Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm,polovina naroda je na Klause n a s r a n a kvuli jeho amnesti,takze jestli se chce ODS definitivne znemoznit a odepsat u volicu tak jo-vemte si zpet Vencu...
    • Evko,mas celkom dobre uvahy a jak ti slape jinak ta masinka co mas mezi nohama?Tou taky asi myslis...co?
      • ... nechapu lidi, že se baví s impotentem jako ty :)))
      • bavi te to me urazet?Ulevilo se ti?Ted vazne-proc to delas...:-(
        • ... seer na špínu :)))
          • vis,vadi mi,kdyz me nekdo napadne,ja se ozvu-branim a chci vysvetleni.najednou 'utocnik' zmlkne.Jen si rejpne pak nic-ublizi a nema tu slustnost se omluvit.
      • Nech Evičku ubožáku zakomplexovanej
        • Vole,jak ji mam nechat kdyz to je moje.....? *4*
          • Tvoje co? Chudinko, takovýho ubožáčka by žádná nechtěla. Evička je podle příspěvků chytrá žába.
            • ... dekuji ti,jsi hodny,ale nejsem z cukru,umim se branit sama
  • Můj hlas už teda nedostanete!!!!!!!,Já vím, že jeden hlas je nic,ale volila jsem vás vždycky,ted jsem poznala co jste zač!Lidem hlavně vadí zlodějny ,ODS už málokdo bude volit.Víte vy tam nahoře jak se žije ostatním lidem.Dobře vam tak,nechali jste se zlikvidovat Kalouskem a každá strana která půjde s ním tak dopadne,to je *16* *16* *16* *16* *16*
  • ODS = *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* bezpáteřní
  • Kubu jsem řadil k té rozumějí části ODS. Ale tím, že chce spolupracovat s tím psychopatickým ercgaunerem a zločincem Klausem, tím se odepsal. ODS není pravicová strana, je zdegenerovaná, těch pár slušných lidí, kteří tam jsou by měli z toho spolku gunerů odejít.
  • Ta knihovnice Němcová to je skutečná odbornice ta nikdy za nic neručila je to taková Klausova podržtaška *13* Tož to je ta ODS už uplně v prdeli když je ma vést ta modrá husa!!
    Však jednou se prokáže komu dal klaus tu fabriku pak zase druhému tamtu a kolik dostal úplatek od toho a zas od dalšího a v kolika dozorčích radách byla ta jeho klivíe a kolik všichni nakradli,to jde všechno dohledat jo pořádek vy kluci zlodějští musí být!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • Jestliže chce ODS definitivně mizet politické mapy ČR,ať to udělá.Pan Klaus svou amnestií dokázal plivnout všem slušným lidem do obličeje.I když je v Čechách paměť hodně krátká,tak až tak zase ne.
  • A budou zase jeden tým. A poslední může uzavřít kruh. Klaus bude uspokojen.
    • ....a poslední může volat "uzavřít kruh, uzavřít kruh.
      Budou jedním týmem jako je Sparta, Sparta...
  • ODS je pro pravicově smýšlejícího a slušného člověka nevolitelná. A když se zase spojí s tím susper gaunerem Klausem, tak to snad dojde i těm s pomalejším myšlením.
    • To, ze ODS saha po Klausovi, je dukazem, jak jsou totalne mimo obraz a vubec nechapou, ze se naprosto, ale naprosto, odcizili obycejnym obcanum CR.
      Prosim ODS, aby vylezli ze sve materialisticke ulity a snazili se pochopit, jak SLOUZIT a ne VLADNOUT obycejnym lidem - volicum.
      Ovsem, uz je pozde.
    • ... na píííču jako na tebe nelze soudně reagovat :)))
      • tak proč reaguješ?
    • To s ODS je pravda, ale ještě jsi zapomněl nabídnout alternativu té "pravé", prý pravicové strany TOP09, vedené "noblesním" knížetem za kterým nenápadně vyčuhují rohy ďábla Kalouska. Doufám, že v příštích volbách i těm osobám s pomalejším myšlením dojde, jaká byla a je role falešného knížete v destrukci naší země a vystaví za to zkompromitované straně TOP 09 patřičný účet.
      • Právě, že ODS není pravicová strana, tak TOP 09 byl pokus, opakuji pokus o vytvoření pravicové strany. Jak dalece se ten pokus zdařil, to nechť si každý posoudí sám. Byly i jiné pokusy, např.ODA, DEU, US, ty ale nendošly širšmu sluchu, protože jedincům s pomalejším myšlením stačí zamávat buřtem pod nosem a dát levnější pivo případně těm vychc.nějším dát tři stovky čistá ruka a dovézt je autem do volební místnosti a hned jsou voliči.

        NIKDO VÁM NEMŮŽE DÁT TO CO, MY VÁM MŮŽEME SLÍBIT.
        A je hodně tkových, kteří na to skočí.
  • No jestli fakt chcete zavřít krám,tak si ho požádejte *2*
    • Jen ten hajzl vyleze tak ho někdo sejme,50 000 poškozených jeho zaplacenou amnestií.
  • Drzost ODS nezná mezí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit