Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Vybral
    jsem firmu https://columbusenergy.cz/ , která dává vlastně 15 let záruku a
    hlavně používají kvalitní a účinné panely. Vše se vyřídilo rychle, za mě
    dobrá spolupráce. 


  • Která
    firma vám fotovoltaickou elektrárnu montovala? 


  • Já jsem
    řešil fotovoltaiku i s dotacemi. Sehnal jsem na to firmu, která nám to
    montovala, tak nám vyřizovala právě i dotace. Takže pro nás vlastně bez
    starostí a teď máme radost z každého slunného dne, kdy pořádně vyrábíme a
    šetříme. 



  • Za
    teplo už málo, protože manžel nechal náš dům kompletně zateplit a navíc
    vybudovat krbovou vložku s výměníkem, takže topíme teď opravdu za pár. Co nás
    ale ještě čeká, tak je vyřešit spotřebuje elektřiny. Zvažujeme pořízení
    fotovoltaické elektrárny. Máte zkušenost někdo? Na koho se třeba obrátit?


  • Katastrofa
    to je to je pravda a lepší to asi nebude. Zálohy a ceny energií jsou opravdu
    katastrofální. Teď to se ženou zvládáme, protože oba ještě aktivně
    vyděláváme. Ale nedovedu si představit co potom, až bude člověk v důchodu?
    Proto jsem už taky v minulém roce kompletně zateplil dům a letos bych chtěl
    nechat dát na dům fotovoltaickou elektrárnu. Můžete se někdo poděli o
    zkušenost? Kde ji vyřídit nějak rychle a rozumně a co dotace? Dá se na to
    něco vyčerpat? 

  • goyim

    Je třeba si uvědomit, že asi 2/3 Ukrajiny ovládá Čína a korporace typu Monsanto, Bayer. Ukrajincům tam nepatří možná ani voda z vodovodu.

    A stejné to bude i u nás (už se to vlastně děje), tzv. Ukrajinizace ČR. Montovna Německa, kde vše vlastní nadnárodní korporace, kterým slouží zrádci typu Fiala, Pekarová.. 

  • goyim

    Vše je přece v pořádku, takhle to Fialový zrádce chtěl, nebo ne? On vykřikoval, že nechce plyn z Ruska, tzn. s válkou to logicky nemá nic společné. A přesto si tento Fialový chucpe ZÁROVEŇ dovolí tvrdit, že to je "Putinova drahota". Intelektuální septik nejvyššího stupně, co jiného k tomu říct.

  • Ve válce sami se sebou a proti Babišovi. Pan Fiala v tom má jasno. 

  • mun.go

    "Ano, to je ten problém pane. Rusko napadlo Ukrajinu" ... a je zakázáno rozebírat jak a proč k tomu došlo.

    Na válce zbohatne USA, zbohatne Rusko, trochu zbohatne Ukrajina (tedy někteří oligarchové - z peněz Evropy a USA) a zchudne nebo se rozloží Evropa. To je ten pravý záměr zaoceánských taktiků. 

    Jinak máte pravdu.

  • Jediná naše možnost je vypráskat tu svoloč v čele s fialovým blbem a přestat kecat, že jsme ve válce.

  • josef.chmela

    Někde jsem slyšel, že naše vláda se už bojí roku 2023. Že prý nepřežije. Že přežije jen moucha, protože nelétá na benzín a vyžije z houna.

  • Diwa

    No, to je ten problém pane. Rusko napadlo Ukrajinu a od toho se totiž vše v EU odvíjí !!! EU udělala sankce a doslova "zbrojí" proti Rusku i za cenu, že lidi v republice budou bez plynu a že energie budou drahé ! Nikdo totiž vůbec neřekl nahlas, že zvyšování cen energie ČEZu NEMÁ totiž vůbec žádný vliv na válku a nějaké zvyšování záloh nemusí vůbec být. Všichni se dnes vymlouvají na válku a na Rusko ale ve finále to jenom uměle zvedá ceny. EU se totálně pomátla a tahle sebranka nám vládne. Byl bych pro, aby se každý stát staral sám o sebe !!! Energii i její přebytky bych na burzu ani nedával a nechal energii doma v ČR......Plyn bych dojednal s Putinem napřímo z Ruska jako klasický kontrakt a je mi jedno jestli vedou s Ukrajinou válku, to ať si vyřeší spolu !!! Takto bych začal postupovat a měli bychom v naší republice TEPLO a klid !!!

  • Až budou energie jako strategická surovina v gesci státu.

    Není to vůbec nic zvláštního. Stát i za kapitalismu musí chránit občana. To věděl i Adam Smith v roce 1776. I když věděl prdlačku o kapitalismu. 

  • Ale je tu světlo na konci tunelu! Zdivočelá smečka pomatených hlupáků z nějakého"občanského rozcestníku" přináší řešení. Heslo agitky zní:

     "100 000 nově zateplených domů=nižší platby Rusku o více než 830 milionů ročně"

    Ale u nás vždycky rozhodovala cena. Pokud jí zlý rus má nejnižší každý rád a bez mrknutí oka zaplatí jemu. Ať zateplený/nezateplený. Protože běžný spotřebitel s nikým neválčí, nikomu do Mosky nevyhrožuje.Ani nemachruje v Bruselu s kolektivním odpojováním. Sankce se týkají výhradně kyjevských patolízalů. Tady se každý snaží o důstojný život. V teple a pohodě. Bez komediálního odevzdávání výplaty za energie. Jen abychom podpořili válečného štváče z Kyjeva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit