Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Končí s tenisem, hledá si nové pole působnosti...

  • tobro
    Klíííd, je to jen vobyčejná .íča...
  • Nevím co chtěl autor svým článkem říci.Pro mne jediné-rozeštvat tábory pseudofeministů a zastánců zdravého rozumu.Takové pohledy na finále "USOPEN" jsou ale netennisové a nesportovní.Místo tohoto článku tady měl být rozbor pravidel,dle kterých rozhodčí tenistce "tolik ublížil".Ukázat prstem,kdy a kde je porušil.Posouzení přísluší komisi mezinárodních tennisových rozhodčí.Je ubohé chybující Serenu povýšit na bojovnici proti rasizmu,sexizmu a nevím proti čemu ještě.Nedodržela tennisová pravidla a za nedodržení pykala.Toť vše.

  • TheGGG

    je to vždycky sranda když tyto pomatené feministky ječí nad tím, jak je zlí bílí muži na západě utlačují, protože si dovolí jim něco říct, nebo se nedej bože chovají trochu galantně, lehce macho... a mezitím hyperkorektní sluníčkáři mlčí a ostentativně ignorují skutečně utlačované ženy z afriky, islámských zemí, sexismus v asii atd. ale to samozřejmě není korektní komentovat, jediný kdo je zlý, je přeci ten fuj fuj bílý muž (i když v zemích kde je bílá většina se zdaleka ženám daří nejlíp).

    Ještě vtipnější než feministky jsou ti pokérkování soiboi beta white male sluníčkáři, co nesnáší vlastní pohlaví a často i rasu a problémy žen ve světě řeší agresivními tweety a ostrými blogy kdy pindají nad každým filmem který nemá 50 % ženských postav atd. Samozřejmě velice přínosné pro oběti ženských obřízek, nucených prostitucí, otrokyně atd..

  • Tak přece měla Karolína Plíšková pravdu! Nakonec se možná dozvíme, že Serenu k excesu vyprovokovala ona svým prohlášením o negativních rysech osobnosti dotyčné.

    Výstup, který předvedla Wiliams mi zcela pokazil zážitek z finálového klání US OPEN. Měla uznat, že na to nemá a nevymýšlet podpásovky cílené vlastně na Naomi Osaka. Ta ještě ji nádavkem gentlemansky pustila dva fiftýny asi jako kompenzaci! "Wiliamska" to ale vše obrátila, tak že je chuděrka a rozhodčí ji "dámu" z High Society záměrně poškodil, protože je zaujatý! Já jsem nic takového za celý zápas neviděl.

    Naomi dřela a plně si zasloužíla titul. Protivnice však svými egoisticko-hysterickými výlevy totálně degradovala radost a pocity, které by měla Naomi po právu prožívat. Bylo mi a stále je Naomi velmi líto!

    Cítím v chování Serény podlost, faleš, sprostotu a navíc-v podstatě rozpoutala nemístné vášně u svých fanoušků a ještě je pokrytecky "prosila", aby se zachovali k vítězce fair! Chápete to?

    (No, u mne je to adeptka na nové hnutí M e é B ů ů)

    Do Prahy raději Seréno nejezdi. Fuj! 

  • FanatiXX

    Rozhodčí by měli mít na umpiru schovanou cihlu a vždycky, když si na ně někdo bude takhle otvírat držku, tak ho tou cihlou pohladit potváři.

  • Absolutně nesouhlasím s urážkami, jež se tu na Serenu valí, i když uznávám, že si je dost vykoledovala sama... Jenže autoři těch vulgarismů by si měli uvědomit, že se chovají podobně hystericky jako ona... 

    Jako sportovkyni ji mám rád, je to žijící legenda, po porodu se vrací a s obdivuhodným nasazením postupuje v žebříčku nahoru.

    Ten úlet ve finále US Open mě ale šokoval, dosud v podobných situacích používala ten svůj široký úsměv, hrůzu se snažila svým výrazem (ale zejména výkonem) nahánět jen soupeřkám. Psychologie v tenise hodně funguje, ať už se volí "kamenná tvář" nebo nejrůznější výstřelky. Ať už je to sportovní nebo ne - k téhle bílé show to prostě patří a je hodně příznivců, které to do ochozů i přitahuje.

    Chování Sereny po finále US Open ale bylo neomluvitelné, její "důvody" trapné a zhovadilost publika vrcholná. Proklamovaný Serenin "boj" proti "čemusi" má tak zcela opačný efekt. Škoda...

    • Co se sportovkyně samé týče, moje matka prohlásila:"To, že Serena Williams porodil dítě, je dokladem pokročilosti americké farmakologie."

      Je zajímavé, že za feminismus bojuje jedna z duelantek ženské dvouhry. Domníval jsem se, že pokud by to bylo možné, tak pouze v průběhu smíšené čtyřhry.

  • Mám takový dojem,že tenisové hvězdy na vrcholu svého tenisového věku se nám ukazují jako nerudné,vzpurné ,neovládající svoji psychiku.Za každou cenu si vynucují vyhrát a že se jim zrovna v tu chvíli nedaří,je irituje.Doplatil na to víceméně rozhodčí,který je všeobecně uznáván jako objektivní a jako jednička v jeho oboru.P.Serena Williamsová si moc nepomohla,neboť ten její křik o sexismu byl spíše křik o rasizmu.A to je již problém,který ale stvořila dáma světového tenisu.

  • Co se všichni divěj? Lenošní chlapi a Feminizace (a nejen feminizmus) na postupu. Postačí se jen dívat kolem sebe. Nejhorší ovšem je, že nejde jen o nástup žen v masovým měřítku, ale že v jejich čele máme podobná individua. Tedy blížící se ne k ženám a onomu ženskému fenoménu, ale spíše k Amazonkám, hydrám či furiím.....

  • No jo mochna nezvládala lítat jak ji Japonka honila a tak ztratila sebekontrolu.

    Američtí diváci jako nadřazený národ svým bučením při ceremoniálu zase předvedli, že USA neumí prohrávat, ubožáci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit