Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • To ale nebylo po boku SSSR, chlapče. To bylo pod diktaturou SSSR. 21.8.1968 jsi byl asi na dovolené v Bulharsku, viď..
 • Pokud má území,které Češi po více tisíciletí obývali jim má patřit i nadále,tak to chce rychle velice krutou revoluci.Po ní,co nejkrutěji odporážet,jak politický,tak novinářský a kněžský lidský dobytek,který tento národ ohlupuje,za vlastizradu.Jinak brzo Češi ,jako národ,zmizí z povrchu zemského.Nejpravděpodobnější je,že pak naši vládnoucí vlastizrádní lumpové Sudety předají Němcům.Ostatek skoupí,přes naše dluhy, Židé.Za to,že si národ pustil,na třiadvacet roků ke korytům vlastizrádné výstavní lumpy,se bude platit tvrdě.
 • Zajímalo by mě, kolik bych musela dát Janku Kroupovi, aby začal říkat pravdu o Kalouskovi, když dokáže takhle lhát o Bártovi.
 • Nejlépe se našemu národu žilo,po boku SSSR.Ty lumpy,kteří nás zatahli do budování kapitalistického svinčíku je třeba odporážet,za vlastizradu,tím nejkrutějším způsobem.
 • Pravda, někdo má problém s alkoholem, Kroupa s VV a Bártou, měl by navštívit lékaře a vyléčit se z toho magoření. Kolik si toho ještě vymyslí, na to jsem zvědavá.
 • Kroupa zřejmě dostal zaplacenou vysokou odměnu, když mu nestačilo, že Bártu podvodem dostal k soudu, teď zase vymýšlí další kauzu. Měl by se jít léčit.
 • V já zase vím, kdo ten puč Chystá. Kdo asi? Kmotři. Vemte si fakta. Bárta jako bývalý ministr dopravy jim šlápnul na kuří oko. Podle zprávy Národní ekonomické rady vlády čili NERVu je stavba silnic, dálnic a dalších infrastrukturních projektů u nás předražena o 62 %. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR tvrdí, že 15 % z ceny veřejných zakázek představuje korupce. Takže diví se někdo, že jdou po Bártovi?
 • Ukazuje se,že pro obyčejné občany této země bylo nejvýhodnější období,kdy jsme byli po boku SSSR.Ti nás nikám válčit nezatahovali.Na rozdíl lumpáckých USA.Všechen politický dobytek,který nás zatahl do budování kapitalistického svinčíku,který od samého začátku obyčejné lidi z bídačuje a žene tuto zemi ke státnímu bankrotu,je třeba odporážet,na katovských mučírnách,za vlastizradu,tím nejkrutějším způsobem.Jinak nás čeká, že Sudety zase osídlí Němci a ostatek Židé,až skoupí všechny naše dluhy.Čechy pak přesídlí na současné území Izraele,kde je pro Židy stále více nebezpečno.Arabové pak Čechy rychle vymlátí.Za to,že si národ na třiadvacet roků pustil k moci pořádné vlastizrádné lumpy se bude platit tvrdě.
 • Vy tady i na dalších serverech řešíte všechno možné a tušíte Vy vůbec, že se chystá další puč na Víta Bártu?
 • V uzavřených odděleních psychiatrických léčeben už zavedli internet?
 • Je třeba trochu upravit. Ne Čechům, ale těm odporným gaunerům, kteří si říkají různě. Vláda, parlement, VIP, podnikatelé apod.
 • Zeman je můj prezident..
 • Nic si z toho nedělej. Milouš Becher když přebere tak taky neví kdo je. A bývá to často. *1*
 • Jsem to ale hlupák, píšu tady koniny.
 • S Miloušem se nám nemůže nic stát, všichni se sem budou jezdit dívat, jak se to dělá!
 • Proti Bártovi organizují puč...A kdo? Kdo asi? Kmotři. Vemte si fakta. Bárta jako bývalý ministr dopravy jim šlápnul na kuří oko. Podle zprávy Národní ekonomické rady vlády čili NERVu je stavba silnic, dálnic a dalších infrastrukturních projektů u nás předražena o 62 %. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR tvrdí, že 15 % z ceny veřejných zakázek představuje korupce. Takže diví se někdo, že jdou po Bártovi?
 • Píchl jsi jen do svého ho..na a je tu plno smradu.
 • Musím se chtěj,nechtěj pousmát.Ale proč brát víru diskutérům o světovém dění v jejich někdy subjektivním přemýšlení?Ať si popovídají a třeba i přečtou protichůdný názor.Svět se vyvíjí,ať se to komu líbí,nebo nelíbí.Naše republika ČSSR po roce 1989-1992 sáhla ke kroku rozdělenína ČR a SR.Pomohlo to ČR?Možná více SR.Ale nadále jsme v globálním pohledu malá ekonomička,byť s dobrou korunou,ale zamává s námi jakákoliv, ekonomická krize.EU představuje protiváhu velkým,silným státům ve světě.A kdo nám v době krize jakž .takž pomůže?Hádejte,kdo.A my pořád v ČR mudrujeme,zda být,či nebýt v EU.A hodně takovýchto názorů se převážně objevuje u mladé generace.Kolikrát si říkám,kam ti mladí kráčí?
 • Bejvávalo, role se dnes obrací.
 • Tečko plně souhlasím s politologem,protože tak to je.Mám tam příbuzné již to za rok bude 100 let.Tak nesdílím 100% tvoje názory.USA prosperovala vždy z lanaření cizích mozků.Viz německý raketový konstruktér apod.Považuje ostatní země za partnery tak to ani náhodou.K Rusku ti řeknu toto vždy jsem stál se tam podívat ne tak do USA.V roce 1987 jsem se tam dostal a tehdy jsem nechápal proč si z věcí tam dobrých nebereme příklad.Disciplina,bezpečnost a fajn lidi.A tehdy jsem pochopil jedno,že to je velká země s ohromným nerostným bohatstvím,která jde rychle kupředu.Doprava fungovala na minutu,překrásná muzea,to nemluvím o statečnosti obyčejných lidí o pomoc,když jsem řekl,že jsem cizinec apod.V USA si vás nikdo nevšímne.Vím co vyprávějí příbuzní a to nepomlouvají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit