivě a nemazlí se s dlužníkem.Sice někdy ukápne slzička, stříkne kapka krve - ale penízky se kutálejí zpět.Jo pokud někdo umí spotřebovávat cizí peníze, musí něco obětovat ...
    • ... tradičně primitivní :)))
      • ... jsem si chtěl hrát s dětma ale vyhnali mně dospělí.Ale když já nemůžu mezi velké kluky.Posmívají se mi, kopou do mne a tuhle mně i počurali ...
        • ... nebaví mě už vláčet splaškama bezbranného tupce, díky za tradiční sebeponížení :)))
        • ... mezery, primitive :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit