Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tito experti tomu moc nerozumí když tvrdí že USA je nějaký kolos, a přitom je to země která je před hospodářským a morálním krachem, která se stane brzy zemí třetího světa, už k tomu vykročila dávno.
 • Amerika příkladem prosperity a pokroku? Bývávalo! Většina z nás raději zavírá oči nad tím, jak světové impérium upadá - ekonomicky i morálně - a pouze hromadí dluhy. Na amerických zpravodajských kanálech přibývá zpráv varujících před dekádami ekonomické deprese daleko větších rozměrů než té, kterou Američané zažili po roce 1929.
 • V této zkažené době se jen hledí na statky, peníze, ale na morální aspekty a slušnost se nehledí. *12* *12* *12* *16* To jme to dopracovali.
 • Musím se chtěj,nechtěj pousmát.Ale proč brát víru diskutérům o světovém dění v jejich někdy subjektivním přemýšlení?Ať si popovídají a třeba i přečtou protichůdný názor.Svět se vyvíjí,ať se to komu líbí,nebo nelíbí.Naše republika ČSSR po roce 1989-1992 sáhla ke kroku rozdělenína ČR a SR.Pomohlo to ČR?Možná více SR.Ale nadále jsme v globálním pohledu malá ekonomička,byť s dobrou korunou,ale zamává s námi jakákoliv, ekonomická krize.EU představuje protiváhu velkým,silným státům ve světě.A kdo nám v době krize jakž .takž pomůže?Hádejte,kdo.A my pořád v ČR mudrujeme,zda být,či nebýt v EU.A hodně takovýchto názorů se převážně objevuje u mladé generace.Kolikrát si říkám,kam ti mladí kráčí?
 • Zeman je můj prezident..
 • Amerika nedokáže být toleratní.Pořád vyvíjejí nátlaky a hlavně si udržují kontrolu nad eu.Obyčejní lidi tam hovoří o strachu a neznají většinou státy eu i jiné. *7*
 • at tady tito tzv experti táhnou všichni do prdeele,je to banda vyžírek a jsou úplně k ničemu.když se jim tady nelíbí,mohou mazat třeba do Iránu,tam na takovéto zmrrdy jsou určitě zvědaví...prezident Ahamdinežád jim ukáže,jak se má správně zatočit s takovýmito darmožrouty a darmošlapy.Stačí se jen podívat na ty jejich odporné vyžírkovské ksichty a každý má jasno.
 • Nejlépe se našemu národu žilo,po boku SSSR.Ty lumpy,kteří nás zatahli do budování kapitalistického svinčíku je třeba odporážet,za vlastizradu,tím nejkrutějším způsobem.
  • To ale nebylo po boku SSSR, chlapče. To bylo pod diktaturou SSSR. 21.8.1968 jsi byl asi na dovolené v Bulharsku, viď..
 • Pokud má území,které Češi po více tisíciletí obývali jim má patřit i nadále,tak to chce rychle velice krutou revoluci.Po ní,co nejkrutěji odporážet,jak politický,tak novinářský a kněžský lidský dobytek,který tento národ ohlupuje,za vlastizradu.Jinak brzo Češi ,jako národ,zmizí z povrchu zemského.Nejpravděpodobnější je,že pak naši vládnoucí vlastizrádní lumpové Sudety předají Němcům.Ostatek skoupí,přes naše dluhy, Židé.Za to,že si národ pustil,na třiadvacet roků ke korytům vlastizrádné výstavní lumpy,se bude platit tvrdě.
 • Vy tady i na dalších serverech řešíte všechno možné a tušíte Vy vůbec, že se chystá další puč na Víta Bártu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit