Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U nás s několika cikánů, který nemají ani zvláštní školu oblékly do policejních hadrů. Jsou to hadry co jim nedávají extra velké pravomoce, ale jeden byl již zavřený, druhý neplatí nájemné dluží kam se podívá, řidičák nemají ani na koloběžku, tak chodí pěšky.
    Jednou už je to docela dávno jsem nepodepsal doklad jedný ženský o zaplacení nájemného, který nezaplatila. Skončil jsem na policii, policista mi tvrdil, že nepodesáním dokladu jsem se dopustil nějakého absurdního jednání. Když jsem mu vysvětloval, že nemohu vystavit a podepsat doklad o příjmu peněz, které jsem nedostal, tak to nepochopil. Po 30 min. jsem odešel protože to nemělo vůbec žádnou cenu s blbcem komunikovat. Nedivím se, že policajti s IQ 0 nic vevyřeší.
  • No, jestli nepátrali zrovna tak, jako kdysi Felix Holzman ve scénce s aluminiovým kličkem:
    https://www.youtube.com/watch?v=RIGIs5zRqy4
  • ... neznám žádného inteligentního policajta :)))
    • ... protože jsi pitomeček kapslíku, kokotíku :)))
      • ).(
    • Já ano.

      Třídního učitele mého syna na ZŠ, odešel ze školství pracovat pro MV s problémovou mládeží a za několik let je z něj policejní komisař jednoho středočeského města...nikdo to nechtěl dělat, tak to vzal...
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako reklamní návrhářka a jako novinářka. Takže sbohem. *2* *2* *2* *15* *15* *15*
  • Ne smečka četníků z četnické stanice v Mukačevu! Je jasné jak může fungovat taková nečitelná banda, kterou řídí rychlostudent z Plzně Bc Chovanec. Jak sám přiznal přihlásil se na kurz - a dostal bakaláře. Takže pak takový diletant od pohledu řídí všechny policajty. A ejhle pikolík vyšlo nyní najevo a zřetelně - že ke zrušení útvaru Pana Šlachty dal vyslovený pokyn tady tento socanský šašek. Příští rok výrazně ušetřím na dani. Ani korunou nepřispěju na uniformovanou partičku kamarádů co kryjí své kamarády ...... jiných kamarádů.
  • Proč nemají policajti část platu tak říkajíc "v úkole"?

    Nějaký ten základ a za úspěšně vyřešený a do konce dovedený případ třeba i tučný bonus?

    Dnes je nejvýhodnější pro policajta dělat co nejméně.

    Pokud bude příliš aktivní, uspořádají na něj třeba i OPMO ( ochránci práv mluvících opic) takovou mediální štvanici, že se raději sám oběsí...
    • Práce policajtů "v úkole" by nebyla vhodná, to by pak policajti chytali nevinné lidi a ti by se jistě rádi "přiznali", tak jako tomu bylo za komunismu alias za rudého fašismu.
      • ... ty trapnej balíku, ty degene :)))
        • A jéje, postižená husa se ozvala. *1* *2* *15*
          • ... zase sem lezeš, ty degene :)))
            • ... jsi dokonalý ču*ák :)))
  • Pan Chalupa opět perlí.Policie je od toho,aby se snažila vypátrat děti,které unesl zločinec a ne ,aby honila Konvičku,který pouze ukazuje na nešvary řízení tohoto absurdistánu.To samé včera president .Chodit k volbám je povinnost.Já rád budu chodit,když tam budou lidi,kteří budou hájit zájmy každého v tomto státě a ne to panoptikum,které se tady neustále presentuje.
  • Máme skvělýho policejního presidénta s anonymním telefónem. Skutečný policajt se přehrabuje v celní správě.. aha.
  • Jenže ti policisté neměli zájem něco hledat. Pro ně to bylo vyrušení z jejich klidu.
    • :-)
  • Proč by policie měla vyvinot nějakou snahu? Platy mají pořád stejné, ať už případ vyřeší a nebo ne. A představte si, že by museli vylézt z auta.
    • a navic jim ministruje rychlostudent prav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit